Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Vrabcová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Ústí nad Labem 01.05.2013
60 m 09.00 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
100 m 14.73 Louny 08.08.2015
150 m 23.71 h Praha-Strahov 21.01.2012
150 m 21.51 Bílina 11.05.2013
200 m 29.49 Pacov 15.07.2017
300 m 48.04 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
300 m 48.25 Lovosice 08.06.2014
400 m 72.02 Týniště nad Orlicí 18.08.2013
800 m 2:48.92 h Praha-Stromovka 07.02.2014
800 m 2:45.38 Bílina 27.04.2014
1500 m 6:47.4 Česká Lípa 16.08.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.55 Bílina 20.05.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.37 h Praha-Stromovka 08.12.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 10.01 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 10.34 h Praha-Strahov 30.01.2016
60 m překážek (0.84) 10.36 h Praha - Stromovka 11.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 16.95 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 18.01 Bílina 18.06.2016
100 m překážek (0.84) 17.55 Pacov 15.07.2017
skok vysoký 1.52 Bílina 25.09.2014
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 30.01.2016
skok o tyči 2.00 Česká Lípa 29.07.2017
skok daleký 4.68 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok daleký 4.69 Pacov 16.07.2017
vrh koulí 3kg 13.02 h Chemnitz 04.12.2015
vrh koulí 3kg 13.22 Ústí nad Labem 08.05.2016
vrh koulí 4kg 10.51 h Praha-Stromovka 07.02.2016
vrh koulí 4kg 11.24 Česká Lípa 30.07.2017
hod diskem 0,75kg 36.82 Praha, Kotlářka 27.09.2014
hod diskem 1kg 38.01 Praha - Eden 02.09.2017
hod kladivem 3kg 24.00 Ústí nad Labem 08.05.2016
hod kladivem 4kg 20.61 Lovosice 18.07.2015
hod oštěpem 500g 32.89 Kladno 15.07.2015
hod oštěpem 600g 32.80 Praha - Kotlářka 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 40.74 Bílina 20.05.2012
pětiboj 1643 Bílina 20.05.2012
pětiboj hala [Zky] 2783 h Praha-Stromovka 07.02.2014
pětiboj hala [Dky] 2787 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
pětiboj hala [Z] 2584 h Praha - Stromovka 11.02.2017
sedmiboj [Zky] 3657 Hradec Králové 02.07.2014
sedmiboj [Z] 3616 Pacov 16.07.2017
desetiboj 4708 Česká Lípa 14.08.2016
klasický pětiboj 2301 Praha-Kotlářka 03.10.2015
sprintérský trojboj 1218 Ústí nad Labem 23.09.2012
vrhačský trojboj 1752 Ústí nad Labem 08.05.2016
vrhačský čtyřboj 2007 Ústí nad Labem 08.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Ústí nad Labem 01.05.2013
60 m 09.18 h Chemnitz 06.12.2013
100 m 15.45 Louny 10.08.2013
150 m 21.51 Bílina 11.05.2013
200 m 30.12 Meziboří 07.06.2013
300 m 49.31 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
300 m 49.26 Bílina 04.09.2013
400 m 72.02 Týniště nad Orlicí 18.08.2013
800 m 2:53.10 h Praha-Stromovka 08.02.2013
800 m 2:49.86 Stará Boleslav 25.05.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 10.26 h Praha 14.12.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 17.22 Kolín 08.05.2013
skok vysoký 1.48 h Praha-Strahov 20.01.2013
skok vysoký 1.47 Bílina 21.05.2013
skok daleký 4.26 Stará Boleslav 25.05.2013
skok daleký 4.47 h Chemnitz 30.11.2013
vrh koulí 3kg 11.02 Stará Boleslav 11.09.2013
vrh koulí 3kg 11.07 h Praha 14.12.2013
hod diskem 0,75kg 27.31 Praha 05.10.2013
hod diskem 1kg 20.60 Meziboří 07.06.2013
hod kladivem 3kg 20.05 Děčín 21.05.2013
hod oštěpem 500g 27.16 Praha 13.10.2013
hod oštěpem 600g 25.86 Vlašim 28.04.2013
pětiboj hala [Zky] 2350 h Praha-Stromovka 08.02.2013
sedmiboj [Zky] 3445 Stará Boleslav 26.05.2013
vrhačský trojboj 1186 Praha 26.09.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2013 Vánoční laťka (ŠAK Chodov) skok vysoký/Žky/F Chodov 1.46
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 3 Praha 10.26
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník (USK Praha) skok vysoký/Žky 9 Praha 1.40
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky 11 Praha 4.45
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva - 38. ročník (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky 4 Praha 11.07
06.12.2013 LAC Erdgas Chemnitz Abendsportfest (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žky/B1 5 Chemnitz 09.18
06.12.2013 LAC Erdgas Chemnitz Abendsportfest (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Chemnitz 10.39
06.12.2013 LAC Erdgas Chemnitz Abendsportfest (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Žky 7 Chemnitz 4.23
06.12.2013 LAC Erdgas Chemnitz Abendsportfest (LAC Erdgas Chemnitz) vrh koulí 3kg/Žky Chemnitz 10.78
30.11.2013 Bezirksoffene Hallenmeisterschaft 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 1 Chemnitz 10.36
30.11.2013 Bezirksoffene Hallenmeisterschaft 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Chemnitz 10.43
30.11.2013 Bezirksoffene Hallenmeisterschaft skok vysoký/Žky Chemnitz 1.45
30.11.2013 Bezirksoffene Hallenmeisterschaft skok daleký/Žky 8 Chemnitz 4.47
30.11.2013 Bezirksoffene Hallenmeisterschaft vrh koulí 3kg/Žky 4 Chemnitz 09.73
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 150 m/Žky/B3 5 Praha 22.45
13.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Žky/B1 10 Praha 2:52.79
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B6 1 Praha 17.59
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Žky/F Praha 1.43
13.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Žky/F 24 Praha 4.09
12.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky/FA Praha 09.22
13.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 500g/Žky/F 5 Praha 27.16
13.10.2013 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (USK Praha, SK ZŠ Jeseniova) sedmiboj [Zky]/Žky 15 Praha 3255
05.10.2013 Klasický pětiboj a MČR veteránů (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž/B1 3 Praha 30.04
05.10.2013 Klasický pětiboj a MČR veteránů (SK Kotlářka Praha) 800 m/Ž Praha 2:55.95
05.10.2013 Klasický pětiboj a MČR veteránů (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž Praha 4.42
05.10.2013 Klasický pětiboj a MČR veteránů (SK Kotlářka Praha) hod diskem 0,75kg/Ž Praha 27.31
05.10.2013 Klasický pětiboj a MČR veteránů (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Ž Praha 25.51
26.09.2013 Vrhačský trojboj žáků a žákyň (SK Kotlářka) vrh koulí 3kg/Žky Praha 09.70
26.09.2013 Vrhačský trojboj žáků a žákyň (SK Kotlářka) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Praha 21.24
26.09.2013 Vrhačský trojboj žáků a žákyň (SK Kotlářka) hod oštěpem 500g/Žky 6 Praha 24.66
26.09.2013 Vrhačský trojboj žáků a žákyň (SK Kotlářka) vrhačský trojboj/Žky 4 Praha 1186
25.09.2013 Hry krajské olympiády dětí a mládeže Ústeckého kraje (TJ VTŽ Chomutov) skok daleký/Žky 9 Chomutov 3.98
25.09.2013 Hry krajské olympiády dětí a mládeže Ústeckého kraje (TJ VTŽ Chomutov) vrh koulí 3kg/Žky Chomutov 10.24
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 10 Praha 09.70
14.09.2013 Memoriál Vlastimila Koči (ASK Děčín) vrh koulí 3kg/Žky Děčín 10.50
14.09.2013 Memoriál Vlastimila Koči (ASK Děčín) hod diskem 0,75kg/Žky Děčín 22.70
14.09.2013 Memoriál Vlastimila Koči (ASK Děčín) hod oštěpem 500g/Žky Děčín 25.90
11.09.2013 4. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Stará Boleslav 19.05
11.09.2013 4. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav 11.02
11.09.2013 4. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Stará Boleslav 24.04
11.09.2013 4. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Žky Stará Boleslav 23.08
08.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) skok vysoký/Ž/F 6= Česká Lípa 1.45
08.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) hod oštěpem 600g/Ž/F 11 Česká Lípa 22.07
04.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B2 3 Bílina 49.26
04.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) hod diskem 0,75kg/Žky/F 5 Bílina 25.89
04.09.2013 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky/F Bílina 25.89
01.09.2013 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) 60 m/Ž/B2 MB Lovosice 09.35
01.09.2013 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) 150 m/Ž/B1 MB Lovosice 22.89
01.09.2013 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) skok vysoký/Ž MB Lovosice 1.40
24.08.2013 4. kolo II. ligy družstev mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B2 3 Kladno 72.07
24.08.2013 4. kolo II. ligy družstev mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž 6 Kladno 25.37
18.08.2013 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště n/Orl.) 400 m/Ž/B2 3 Týniště nad Orlicí 72.02
18.08.2013 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště n/Orl.) vrh koulí 3kg/Dky Týniště nad Orlicí 10.05
18.08.2013 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště n/Orl.) hod diskem 0,75kg/Žky Týniště nad Orlicí 23.81
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 100 m/Žky/R1 2 Louny 15.45
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 100 m/Žky/F 5 Louny 15.50
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) 300 m/Žky Louny 50.22
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) skok vysoký/Ž 9 Louny 1.35
10.08.2013 Velká cena ČEZ (ASK ELNA Počerady) vrh koulí 3kg/Žky Louny 09.67
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Ž 9 Kladno 1.40
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž 11 Kladno 22.83
26.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R5 MB Uherské Hradiště 17.24
27.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) vrh koulí 3kg/Žky/F 15 Uherské Hradiště 09.53
07.06.2013 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 200 m/Ž/B2 2 Meziboří 30.12
07.06.2013 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) hod diskem 1kg/Ž Meziboří 20.60
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 8 Stará Boleslav 17.44
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 Stará Boleslav
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Zky]/Žky 21 Stará Boleslav 3445
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky 12 Stará Boleslav 1.44
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky 5 Stará Boleslav 10.60
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 5 Stará Boleslav 22.02
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky 22 Stará Boleslav 4.26
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Žky 13 Stará Boleslav 25.03
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B1 6 Stará Boleslav 2:49.86
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B1 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B2 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B3 Stará Boleslav
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) 150 m/Žky/B1 6 Děčín 22.16
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) vrh koulí 3kg/Žky/F Děčín 10.12
21.05.2013 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (ASK Děčín) hod kladivem 3kg/Žky/F 4 Děčín 20.05
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu-Ústecký kraj (AK Bílina) skok vysoký/Žky 2= Bílina 1.47
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu-Ústecký kraj (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Žky Bílina 09.50
19.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Ž/F 7 Děčín 23.25
16.05.2013 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou - okresní kolo (SVČ Most, AK Litvínov, OR AŠSK Most) skok vysoký/Žky Meziboří 1.38
16.05.2013 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou - okresní kolo (SVČ Most, AK Litvínov, OR AŠSK Most) vrh koulí 3kg/Žky Meziboří 08.96
14.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Bílina 17.31
14.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Žky Bílina 09.96
14.05.2013 1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) hod diskem 0,75kg/Žky Bílina 20.02
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 150 m/Žky/B 5 Bílina 21.51
12.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 800 m/Žky/B 3 Bílina 2:52.58
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B 4 Bílina 17.54
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) skok vysoký/Žky Bílina 1.41
12.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) skok daleký/Žky 4 Bílina 4.24
11.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Žky Bílina 09.47
12.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky Bílina 25.97
12.05.2013 Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (AK Bílina) sedmiboj [Zky]/Žky Bílina 3366
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Kolín 17.22
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/F 8 Kolín 1.40
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Kolín 09.40
08.05.2013 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky/F 5 Kolín 24.29
05.05.2013 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Děčín 17.28
05.05.2013 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) vrh koulí 3kg/Žky/F Děčín 09.54
05.05.2013 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) hod oštěpem 500g/Žky/F Děčín 24.90
01.05.2013 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) 60 m/Žky/B2 3 Ústí nad Labem 08.94
01.05.2013 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) skok vysoký/Žky Ústí nad Labem 1.35
27.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/F 5 Vlašim 22.19
28.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky/F 4 Vlašim 2:52.66
27.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 5 Vlašim 18.50
27.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žky/F Vlašim 1.41
28.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky/F Vlašim 4.53
27.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žky/F Vlašim 10.06
28.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Žky/F Vlašim 25.86
28.04.2013 Krajské přebory ve vícebojích středočeského kraje (TJ Spartak Vlašim) sedmiboj [Zky]/Žky/F Vlašim 3303
16.03.2013 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/B3 5 Jablonec nad Nisou 09.23
16.03.2013 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/B1 3 Jablonec nad Nisou 49.31
16.03.2013 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 10.88
16.03.2013 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Žky/F Jablonec nad Nisou 1.41
16.03.2013 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 3kg/Žky/F Jablonec nad Nisou 09.82
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha-Strahov 10.39
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok vysoký/Žky/F Praha-Strahov 1.40
23.02.2013 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha-Strahov 09.46
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m/Žky/B4 MS Praha-Strahov 09.27
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 MS Praha-Strahov 10.38
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) skok vysoký/Žky MS Praha-Strahov 1.45
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) vrh koulí 3kg/Žky MS Praha-Strahov 09.13
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 6 Praha-Stromovka 10.37
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 17 Praha-Stromovka 2350
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok vysoký/Žky/F 11= Praha-Stromovka 1.40
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Praha-Stromovka 08.84
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) skok daleký/Žky/F 18 Praha-Stromovka 4.00
08.02.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK OLYMP Praha) 800 m/Žky/B1 5 Praha-Stromovka 2:53.10
30.01.2013 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova Pr) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 Praha-Strahov DNP
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 800 m/Žky Olomouc 3:06.38
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Olomouc 10.61
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Žky 4 Olomouc 1.47
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Žky 7 Olomouc 4.34
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 4 Olomouc 08.93
26.01.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) pětiboj hala [Zky]/Žky 4 Olomouc 2346
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 MS Praha-Strahov 10.64
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Žky/F MS Praha-Strahov 1.48
20.01.2013 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Hvězda SKP Pardubice) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Praha-Strahov 08.86
13.01.2013 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, chůzi a běhu na 3000 m (TJ Liaz Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 6 Jablonec nad Nisou 2:57.19
13.01.2013 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, chůzi a běhu na 3000 m (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 7 Jablonec nad Nisou 11.19
13.01.2013 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, chůzi a běhu na 3000 m (TJ Liaz Jablonec n/N.) skok vysoký/Žky/FB Jablonec nad Nisou 1.41
13.01.2013 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, chůzi a běhu na 3000 m (TJ Liaz Jablonec n/N.) skok daleký/Žky/F 18 Jablonec nad Nisou 4.07
13.01.2013 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, chůzi a běhu na 3000 m (TJ Liaz Jablonec n/N.) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Jablonec nad Nisou 07.98
13.01.2013 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, chůzi a běhu na 3000 m (TJ Liaz Jablonec n/N.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 15 Jablonec nad Nisou 2143
05.01.2013 23. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 3 Chemnitz 11.10
05.01.2013 23. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok vysoký/Žky Chemnitz 1.40
05.01.2013 23. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Žky 22 Chemnitz 3.92
05.01.2013 23. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) vrh koulí 3kg/Žky 9 Chemnitz 08.03