Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Bencová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.83 Frýdek-Místek 28.05.2013
60 m 08.88 h Ostrava 14.12.2013
100 m 13.79 Šumperk 16.05.2015
150 m 21.65 Ostrava 18.06.2013
150 m 21.51 h Bratislava 01.02.2014
200 m 28.98 Šumperk 29.06.2013
300 m 45.48 Ostrava 09.06.2013
300 m 47.72 h Bratislava 01.02.2014
400 m 67.21 Olomouc 04.05.2013
500 m 1:29.3 Frýdek-Místek 21.05.2014
600 m 1:54.5 Frýdek-Místek 09.04.2014
800 m 2:43.75 Frýdek-Místek 25.10.2013
1 anglická míle 7:01.55 Frýdek-Místek 27.06.2012
3000 m 13:23.21 Olomouc 10.05.2014
1500 m překážek 6:30.13 Břeclav 25.05.2014
2000 m překážek (0.76) 10:15.18 Břeclav 10.05.2015
skok daleký 4.15 h Ostrava 14.12.2013
skok daleký 3.68 Frýdek-Místek 01.05.2014
vrh koulí 3kg 06.95 Frýdek-Místek 14.10.2015
hod kladivem 4kg 16.72 Třinec 10.09.2016
hod oštěpem 500g 12.08 Frýdek-Místek 27.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.83 Frýdek-Místek 28.05.2013
60 m 08.88 h Ostrava 14.12.2013
150 m 21.65 Ostrava 18.06.2013
200 m 28.98 Šumperk 29.06.2013
300 m 45.48 Ostrava 09.06.2013
400 m 67.21 Olomouc 04.05.2013
600 m 2:00.20 Frýdek-Místek 17.04.2013
800 m 2:43.75 Frýdek-Místek 25.10.2013
3000 m 13:31.87 Břeclav 25.05.2013
1500 m překážek 6:33.18 Břeclav 28.09.2013
2000 m překážek (0.76) 9:58.46 Olomouc 04.05.2013
skok daleký 3.67 Brno 10.09.2013
skok daleký 4.15 h Ostrava 14.12.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R2 2 Ostrava 08.88
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/FB 5 Ostrava 09.06
14.12.2013 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 12 Ostrava 4.15
25.10.2013 Loučení s oválem (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky 7 Frýdek-Místek 2:43.75
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/B3 Břeclav DNP
28.09.2013 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek 1500 m překážek/Dky/F 6 Břeclav 6:33.18
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B3 4 Břeclav 31.23
14.09.2013 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m překážek/Dky/F 5 Břeclav 6:39.27
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 60 m/Žky/RB9 2 Brno 08.92
11.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) 300 m/Žky/BB4 4 Brno 47.77
10.09.2013 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JAC Brno a ČIBA SPORT ATHLETIC) skok daleký/Žky/KB2 24 Brno 3.67
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 200 m/Ž/B1 3 Šumperk 28.98
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R3 MB Ostrava 08.96
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 MB Ostrava 21.65
18.06.2013 Oblastní přebor družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj, 3. kolo (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B3 MB Ostrava 49.23
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B3 1 Ostrava 45.48
01.06.2013 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 200 m/Ž/B2 4 Hranice 29.41
28.05.2013 Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 2. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/R1 MB Frýdek-Místek 08.83
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B4 2 Břeclav 29.85
25.05.2013 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dky/F 5 Břeclav 13:31.87
15.05.2013 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/R5 MB Třinec 08.99
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 400 m/Dky/B2 5 Olomouc 67.21
04.05.2013 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 2000 m překážek (0.76)/Dky/B1 3 Olomouc 9:58.46
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B3 2 Frýdek-Místek 09.00
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B2 1 Frýdek-Místek 46.75
01.05.2013 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žky 11 Frýdek-Místek 3.43
17.04.2013 Trojka Tisu na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Žky 7 Frýdek-Místek 2:00.20
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý 60 m/Ž/B1 4 Ostrava 09.25
19.02.2013 4. vítkovické halové úterý skok daleký/Ž/F 18 Ostrava 3.64
16.02.2013 Krajské závody 60 m/Žky/R2 2 Ostrava 09.23
16.02.2013 Krajské závody skok daleký/Žky/F 17 Ostrava 3.58