Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Hromadníková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Ton Svatoslav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2015: EYOF-trojskok/8.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.65 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.29 h Olomouc 14.12.2012
60 m 08.15 Vlašim 14.06.2014
100 m 13.45 Zlín 17.08.2019
150 m 19.14 Šumperk 11.06.2014
200 m 27.14 Zlín 16.08.2014
300 m 43.13 Olomouc 08.05.2014
800 m 2:29.87 Praha 13.07.2014
800 m 2:34.55 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.48 h Olomouc 20.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 10.67 Třinec 09.06.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.94 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.55 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.84) 09.89 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.43 Praha 12.07.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 17.38 Zlín 29.04.2015
200 m překážek (0.76) 30.09 Opava 22.06.2014
skok vysoký 1.47 Olomouc 25.06.2014
skok vysoký 1.54 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
skok o tyči 3.30 h Praha-Stromovka 31.01.2015
skok o tyči 3.55 Kladno 18.07.2020
skok daleký 5.66 h Otrokovice 17.02.2015
skok daleký 5.89 Plzeň 08.08.2020
trojskok 11.52 h Ostrava 04.02.2017
trojskok 12.37 Plzeň 09.08.2020
vrh koulí 3kg 09.38 h Olomouc 17.01.2014
vrh koulí 3kg 09.79 Třinec 07.06.2014
vrh koulí 4kg 08.77 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod oštěpem 500g 20.31 Praha 13.07.2014
hod kriketovým míčkem 28.79 Třinec 07.07.2012
pětiboj 2366 Třinec 07.07.2012
pětiboj hala [Zky] 2807 h Olomouc 25.01.2014
pětiboj hala [Dky] 3129 h Olomouc 24.01.2015
pětiboj hala [Z] 3046 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
sedmiboj [Zky] 4336 Praha 13.07.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 h Olomouc 18.01.2013
60 m 08.48 Olomouc 08.05.2013
150 m 20.27 Stará Boleslav 24.05.2013
300 m 46.3 Zlín 19.06.2013
800 m 2:33.32 Třinec 28.04.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.97 h Praha - Strahov 21.12.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 15.90 Šumperk 14.05.2013
200 m překážek (0.76) 31.86 Ostrava 09.06.2013
skok vysoký 1.44 Stará Boleslav 24.05.2013
skok o tyči 2.95 Praha 21.09.2013
skok o tyči 3.00 h Praha - Strahov 21.12.2013
skok daleký 5.02 h Olomouc 15.02.2013
skok daleký 5.15 Uherské Hradiště 21.05.2013
vrh koulí 3kg 08.69 Třinec 27.04.2013
hod oštěpem 500g 17.99 Stará Boleslav 25.05.2013
sedmiboj [Zky] 3760 Stará Boleslav 26.05.2013

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 6 Praha - Strahov 09.97
21.12.2013 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PAS) skok o tyči/Žky/F Praha - Strahov 3.00
13.12.2013 7. ročník vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Olomouc 10.08
13.12.2013 7. ročník vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky 4 Olomouc 4.90
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žky Kladno 2.90
05.10.2013 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 12 Kladno 4.75
21.09.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žky/F 5 Praha 2.95
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok o tyči/Žky/F Uherské Hradiště 2.83
15.09.2013 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky/F 8 Uherské Hradiště 4.74
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) skok o tyči/Žky Olomouc 2.50
04.09.2013 3. kolo KPD a KP jednotlivců staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 5 Olomouc 08.28
24.08.2013 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Ž/F 9 Břeclav 2.55
17.08.2013 Zlín 2013 (AK PSK Zlín) 60 m/Žky/B1 4 Zlín 08.66
17.08.2013 Zlín 2013 (AK PSK Zlín) 200 m/Ž/B2 Zlín DNP
17.08.2013 Zlín 2013 (AK PSK Zlín) skok o tyči/Žky Zlín 2.61
29.06.2013 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok o tyči/Ž 5 Olomouc 2.82
26.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 6 Uherské Hradiště 16.89
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Žky/F 5= Uherské Hradiště 2.80
19.06.2013 3. atletická středa (AK PSK Zlín) 300 m/Žky/B2 1 Zlín 46.3
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) skok o tyči/Žky/F Uherské Hradiště 2.81
12.06.2013 2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje (Atletický klub Slovácká Slávia) vrh koulí 3kg/Žky/F 7 Uherské Hradiště 07.97
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 2 Ostrava 31.86
09.06.2013 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (SSK Vítkovice) skok o tyči/Žky/F Ostrava 2.80
01.06.2013 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Ž/F Třinec NM
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 7 Stará Boleslav 16.27
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 Stará Boleslav
26.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Zky]/Žky 14 Stará Boleslav 3760
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky 13 Stará Boleslav 1.44
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky 18 Stará Boleslav 08.13
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B1 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B2 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B3 Stará Boleslav
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 1 Stará Boleslav 20.27
24.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky 11 Stará Boleslav 4.70
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Žky 22 Stará Boleslav 17.99
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B1 2 Stará Boleslav 2:34.40
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B1 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B2 Stará Boleslav
25.05.2013 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B3 Stará Boleslav
21.05.2013 Pohár rozhlasu (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žkm/B1 1 Uherské Hradiště 08.50
21.05.2013 Pohár rozhlasu (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žkm/F Uherské Hradiště 5.15
18.05.2013 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) skok o tyči/Ž 5 Hodonín 2.71
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B 2 Šumperk 15.90
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E 200 m překážek (0.76)/Žky/B 1 Šumperk 32.19
14.05.2013 1. kolo KPD staršího žactva, skupina E skok o tyči/Žky/F Šumperk 2.70
09.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu 2013 (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B1 1 Otrokovice 08.54
09.05.2013 Okresní finále Poháru rozhlasu 2013 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm/FN Otrokovice 4.80
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žky/B1 6 Olomouc 08.48
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Olomouc 16.57
08.05.2013 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) skok o tyči/Žky/F Olomouc 2.60
30.04.2013 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Uherské Hradiště 17.31
30.04.2013 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Uherské Hradiště 32.07
30.04.2013 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) skok o tyči/Žky/F Uherské Hradiště 2.56
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky 6 Třinec 17.74
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Třinec 16.69
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky 6 Třinec 1.35
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 4 Třinec 08.69
27.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky Třinec 20.78
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky 4 Třinec 4.67
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky Třinec 2:33.32
28.04.2013 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky Třinec 3594
17.04.2013 Atletická středa (AK PSK Zlín) 800 m/Ž 4 Zlín 2:55.8
17.04.2013 Atletická středa (AK PSK Zlín) skok daleký/Ž Zlín 4.61
17.04.2013 Atletická středa (AK PSK Zlín) skok o tyči/Žky Zlín 2.45
07.03.2013 Obaly Morava mezinárodní atletický mítink Otrokovice 2013 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 6 Otrokovice 4.44
15.02.2013 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok o tyči/Žky Olomouc 2.74
15.02.2013 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žky Olomouc 5.02
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok o tyči/Jky 5 Bratislava 2.42
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok daleký/Dky 8 Bratislava 4.84
09.02.2013 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Žky/R2 4 Bratislava 08.69
25.01.2013 Krajský přebor žactva v hale (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky Otrokovice 4.63
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 3 Olomouc 08.58
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.51
18.01.2013 1. olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) skok daleký/Žky 4 Olomouc 4.81