Karta atleta

Export do excelu
  • Totková Adéla
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 05.01.2017
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.26 Brno 10.09.2013
150 m 21.60 Znojmo 26.05.2013
60 m překážek 12.9 Uherské Hradiště 02.06.2011
60 m překážek 10.70 h Bratislava 09.02.2013
100 m překážek 17.87 Břeclav 19.05.2013
200 m překážek 34.10 Znojmo 26.05.2013
300 m překážek 56.10 Břeclav 22.09.2012
pětiboj 0857 Uherské Hradiště 02.06.2011
hod kriketovým míčkem 22.16 Uherské Hradiště 02.06.2011
vrh koulí 3kg 06.11 h Otrokovice 07.02.2013
skok daleký 4.16 Olomouc 10.05.2014
skok daleký 4.00 h Otrokovice 25.01.2013
skok vysoký 1.25 h Otrokovice 07.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žky/RA5 7 Brno 09.26
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 100 m př./Žky/RA2 5 Brno 19.18
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) dálka/Žky/KB1 9 Brno 4.19
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 13 Břeclav 4.28
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m př./Žky/R1 5 Ostrava 18.09
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 100 m př./Žky/FB 4 Ostrava 18.33
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 200 m př./Žky/B2 7 Ostrava 34.52
26.05.2013 III. kolo soutěže JmKAS družstev staršího žactva (TJ Znojmo) 150 m/Žky/B3 1 Znojmo 21.60
26.05.2013 III. kolo soutěže JmKAS družstev staršího žactva (TJ Znojmo) 200 m př./Žky/B1 1 Znojmo 34.10
19.05.2013 2. kolo soutěže družstev staršího žactva Jihomoravského kraje (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/F 7 Břeclav 17.87
19.05.2013 Mistrovství Jihomoravského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B4 MB Břeclav DNS
19.05.2013 Mistrovství Jihomoravského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/B1 MB Břeclav 17.87
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) dálka/Ž 16 Hodonín 4.30
12.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m př./Žky/B1 4 Vyškov 18.34
12.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva (Atletický klub AHA Vyškov) 200 m př./Žky/B2 2 Vyškov 34.17
09.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu 2013 (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žky/B4 3 Otrokovice 09.41
09.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu 2013 (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky/FC 9 Otrokovice 4.21
30.04.2013 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B2 3 Uherské Hradiště 18.47
30.04.2013 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B1 3 Uherské Hradiště 37.38
30.04.2013 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F 8 Uherské Hradiště 4.07
07.03.2013 Obaly Morava mezinárodní atletický mítink Otrokovice 2013 (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žky 17= Otrokovice 1.25
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m př./Žky/R2 4 Bratislava 10.70
07.02.2013 Otrokovické koulování (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žky 6 Otrokovice 06.11
25.01.2013 Krajský přebor žactva v hale (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 14 Otrokovice 4.00
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m př./Žky/R3 3 Olomouc 11.40
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m př./Žky/FB Olomouc 11.67
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) dálka/Žky 16 Olomouc 3.91