Karta atleta

Export do excelu
  • Tvrzová Veronika
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Domažlice 17.8.2013
150 m 20.70 Tábor 24.5.2014
150 m 21.23 h Praha-Strahov 8.2.2014
200 m 27.6 Domažlice 9.5.2015
200 m 28.37 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 43.83 Tábor 24.5.2014
300 m 44.76 h Praha-Strahov 8.2.2014
400 m 60.72 Stará Boleslav 3.6.2017
400 m 61.56 h Praha - Stromovka 27.1.2018
600 m 1:43.65 Vlašim 14.6.2014
800 m 2:16.57 Třinec 9.6.2017
800 m 2:19.45 h Praha - Stromovka 20.1.2018
1000 m 3:03.34 Písek 8.5.2018
1500 m 4:52.94 Praha - Eden 28.9.2018
1500 m 5:12.01 h Praha-Stromovka 14.2.2015
60 m překážek 11.41 České Budějovice 25.9.2011
60 m překážek 12.15 h Nová Včenice 25.2.2012
100 m překážek 18.61 Písek 3.6.2012
200 m překážek 35.37 Písek 5.5.2012
300 m překážek 48.45 Olomouc 26.9.2015
středoškolský pohár 2476 Stadion SK Čtyři Dvory 20.9.2018
pětiboj 2370 České Budějovice 29.9.2012
hod kriketovým míčkem 36.73 České Budějovice 29.9.2012
skok daleký 4.76 Tábor 24.5.2014
skok daleký 3.68 h Praha-Strahov 15.1.2011
skok vysoký 1.25 Nová Včelnice 7.5.2011
skok vysoký 1.30 h České Budějovice 7.4.2012
Přespolní běh 0:05:55 Střelské Hoštice 16.3.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 63.17 Tábor 9.6.2019
800 m 2:23.62 Tábor 9.6.2019
1500 m 5:03.94 Vlašim 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 800 m/Žky/B2 4 Praha - Strahov 2:30.97
06.10.2013 Mezikrajové mezinárodní pětiutkání (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/B1 2 Třebíč 2:28.01
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/R3 5 Praha 2:29.23
14.09.2013 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/F Praha 2:28.83
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B2 6 Plzeň 08.58
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, 3. kolo družstev starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žky/B1 4 Plzeň 44.48
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 9 Praha 2:33.16
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R1 3 Domažlice 08.67
17.08.2013 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žky/B2 2 Domažlice 44.92
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Ž/F 9 Stará Boleslav 5:35.12
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/Žky/R3 7 Uherské Hradiště 2:30.67
09.06.2013 KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B2 4 České Budějovice 28.31
09.06.2013 KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice) 400 m/Dky/B1 3 České Budějovice 63.29
25.05.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze OPEN, KPD mužů a žen (TJ Sokol České Budějovice) 800 m/Ž/F České Budějovice 2:30.12
19.05.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB) 300 m/Žky/B1 2 České Budějovice 44.78
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/Ž/F 11 Tábor 2:27.20
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 300 m/Žky/F Písek 45.00
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 800 m/Žky/B2 2 Písek 2:33.28
08.05.2013 Písecký kilometr (Atletika Písek) 60 m/Žky/B1 3 Písek 08.71
08.05.2013 Písecký kilometr (Atletika Písek) 400 m/Žky/B1 1 Písek 64.50
16.03.2013 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice) Přespolní běh/Žky/F Střelské Hoštice 0:05:55
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/R3 4 Jablonec nad Nisou 2:32.75
16.02.2013 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ ) 800 m/Žky/B1 MS Praha-Strahov 2:33.18
26.01.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) 1500 m/Dky/F Praha-Strahov 5:32.10
12.01.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JKAS) 150 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 21.35
12.01.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JKAS) 800 m/Žky/F Praha-Strahov 2:36.62