Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Resslerová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.78 h Otrokovice 01.02.2012
60 m 08.32 Litomyšl 04.06.2013
60 m 08.26 h Ostrava 07.01.2017
100 m 12.76 Uherské Hradiště 14.05.2016
150 m 20.13 Opava 12.08.2014
200 m 25.92 Olomouc 08.05.2016
200 m 26.92 h Ostrava 04.02.2017
300 m 43.45 Opava 12.08.2014
400 m 62.49 Třinec 31.05.2014
600 m 1:54.08 Domažlice 07.06.2011
800 m 2:32.27 Stará Boleslav 25.05.2013
800 m 2:30.26 h Ostrava 23.01.2016
40 yardů př. 07.67 h Otrokovice 23.02.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 10.74 Uherské Hradiště 27.04.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 09.44 h Praha-Stromovka 08.02.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 09.14 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek (0.84) 09.38 h Ostrava 16.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 15.67 Šumperk 14.05.2013
100 m překážek (0.76/8.50) 14.92 Třinec 07.06.2015
100 m překážek (0.84) 15.95 Třinec 11.06.2016
200 m překážek (0.76) 31.39 Uherské Hradiště 15.09.2013
300 m překážek (0.76) 45.55 Ostrava 20.06.2015
400 m překážek (0.76) 65.86 Hodonín 13.06.2015
skok vysoký 1.50 Stará Boleslav 24.05.2013
skok vysoký 1.53 h Brno 18.12.2013
skok daleký 5.50 h Ostrava 06.02.2016
skok daleký 5.15 Třinec 03.06.2017
vrh koulí 3kg 08.62 Třinec 27.04.2013
vrh koulí 3kg 09.29 h Praha-Stromovka 06.02.2015
vrh koulí 4kg 07.89 h Ostrava 23.01.2016
hod oštěpem 500g 24.51 Třinec 20.05.2012
hod kriketovým míčkem 36.30 Uherské Hradiště 02.06.2011
pětiboj 2345 Uherské Hradiště 02.06.2011
pětiboj hala [Zky] 3048 h Praha-Stromovka 08.02.2013
pětiboj hala [Dky] 3116 h Praha-Stromovka 06.02.2015
pětiboj hala [Z] 3110 h Ostrava 23.01.2016
sedmiboj [Zky] 4091 Stará Boleslav 26.05.2013
sprintérský trojboj 2173 Uherské Hradiště 28.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Olomouc 18.01.2013
60 m 08.32 Litomyšl 04.06.2013
150 m 20.28 Stará Boleslav 24.05.2013
400 m 63.10 Vyškov 29.06.2013
800 m 2:32.27 Stará Boleslav 25.05.2013
800 m 2:33.79 h Praha - Strahov 21.12.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.44 h Praha-Stromovka 08.02.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 15.67 Šumperk 14.05.2013
200 m překážek (0.76) 31.39 Uherské Hradiště 15.09.2013
skok vysoký 1.50 Stará Boleslav 24.05.2013
skok vysoký 1.53 h Brno 18.12.2013
skok daleký 5.10 h Praha-Stromovka 08.02.2013
skok daleký 5.08 Uherské Hradiště 18.05.2013
vrh koulí 3kg 08.35 h Praha-Stromovka 08.02.2013
vrh koulí 3kg 08.62 Třinec 27.04.2013
hod oštěpem 500g 23.69 Stará Boleslav 25.05.2013
pětiboj hala [Zky] 3048 h Praha-Stromovka 08.02.2013
sedmiboj [Zky] 4091 Stará Boleslav 26.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 800 m/Žky/B3 4 Praha - Strahov 2:33.79
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 3 Praha - Strahov 09.45
18.12.2013 Vánoční laťka Hády skok vysoký/Žky 5 Brno 1.53
04.12.2013 Mikulášská laťka skok vysoký/Žky Zlín 1.49
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 3 Kladno 32.09
22.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/R1 6 Praha 41.58
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Uherské Hradiště 17.07
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Uherské Hradiště 31.39
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 400 m/Ž/B2 1 Uherské Hradiště 64.97
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Olomouc 16.11
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 2 Olomouc 33.22
21.08.2013 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/B2 3 Uherské Hradiště 08.59
21.08.2013 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Ž 6 Uherské Hradiště 20.34
21.08.2013 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž 4 Uherské Hradiště 4.69
21.08.2013 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) vrh koulí 3kg/Žky Uherské Hradiště 08.56
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 400 m/Ž/B2 2 Vyškov 63.10
26.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 4 Uherské Hradiště 15.76
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Uherské Hradiště 15.40
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Uherské Hradiště 31.70
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 1 Ostrava 15.67
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Ostrava 15.83
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii starší žáci a starší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/B1 3 Litomyšl 08.32
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii starší žáci a starší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žky 6 Litomyšl 4.93
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) skok daleký/Ž 5 Vyškov 4.94
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 5 Stará Boleslav 15.67
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 Stará Boleslav
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Zky]/Žky 11 Stará Boleslav 4091
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky 9 Stará Boleslav 1.50
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky 16 Stará Boleslav 08.51
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B3 3 Stará Boleslav 20.28
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky 9 Stará Boleslav 4.84
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Žky 16 Stará Boleslav 23.69
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B1 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B2 3 Stará Boleslav 2:32.27
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B2 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B3 Stará Boleslav
21.05.2013 Pohár rozhlasu (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/B3 1 Uherské Hradiště 08.39
21.05.2013 Pohár rozhlasu (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žky/F Uherské Hradiště 5.08
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž 5 Uherské Hradiště 5.08
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B 1 Šumperk 15.67
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 1 Šumperk 32.88
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Olomouc 16.13
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 5 Uherské Hradiště 4.97
30.04.2013 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Uherské Hradiště 16.12
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky 5 Třinec 19.90
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Třinec 16.40
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky Třinec 1.47
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 5 Třinec 08.62
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky Třinec 20.60
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky Třinec 4.70
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky Třinec 2:34.89
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky Třinec 3801
24.04.2013 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B2 1 Uherské Hradiště 08.37
24.04.2013 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky Uherské Hradiště 5.01
07.03.2013 Obaly Morava mezinárodní atletický mítink Otrokovice 2013 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky Otrokovice 4.71
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 6 Jablonec nad Nisou 09.57
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žky/F 11 Jablonec nad Nisou 4.95
15.02.2013 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žky Olomouc 4.93
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 09.44
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 5 Praha-Stromovka 3048
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok vysoký/Žky/F 5 Praha-Stromovka 1.49
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 12 Praha-Stromovka 08.35
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok daleký/Žky/F Praha-Stromovka 5.10
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 800 m/Žky/B3 5 Praha-Stromovka 2:36.89
05.02.2013 2. olomoucká hala žactva skok daleký/Žky Olomouc 4.98
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 2 Olomouc 08.52
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.53
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 1 Olomouc 09.80
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Olomouc 09.80
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) skok daleký/Žky 6 Olomouc 4.75