Karta atleta

Export do excelu
  • Němcová Eliška
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrhačský čtyřboj 1169 Olomouc 20.08.2014
hod diskem 0,75kg 24.09 Šumperk 14.05.2013
hod diskem 1kg 22.54 Šumperk 21.06.2014
hod kladivem 3kg 25.27 Třinec 13.09.2014
hod kladivem 4kg 21.48 Šumperk 21.06.2014
hod oštěpem 500g 25.09 Břeclav 25.05.2014
hod oštěpem 600g 29.91 Olomouc 16.09.2017
vrh koulí 3kg 08.67 Šumperk 27.09.2016
vrh koulí 3kg 08.84 h Olomouc 15.02.2014
vrh koulí 4kg 08.08 Olomouc 16.09.2017
skok vysoký 0 Olomouc 18.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2013 CORNY Středoškolský pohár - krajské finále (AK Olomouc) koule 3kg/Ž 21 Olomouc 08.46
18.09.2013 CORNY okresní kolo (ASŠK, MŠMT, DDM, AK Olomouc) koule 3kg/Ž/F 15 Olomouc 07.71
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) koule 3kg/Žky/F MB Uherské Hradiště 06.89
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) disk 0,75kg/Žky/F 11 Uherské Hradiště 22.55
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kladivo 3kg/Žky/F 14 Uherské Hradiště 13.99
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F 16 Uherské Hradiště 23.41
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) disk 0,75kg/Žky 7 Olomouc 18.49
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) kladivo 3kg/Žky 5 Olomouc 17.96
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) oštěp 500g/Žky 4 Olomouc 23.75
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) disk 1kg/Ž 4 Šumperk 21.92
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) oštěp 600g/Ž 5 Šumperk 21.05
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) disk 0,75kg/Žky/F 11 Ostrava 19.19
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) disk 1kg/Ž/F 5 Hranice 19.25
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) oštěp 600g/Ž/F 10 Hranice 21.10
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) disk 1kg/Ž/F 5 Hranice 19.40
18.05.2013 1. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) oštěp 600g/Ž/F 7 Hranice 19.98
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E koule 3kg/Žky/F 13 Šumperk 07.45
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E disk 0,75kg/Žky/F 5 Šumperk 24.09
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E oštěp 500g/Žky/F 4 Šumperk 23.41
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) koule 3kg/Žky/F 5 Olomouc 08.31
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) koule 3kg/Dky Olomouc 07.69
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) disk 1kg/Ž 6 Olomouc 19.57
24.04.2013 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP, AK Olomouc) oštěp 600g/Ž 6 Olomouc 23.07
27.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí (AK Olomouc) koule 3kg/Žky/F 9 Olomouc 07.54