Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Němcová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
skok vysoký 0 Olomouc 18.09.2014
vrh koulí 3kg 08.84 h Olomouc 15.02.2014
vrh koulí 3kg 08.67 Šumperk 27.09.2016
vrh koulí 4kg 08.08 Olomouc 16.09.2017
hod diskem 0,75kg 24.09 Šumperk 14.05.2013
hod diskem 1kg 22.54 Šumperk 21.06.2014
hod kladivem 3kg 25.27 Třinec 13.09.2014
hod kladivem 4kg 21.48 Šumperk 21.06.2014
hod oštěpem 500g 25.09 Břeclav 25.05.2014
hod oštěpem 600g 29.91 Olomouc 16.09.2017
vrhačský čtyřboj 1169 Olomouc 20.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 07.54 h Olomouc 27.01.2013
vrh koulí 3kg 08.46 Olomouc 24.09.2013
hod diskem 0,75kg 24.09 Šumperk 14.05.2013
hod diskem 1kg 21.92 Šumperk 29.06.2013
hod kladivem 3kg 17.96 Olomouc 04.09.2013
hod oštěpem 500g 23.75 Olomouc 04.09.2013
hod oštěpem 600g 23.07 Olomouc 24.04.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2013 CORNY Středoškolský pohár - krajské finále (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Ž 21 Olomouc 08.46
18.09.2013 CORNY okresní kolo (ASŠK, MŠMT, DDM, AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Ž/F 15 Olomouc 07.71
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) vrh koulí 3kg/Žky/F MB Uherské Hradiště 06.89
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod diskem 0,75kg/Žky/F 11 Uherské Hradiště 22.55
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod kladivem 3kg/Žky/F 14 Uherské Hradiště 13.99
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky/F 16 Uherské Hradiště 23.41
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) hod diskem 0,75kg/Žky 7 Olomouc 18.49
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Žky 5 Olomouc 17.96
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Žky 4 Olomouc 23.75
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) hod diskem 1kg/Ž 4 Šumperk 21.92
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) hod oštěpem 600g/Ž 5 Šumperk 21.05
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) hod diskem 0,75kg/Žky/F 11 Ostrava 19.19
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) hod diskem 1kg/Ž/F 5 Hranice 19.25
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) hod oštěpem 600g/Ž/F 10 Hranice 21.10
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) hod diskem 1kg/Ž/F 5 Hranice 19.40
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) hod oštěpem 600g/Ž/F 7 Hranice 19.98
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Šumperk 07.45
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E hod diskem 0,75kg/Žky/F 5 Šumperk 24.09
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E hod oštěpem 500g/Žky/F 4 Šumperk 23.41
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Olomouc 08.31
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 07.69
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) hod diskem 1kg/Ž 6 Olomouc 19.57
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Ž 6 Olomouc 23.07
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky/F 9 Olomouc 07.54