Karta atleta

Export do excelu
  • Valášková Tereza
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 20.11.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Uherské Hradiště 24.06.2013
60 m 07.6 h Pardubice 24.01.2015
100 m 12.46 Pardubice 06.06.2015
150 m 19.10 Svitavy 08.06.2013
150 m 19.31 h Praha-Strahov 09.01.2015
200 m 26.32 Pardubice 10.05.2015
200 m 26.21 h Praha-Stromovka 22.02.2014
300 m 43.3 Pardubice 14.08.2012
300 m 43.67 h Praha 02.12.2012
800 m 2:43.94 Litomyšl 08.10.2011
60 m překážek 10.59 Litomyšl 08.10.2011
60 m překážek 09.59 h Praha - Strahov 21.12.2013
100 m překážek 15.27 Kolín 08.05.2014
200 m překážek 30.86 Svitavy 08.06.2013
sprintérský trojboj 2374 Litomyšl 03.08.2013
pětiboj 2383 Litomyšl 08.10.2011
sedmiboj 3547 Hradec Králové 04.05.2013
hod oštěpem 600g 21.22 Hradec Králové 04.05.2013
hod kriketovým míčkem 32.92 Litomyšl 08.10.2011
vrh koulí 3kg 07.77 Hradec Králové 04.05.2013
vrh koulí 3kg 08.53 h Praha-Strahov 02.02.2013
skok daleký 4.34 Hradec Králové 04.05.2013
skok daleký 4.90 h Praha-Strahov 20.01.2013
skok vysoký 1.39 Hradec Králové 04.05.2013
skok vysoký 1.36 h Praha-Strahov 02.02.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m/Žky/R4 1 Praha - Strahov 08.03
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Strahov 08.06
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m př./Žky/B5 1 Praha - Strahov 09.59
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R3 2 Praha 07.99
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/M1 3 Praha 08.07
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/F 6 Praha 08.12
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/R3 2 Praha 19.47
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/F 5 Praha 19.46
08.09.2013 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R1 1 Svitavy 08.43
08.09.2013 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FA Svitavy 08.30
08.09.2013 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 150 m/Žky/R1 1 Svitavy 19.88
08.09.2013 4. kolo KPD starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 200 m př./Žky/R2 2 Svitavy 30.94
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R3 3 Hradec Králové 12.84
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/FB Hradec Králové 12.74
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B2 2 Hradec Králové 26.51
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B2 3 Litomyšl 08.05
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B2 4 Litomyšl 12.82
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B2 3 Litomyšl 26.66
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 4 Litomyšl 2374
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/R1 1 Uherské Hradiště 07.86
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/S2 1 Uherské Hradiště 07.90
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/F 4 Uherské Hradiště 07.98
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m př./Žky/R3 2 Uherské Hradiště 15.29
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m př./Žky/F 7 Uherské Hradiště 15.33
08.06.2013 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B2 1 Svitavy 19.10
08.06.2013 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/B1 2 Svitavy 15.16
08.06.2013 Krajský přebor staršího žactva na dráze (TJ Svitavy) 200 m př./Žky/B2 1 Svitavy 30.86
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m/Ž/R1 5 Liberec 12.88
02.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 200 m/Ž/B2 Liberec DNP
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/R2 2 Pardubice 12.84
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/F Pardubice 12.92
25.05.2013 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/B1 3 Pardubice 26.62
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/R1 4 Jablonec nad Nisou 12.86
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/FB 4 Jablonec nad Nisou 12.85
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B2 5 Jablonec nad Nisou 27.56
12.05.2013 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/B1 2 Svitavy 16.77
12.05.2013 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) výška/Žky 5 Svitavy 1.35
12.05.2013 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) dálka/Žky Svitavy 4.63
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B1 MS Hradec Králové 20.06
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/B1 MS Hradec Králové 2:51.62
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Žky/B2 MS Hradec Králové 15.76
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žky MS Hradec Králové 1.39
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žky MS Hradec Králové 4.34
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Žky MS Hradec Králové 07.77
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 600g/Žky MS Hradec Králové 21.22
04.05.2013 Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj/Žky MS Hradec Králové 3547
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/R4 3 Jablonec nad Nisou 08.11
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/M2 3 Jablonec nad Nisou 08.08
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 08.16
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/R6 2 Jablonec nad Nisou 20.13
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/FB Jablonec nad Nisou DNP
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) výška/Dky/F MS Praha-Strahov 1.36
02.02.2013 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský KAS) koule 3kg/Dky/F MS Praha-Strahov 08.53
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 800 m/Žky Olomouc DNP
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m př./Žky/B3 Olomouc DNP
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) výška/Žky 13 Olomouc DNP
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) dálka/Žky Olomouc DNP
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) koule 3kg/Žky Olomouc DNP
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) pětiboj h/Žky Olomouc DNP
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 19.65
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 60 m př./Žky/B1 2 Praha-Strahov 10.24
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Žky/F Praha-Strahov 4.90