Karta atleta

Export do excelu
  • Semecká Tereza
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Praha 29.5.2013
60 m 07.97 h Praha-Juliska 21.1.2014
100 m 12.8 Stará Boleslav 3.5.2014
150 m 19.75 Praha 20.6.2012
150 m 18.97 h Praha-Strahov 17.1.2014
200 m 25.73 Praha 12.7.2014
200 m 25.50 h Praha-Stromovka 24.1.2015
300 m 45.24 Praha 29.6.2011
300 m 42.76 h Praha-Strahov 22.1.2016
800 m 2:35.37 Stará Boleslav 24.5.2013
800 m 2:33.23 h Praha - Stromovka 28.1.2017
1000 m 3:45.90 Praha 27.4.2011
60 m překážek 09.66 Olomouc 22.6.2011
60 m překážek 08.51 h Praha-Stromovka 1.2.2014
80 m překážek 11.94 Schwechat 19.5.2013
100 m překážek 13.65 Praha 12.7.2014
200 m překážek 28.06 Praha 21.9.2013
300 m překážek 43.92 Praha 6.6.2014
sprintérský trojboj 2144 Praha-Kotlářka 19.9.2012
pětiboj 2979 Praha 15.10.2011
pětiboj hala 3701 h Praha - Stromovka 28.1.2017
sedmiboj 4993 Praha 12.7.2014
vrhačský trojboj 1384 Praha-Juliska 17.9.2014
hod diskem 1kg 19.49 Praha-Juliska 17.9.2015
hod oštěpem 500g 33.71 Praha 5.6.2015
hod oštěpem 600g 35.91 Praha - Eden 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 45.91 Praha 15.10.2011
vrh koulí 2kg 08.86 Praha 9.9.2010
vrh koulí 3kg 12.93 Svitavy 10.5.2014
vrh koulí 3kg 11.88 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
vrh koulí 4kg 12.26 Praha - Přátelství 12.5.2018
vrh koulí 4kg 11.57 h Praha - Stromovka 27.1.2018
skok daleký 5.94 Praha - Juliska 5.6.2017
skok daleký 5.87 h Praha - Strahov 9.1.2017
skok vysoký 1.64 Nové Město nad Metují 3.6.2017
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m př./Žky/B1 3 Praha - Strahov 08.70
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) koule 3kg/Žky/F 7 Praha - Strahov 10.94
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B2 1 Praha 43.01
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žky/B1 1 Kladno 14.23
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 1 Kladno 29.27
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žky 4 Kladno 11.54
28.09.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 100 m př./Žky/B1 1 Budapešť 14.21
28.09.2013 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 300 m př./Žky/B1 2 Budapešť 45.00
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/R1 1 Praha 14.08
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/F Praha 14.08
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/R2 1 Praha 28.71
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/F Praha 28.06
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m př./Žky/B1 1 Tábor 14.46
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m př./Žky/B1 1 Tábor 29.12
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) koule 3kg/Žky/F Tábor 11.25
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 100 m př./Žky/RA1 1 Brno 14.77
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 100 m př./Žky/FA Brno 14.40
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) výška/Žky/F1 5= Brno 1.48
04.09.2013 2. finále přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B1 1 Praha 29.29
04.09.2013 2. finále přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žky/F Praha 1.49
29.08.2013 I. finále MPD staršího žactva (SK ZŠ Jeseniova) 100 m př./Žky/B1 1 Praha-Strahov 14.90
29.08.2013 I. finále MPD staršího žactva (SK ZŠ Jeseniova) koule 3kg/Žky/F Praha-Strahov 11.18
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Ž/B1 4 Stará Boleslav 19.85
21.08.2013 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Žky Stará Boleslav 15.06
02.08.2013 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B2 2 Cheb 08.40
02.08.2013 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B2 Cheb DNP
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m př./Žky/R1 1 Uherské Hradiště 14.36
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m př./Žky/F Uherské Hradiště 14.38
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) koule 3kg/Žky/F 10 Uherské Hradiště 10.18
10.06.2013 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (MJO a Dukla Praha) 100 m př./Dky Praha DNF
29.05.2013 2. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B1 MB Praha 08.30
29.05.2013 2. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B1 MB Praha 29.55
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Žky/B1 1 Stará Boleslav 14.18
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Žky/B1 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj/Žky 4 Stará Boleslav 4686
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/Žky 17 Stará Boleslav 1.41
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 3kg/Žky Stará Boleslav 11.29
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 3kg/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 2 Stará Boleslav 19.20
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žky 6 Stará Boleslav 5.13
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 500g/Žky Stará Boleslav 31.31
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B1 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B3 3 Stará Boleslav 2:35.37
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B3 Stará Boleslav
19.05.2013 43. Int. Franz-Schuster-Memorial 80 m př./Žky/B3 1 Schwechat 11.94
19.05.2013 43. Int. Franz-Schuster-Memorial koule 3kg/Žky Schwechat 11.15
15.05.2013 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka a SK Aktis) 150 m/Žky/B1 2 Praha 19.55
15.05.2013 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka a SK Aktis) dálka/Žky Praha 5.04
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/R1 2 Jablonec nad Nisou 09.18
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 09.17
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žky/F 14 Jablonec nad Nisou 4.87
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/R3 1 Jablonec nad Nisou 19.93
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/FA Jablonec nad Nisou 19.98
17.01.2013 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/R1 1 Praha-Juliska 08.16
17.01.2013 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/FA Praha-Juliska 08.15
17.01.2013 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žky/B1 1 Praha-Juliska 09.00
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 150 m/Žky/B1 1 Praha-Stromovka 19.42
12.01.2013 Olymp cup XII. (SKP Union Cheb, PSK Olymp Prah) 60 m/Žky/B1 1 Praha-Stromovka 08.14
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) dálka/Žky Praha-Stromovka 5.04
05.01.2013 Olymp cup XI. (SKP Union Cheb a PSK Olymp Pra) 300 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 43.18