Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Baroňová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 h Ostrava 15.02.2014
60 m 08.58 Opava 27.09.2016
100 m 14.31 Opava 19.05.2015
150 m 21.52 Ostrava 18.06.2013
200 m 29.23 Opava 16.09.2015
800 m 3:09.59 Opava 28.05.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.15 Frýdek-Místek 10.05.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 10.89 h Bratislava 09.02.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 10.05 h Ostrava 06.02.2016
60 m překážek (0.84) 10.36 h Ostrava 14.01.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 17.87 Frýdek-Místek 27.05.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 16.49 Třinec 07.06.2015
100 m překážek (0.84) 17.27 Břeclav 28.05.2016
200 m překážek (0.76) 35.52 Třinec 13.05.2014
skok vysoký 1.41 h Havířov 23.03.2012
skok vysoký 1.46 Opava 09.05.2012
skok daleký 5.18 h Opava 11.01.2015
skok daleký 5.16 Olomouc 08.05.2016
vrh koulí 3kg 07.07 Opava 28.05.2014
vrh koulí 3kg 07.57 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 4kg 07.05 h Ostrava 14.01.2017
hod oštěpem 500g 28.73 Olomouc 12.09.2015
hod oštěpem 600g 23.00 Olomouc 08.05.2016
hod kriketovým míčkem 30.25 Opava 26.04.2011
středoškolský pohár 0914 Opava 20.09.2017
pětiboj 1687 Opava 26.04.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.83 Opava 21.05.2013
150 m 21.52 Ostrava 18.06.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 10.89 h Bratislava 09.02.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 18.46 Třinec 15.05.2013
200 m překážek (0.76) 36.17 Ostrava 18.06.2013
skok vysoký 1.40 h Třinec 06.12.2013
skok daleký 4.78 Třinec 15.05.2013
skok daleký 4.93 h Krnov 22.11.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2013 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky 6= Třinec 1.40
22.11.2013 Vánoční laťka skok daleký/Žky Krnov 4.93
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Uherské Hradiště 18.48
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky/F 7 Uherské Hradiště 4.80
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/R2 2 Opava 08.89
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/FB Opava 08.85
04.09.2013 4. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky/F Opava 4.64
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 4 Ostrava 21.52
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 2 Ostrava 36.17
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F Ostrava 4.77
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 13 Ostrava 4.61
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii mladší žáci a mladší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žkm/B3 5 Litomyšl 08.90
04.06.2013 Republikové finále Poháru rozhlasu pro kategorii mladší žáci a mladší žákyně (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žkm/F 4 Litomyšl 4.83
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/R4 2 Frýdek-Místek 08.87
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/FB Frýdek-Místek 08.86
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B3 1 Frýdek-Místek 21.66
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žky/F Frýdek-Místek 4.84
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu 2013 (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 60 m/Žkm/B1 4 Opava 08.83
21.05.2013 Krajské finále Poháru rozhlasu 2013 (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) skok daleký/Žkm/F Opava 4.89
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/R3 1 Třinec 08.91
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/FA 5 Třinec 08.93
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Třinec 18.46
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F 5 Třinec 4.78
14.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu - mladší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) 60 m/Žkm/B1 3 Opava 08.91
14.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu - mladší žactvo (ZŠ Englišova, Opava a OR AŠSK Opava) skok daleký/Žkm/F Opava 4.91
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok daleký/Dky 13 Bratislava 4.71
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 6 Bratislava 10.89
19.01.2013 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Ž 11 Opava