Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Pusch
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Opava 09.05.2012
150 m 25.88 Ostrava - Poruba 13.09.2010
300 m 42.93 Třinec 15.05.2013
800 m 3:02.06 h Ostrava 09.02.2011
800 m 2:25.07 Frýdek-Místek 28.05.2013
1000 m 3:43.16 h Ostrava 20.02.2011
1000 m 3:18.86 Opava 09.05.2012
1500 m 5:08.49 h Bratislava 07.02.2015
1500 m 4:52.00 Třinec 23.05.2015
3000 m 11:54.99 Olomouc 08.05.2016
60 m překážek (0.76) 12.21 Frýdek-Místek 10.05.2011
60 m překážek (0.84) 11.36 h Ostrava 22.01.2012
100 m překážek (0.84) 20.09 Třinec 18.09.2012
200 m překážek (0.76) 31.31 Uherské Hradiště 15.09.2013
1500 m překážek 5:40.40 Ostrava 09.06.2013
skok vysoký 1.30 Opava 06.09.2011
skok vysoký 1.30 h Krnov 26.11.2011
skok daleký 4.43 Opava 23.04.2013
vrh koulí 3kg 07.73 Opava 06.09.2011
hod kriketovým míčkem 46.35 Opava 24.05.2011
pětiboj 1005 Opava 26.04.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 42.93 Třinec 15.05.2013
800 m 2:25.07 Frýdek-Místek 28.05.2013
1500 m 4:57.46 Litomyšl 04.06.2013
200 m překážek (0.76) 31.31 Uherské Hradiště 15.09.2013
1500 m překážek 5:40.40 Ostrava 09.06.2013
skok daleký 4.43 Opava 23.04.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 3 Uherské Hradiště 31.31
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žci/B1 8 Opava 45.60
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 Opava DNP
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B1 6 Ostrava 43.07
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 6 Ostrava 32.52
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m překážek/Žci/F 6 Ostrava 5:40.40
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii starší žáci a starší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) 1500 m/Žci/B2 4 Litomyšl 4:57.46
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žci/B1 7 Frýdek-Místek 2:25.07
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 3 Frýdek-Místek 31.94
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu 2013 (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 1500 m/Žci/B1 MS Opava 5:19.16
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B3 3 Třinec 42.93
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 4 Třinec 33.72
13.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu - starší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 1500 m/Žci/B1 8 Opava 5:14.95
23.04.2013 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 9 Opava 4.43