Karta atleta

Export do excelu
  • Petrikovičová Markéta
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Cheb 05.07.2013
60 m 08.09 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m 12.58 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 19.07 Cheb 12.08.2015
150 m 19.46 h Praha 17.12.2014
200 m 25.55 Ostrava 20.06.2015
200 m 25.80 h Praha-Stromovka 14.02.2015
300 m 41.37 Sušice 12.05.2015
300 m 42.59 h Praha 06.12.2014
400 m 58.51 Klatovy 16.05.2015
400 m 60.68 h Praha-Strahov 17.01.2015
500 m 1:22.24 Bílina 04.08.2015
600 m 1:46.69 Karlovy Vary 30.04.2011
800 m 2:29.64 Klatovy 02.06.2012
800 m 2:42.2 h Praha 04.12.2010
1500 m 5:29.09 Plzeň 19.06.2010
60 m překážek 11.94 Karlovy Vary 15.06.2011
60 m překážek 09.87 h Praha - Stromovka 20.01.2018
100 m překážek 17.08 Nýřany 22.06.2019
400 m překážek 64.65 Praha - Eden 15.06.2019
sprintérský trojboj 2344 Karlovy Vary 01.05.2017
pětiboj 2311 Karlovy Vary 15.06.2011
sedmiboj 3574 Praha - Vokovice 28.05.2019
hod diskem 1kg 24.62 Nýřany 22.06.2019
hod oštěpem 600g 23.49 Stříbro 25.08.2019
hod kriketovým míčkem 35.20 Karlovy Vary 15.06.2011
vrh koulí 4kg 08.72 Plzeň 08.06.2019
skok daleký 4.76 Nýřany 22.06.2019
skok vysoký 1.34 Praha - Vokovice 28.05.2019
Přespolní běh 0:08:17 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 Cheb 27.04.2019
60 m 08.19 h Praha - Strahov 07.01.2019
100 m 13.32 Mariánské Lázně 10.09.2019
150 m 19.69 Cheb 27.04.2019
200 m 27.01 Plzeň 08.06.2019
200 m 26.64 h Praha - Strahov 12.01.2019
400 m 61.48 Nýřany 19.05.2019
800 m 2:41.23 Praha - Vokovice 28.05.2019
100 m překážek 17.08 Nýřany 22.06.2019
400 m překážek 64.65 Praha - Eden 15.06.2019
sedmiboj 3574 Praha - Vokovice 28.05.2019
hod diskem 1kg 24.62 Nýřany 22.06.2019
hod oštěpem 600g 23.49 Stříbro 25.08.2019
vrh koulí 4kg 08.72 Plzeň 08.06.2019
skok daleký 4.76 Nýřany 22.06.2019
skok vysoký 1.34 Praha - Vokovice 28.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m/Žky/R1 4 Praha - Strahov 08.41
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 300 m/Žky/B1 3 Praha - Strahov 44.04
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R4 1 Praha 08.38
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/FB Praha 08.36
13.10.2013 Mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu, XXII. ročník Běhu Smolnickým kopcem (ŠAK Chodov) Přespolní běh/Žky/FSK Chodov 4:07:00
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R1 5 Praha 08.24
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/M2 6 Praha 08.22
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/R1 2 Praha 19.79
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/R3 4 Praha 43.75
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/F 8 Praha 19.69
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/R3 1 Tábor 08.17
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/FA 4 Tábor 08.23
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m/Žky/B1 1 Tábor 42.78
12.09.2013 Bělská míle a rámcové atletické závody (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 60 m/Žky/R1 1 Bělá nad Radbuzou 08.40
12.09.2013 Bělská míle a rámcové atletické závody (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 60 m/Žky/FA Bělá nad Radbuzou 08.28
12.09.2013 Bělská míle a rámcové atletické závody (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 100 m/Ž/R2 1 Bělá nad Radbuzou 13.33
12.09.2013 Bělská míle a rámcové atletické závody (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 100 m/Ž/F Bělá nad Radbuzou 13.12
11.09.2013 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/F Chodov 08.43
11.09.2013 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) 150 m/Žky/B1 1 Chodov 20.07
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B1 3 Plzeň 08.21
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žky/B1 1 Plzeň 43.45
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R1 1 České Budějovice 13.17
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA České Budějovice 13.10
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/BA 2 České Budějovice 26.86
20.08.2013 Veřejné závody – OPEN (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/F Plzeň 19.60
20.08.2013 Veřejné závody – OPEN (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Ž/B2 2 Plzeň 42.77
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R3 1 Domažlice 08.32
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/F Domažlice 08.22
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žky/B1 2 Domažlice 43.00
06.08.2013 Bílinský polytan (AK Bílina) 150 m/Ž/B1 2 Bílina 19.57
02.08.2013 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B1 5 Cheb 08.16
02.08.2013 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B1 4 Cheb 43.01
24.07.2013 5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B3 4 Tábor 26.88
05.07.2013 Zahajovací závody na Zlaté dráze (SKP UNION Cheb - klub atletiky) 60 m/Ž/B1 3 Cheb 08.13
05.07.2013 Zahajovací závody na Zlaté dráze (SKP UNION Cheb - klub atletiky) 150 m/Ž/B1 1 Cheb 19.25
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R1 2 Vlašim 13.22
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/FA Vlašim 13.12
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B1 2 Vlašim 27.07
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/R4 2 Uherské Hradiště 08.12
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/S2 5 Uherské Hradiště 08.14
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žky/R2 2 Uherské Hradiště 41.75
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žky/F 6 Uherské Hradiště 42.15
12.06.2013 2. kolo OMD mladších žáků a žákyň, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Ž/B1 2 Karlovy Vary 08.27
12.06.2013 2. kolo OMD mladších žáků a žákyň, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Ž/B1 1 Karlovy Vary 43.47
08.06.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (open) (AC Domažlice) 100 m/Dky/R2 1 Domažlice 12.83
08.06.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (open) (AC Domažlice) 100 m/Dky/F Domažlice 12.53
08.06.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (open) (AC Domažlice) 200 m/Ž/B1 3 Domažlice 25.97
05.06.2013 XXVIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, V. ročník memoriálu Jarise Alexy 60 m/Žky/B1 1 Mariánské Lázně 8.21
05.06.2013 XXVIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, V. ročník memoriálu Jarise Alexy 100 m/Ž/B1 4 Mariánské Lázně 12.83
05.06.2013 XXVIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, V. ročník memoriálu Jarise Alexy 150 m/Žky/B1 1 Mariánské Lázně 19.66
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/R1 2 Klatovy 13.04
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/FA Klatovy 12.99
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 200 m/Ž/B1 2 Klatovy 26.42
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/R1 1 Stříbro 08.28
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/F Stříbro 08.25
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B1 1 Stříbro 19.56
26.05.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žky/B1 1 Stříbro 43.38
21.05.2013 Pohár rozhlasu - KK (ZŠ Běžecká Sokolov) 60 m/Žky/B1 1 Sokolov 08.17
21.05.2013 Pohár rozhlasu - KK (ZŠ Běžecká Sokolov) 800 m/Žky/F Sokolov 2:37.51
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R3 1 Pacov 12.77
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA Pacov 12.70
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B1 1 Pacov 25.80
14.05.2013 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 60 m/Žky/B1 1 Sušice 08.18
14.05.2013 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B1 5 Sušice 41.70
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 60 m/Žky/B4 1 Písek 08.23
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 150 m/Žky/B3 1 Písek 19.40
08.05.2013 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/R2 2 Klatovy 13.06
08.05.2013 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/F Klatovy DNP
08.05.2013 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/B2 1 Klatovy 41.96
23.04.2013 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/B1 1 Chodov 08.40
23.04.2013 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 150 m/Žky/F1 Chodov 20.12
23.04.2013 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 300 m/Žky/F Chodov 44.53
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/R2 2 Jablonec nad Nisou 08.26
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/M1 6 Jablonec nad Nisou 08.26
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žky/R3 2 Jablonec nad Nisou 44.25
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/R6 1 Jablonec nad Nisou 20.00
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/FB Jablonec nad Nisou DNF
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B5 MS Praha-Strahov 20.01
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B4 MS Praha-Strahov 43.54
20.02.2013 Zimní pražská tyčka 2013 60 m/Ž/B2 1 Praha-Strahov 08.30
20.02.2013 Zimní pražská tyčka 2013 150 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 19.87
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žky/B8 MS Praha-Strahov 08.36
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 300 m/Žky/B1 MS Praha-Strahov 44.86
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) 60 m/Dky/R2 1 Praha-Strahov 08.22
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) 60 m/Dky/F Praha-Strahov 08.18
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) 200 m/Dky/B4 1 Praha-Strahov 27.44
27.01.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/R2 1 Praha-Strahov 08.31
27.01.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/F Praha-Strahov 08.17
27.01.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 19.84
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 60 m/Žky/R2 1 Praha-Strahov 08.38
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 19.79
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 300 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 44.07
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 150 m/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 20.23
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 60 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 08.34
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 08.25
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) 150 m/Žky/B1 1 Praha-Stromovka 20.11
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) 300 m/Žky/B1 4 Praha-Stromovka 43.94