Karta atleta

Export do excelu
  • Tkač Serhij
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Brno 10.09.2013
100 m 12.92 Šumperk 06.09.2014
300 m 38.8 Frýdek-Místek 07.10.2015
400 m 54.95 Hranice 11.06.2016
400 m 53.93 h Ostrava 04.02.2017
500 m 1:15.4 Frýdek-Místek 21.05.2014
600 m 1:31.2 Frýdek-Místek 15.04.2015
800 m 1:59.54 Šumperk 14.05.2016
800 m 1:58.42 h Ostrava 11.02.2017
1500 m 4:06.30 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
1500 m 4:09.34 h Ostrava 23.01.2016
1 anglická míle 4:38.5 Frýdek-Místek 24.06.2015
3000 m 09:09.6 Frýdek-Místek 12.04.2017
3000 m 09:16.26 h Ostrava 06.02.2016
5000 m 16:03.97 Třinec 25.06.2016
10000 m 34:21.87 Beroun 30.04.2016
hodinovka běh 15697 Frýdek-Místek 21.09.2016
1500 m překážek 5:18.79 Ostrava 18.06.2013
2000 m překážek 6:17.78 Břeclav 21.05.2016
3000 m překážek 09:50.54 Břeclav 28.05.2016
hod oštěpem 700g 24.39 Frýdek-Místek 01.05.2014
hod oštěpem 800g 28.98 Třinec 28.04.2016
hod kriketovým míčkem 62.45 Frýdek-Místek 26.08.2015
skok daleký 5.17 Frýdek-Místek 26.08.2015
trojskok 09.69 Frýdek-Místek 14.10.2015
skok o tyči 1.90 Frýdek-Místek 26.08.2015
skok vysoký 1.41 Frýdek-Místek 02.10.2015
chůze dráha 3000 m 19:23.1 Frýdek-Místek 12.01.2015
chůze dráha 5000 m 26:40.17 Ostrava 20.06.2015
chůze dráha 5000 m 28:22.80 h Praha-Stromovka 08.02.2015
3 km chůze 15:30 Olomouc 29.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2013 Slezanská desítka (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Dci/B1 4 Frýdek-Místek 43.8
18.09.2013 Slezanská hodinovka (TJ Slezan Frýdek-Místek) hodinovka/M 43 Frýdek - Místek 10950
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žci/RA8 4 Brno 08.77
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 300 m/Žci/BA5 6 Brno 43.29
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 1500 m/Žci/BA2 6 Brno 4:51.83
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AK Olomouc) 800 m/M/B2 6 Olomouc 2:32.73
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R3 Opava DNP
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žci/F 5 Opava 4:54.11
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 1500 m př./Žci/F Ostrava 5:18.79
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F 11 Ostrava 4.55
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žci/F Ostrava 4:44.23
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 1500 m/M/F 10 Hranice 4:48.36
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1500 m/Žci/B1 3 Frýdek-Místek 4:54.40
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žci/F 14 Frýdek-Místek 4.51
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B1 6 Třinec 43.59
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žci/F 5 Třinec 2:25.16
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B3 4 Frýdek-Místek 08.83
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B2 3 Frýdek-Místek 44.29
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žci 8 Frýdek-Místek 2:32.58