Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Maternová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2016: ME vrch (U20)/9.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -
- - - 2 - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - 1 1 1 - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy v běhu do vrchu
Arco 2016 tým juniorky
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Jaroměř 08.06.2013
60 m 08.32 h Jablonec nad Nisou 21.01.2015
100 m 12.99 Nové Město nad Metují 10.05.2014
150 m 20.22 Hradec Králové 22.06.2013
150 m 20.59 h Jablonec nad Nisou 19.02.2014
200 m 26.44 Děčín 21.06.2014
200 m 27.09 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
300 m 44.53 h Jablonec nad Nisou 05.02.2014
300 m 43.76 Kolín 01.05.2014
400 m 59.99 Děčín 21.06.2014
400 m 59.79 h Praha-Stromovka 14.02.2015
500 m 1:23.81 h Jablonec nad Nisou 07.01.2015
800 m 2:26.36 h Praha-Stromovka 06.02.2015
800 m 2:20.04 Stará Boleslav 26.08.2015
1000 m 3:00.73 Kolín 21.08.2016
1500 m 4:56.46 Pardubice 06.06.2015
1500 m 4:49.59 h Ostrava 19.02.2017
3000 m 10:15.49 Ostrava 21.06.2015
3000 m 10:19.98 h Praha-Stromovka 20.02.2016
5000 m 18:12.97 Tábor 18.06.2016
10000 m 38:39.33 Ústí nad Orlicí 09.05.2015
10 km silnice 39:33 Běchovice-Praha 27.09.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 09.32 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 16.24 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
300 m překážek (0.76) 47.17 Pardubice 15.06.2014
400 m překážek (0.76) 82.30 Praha - Eden 29.08.2017
1500 m překážek 5:08.99 Ostrava 20.06.2015
2000 m překážek 7:17.15 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
3000 m překážek 11:03.43 Kladno 28.08.2016
skok vysoký 1.34 h Olomouc 25.01.2014
skok vysoký 1.26 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
skok daleký 5.26 Hradec Králové 07.06.2014
skok daleký 4.97 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
vrh koulí 3kg 08.10 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
vrh koulí 3kg 08.86 h Jablonec nad Nisou 04.02.2015
hod diskem 1kg 22.74 Nové Město nad Metují 19.05.2012
hod oštěpem 500g 18.95 Dvůr Králové nad Labem 13.08.2014
hod oštěpem 600g 14.82 Ústí nad Orlicí 05.10.2014
pětiboj hala [Dky] 2718 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
sedmiboj [Dky] 3473 Ústí nad Orlicí 05.10.2014
sprintérský trojboj 1990 Litomyšl 04.08.2013
chůze dráha 3000 m 14:44.23 h Jablonec nad Nisou 21.02.2018
chůze dráha 5000 m 26:22.0 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017
chůze dráha 10000 m 57:49.17 Praha - Stromovka 21.10.2017
hodinovka chůze 10410 Praha - Stromovka 21.10.2017
5 km chůze 27:13 Bacúch 01.10.2016
10 km chůze 50:13 Poděbrady 09.04.2016
20 km chůze 2:01:02 Dudince 24.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 h Jablonec nad Nisou 16.02.2013
60 m 08.33 Jaroměř 08.06.2013
100 m 13.35 Svitavy 15.06.2013
150 m 21.19 h Jablonec nad Nisou 16.02.2013
150 m 20.22 Hradec Králové 22.06.2013
200 m 28.93 h Praha-Stromovka 22.01.2013
200 m 27.99 Svitavy 15.06.2013
300 m 44.57 Uherské Hradiště 25.06.2013
300 m 45.22 h Praha - Strahov 21.12.2013
skok daleký 3.93 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
vrh koulí 3kg 07.08 Hradec Králové 22.06.2013
vrh koulí 3kg 05.79 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
sprintérský trojboj 1990 Litomyšl 03.08.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2013 Silvestrovská hala 2013 (AC Slovan Liberec) skok daleký/Žky 8 Jablonec nad Nisou 3.93
27.12.2013 Silvestrovská hala 2013 (AC Slovan Liberec) vrh koulí 3kg/Žky 11 Jablonec nad Nisou 05.79
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 300 m/Žky/B7 3 Praha - Strahov 45.22
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R3 7 Praha 08.37
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/B3 2 Jablonec nad Nisou 08.42
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/FB Jablonec nad Nisou 08.45
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žky/B2 4 Jablonec nad Nisou 20.46
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/B1 3 Jablonec nad Nisou 44.80
11.09.2013 4. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Ž Stará Boleslav 45.08
31.08.2013 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov, oddíl atletiky) 60 m/Žky/B1 4 Trutnov 08.49
31.08.2013 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov, oddíl atletiky) 300 m/Žky/B1 2 Trutnov 45.67
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/B1 3 Pardubice 13.76
28.08.2013 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dky/B1 3 Pardubice 28.75
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B3 4 Litomyšl 08.50
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B3 4 Litomyšl 13.49
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B3 5 Litomyšl 28.36
03.08.2013 Velká cena města Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž 10 Litomyšl 1990
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/R3 5 Uherské Hradiště 08.33
25.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žky/R4 6 Uherské Hradiště 44.57
22.06.2013 3.kolo KPD a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B1 1 Hradec Králové 08.40
22.06.2013 3.kolo KPD a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B1 1 Hradec Králové 20.22
22.06.2013 3.kolo KPD a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky 5 Hradec Králové 07.08
15.06.2013 2. kolo KPD dorostenců a dorostenek (TJ Svitavy) 100 m/Dky/R4 1 Svitavy 13.65
15.06.2013 2. kolo KPD dorostenců a dorostenek (TJ Svitavy) 100 m/Dky/FA Svitavy 13.35
15.06.2013 2. kolo KPD dorostenců a dorostenek (TJ Svitavy) 200 m/Dky/B2 1 Svitavy 27.99
08.06.2013 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žky/R1 1 Jaroměř 08.44
08.06.2013 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žky/FA Jaroměř 08.33
12.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Dvůr králové n.L.) 60 m/Žky/B1 1 Dvůr králové n.L. 08.36
12.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň (TJ Dvůr králové n.L.) 150 m/Žky/B1 1 Dvůr králové n.L. 20.51
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/R2 4 Nové Město nad Metují 14.11
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/F2 Nové Město nad Metují 13.45
11.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B2 1 Nové Město nad Metují 28.37
08.05.2013 Memoriál Zuzky Krejčové v běhu na 800m (AC Slovan Liberec, o.s.) 60 m/Ž/B2 1 Liberec 08.55
08.05.2013 Memoriál Zuzky Krejčové v běhu na 800m (AC Slovan Liberec, o.s.) 100 m/Ž/B2 2 Liberec 13.74
08.05.2013 Memoriál Zuzky Krejčové v běhu na 800m (AC Slovan Liberec, o.s.) 200 m/Ž/B1 7 Liberec 28.76
08.05.2013 Memoriál Zuzky Krejčové v běhu na 800m (AC Slovan Liberec, o.s.) sprintérský trojboj/Ž 4 Liberec 1904
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/R2 5 Jablonec nad Nisou 08.37
27.02.2013 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 08.50
16.02.2013 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/R3 2 Jablonec nad Nisou 08.46
16.02.2013 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 08.33
16.02.2013 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 21.19
13.02.2013 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 08.46
06.02.2013 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 7 Jablonec nad Nisou 08.42
06.02.2013 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B2 2 Jablonec nad Nisou 48.01
26.01.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) 200 m/Dky/B3 MS Praha-Strahov 29.21
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B6 5 Praha-Stromovka 28.93
19.01.2013 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m/Ž/R5 Jablonec nad Nisou DQ
19.01.2013 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ Liaz Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B5 2 Jablonec nad Nisou 29.22
16.01.2013 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B2 5 Jablonec nad Nisou 08.65