Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Piskač
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Brno 07.09.2015
60 m 07.40 h Praha - Strahov 19.12.2015
100 m 11.60 Litomyšl 06.08.2016
150 m 17.37 Praha 19.09.2015
150 m 18.06 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 23.47 Stará Boleslav 21.05.2016
200 m 24.40 h Praha - Strahov 21.01.2017
300 m 37.25 Brno 07.09.2015
300 m 39.27 h Praha 28.11.2015
400 m 57.1 Čáslav 07.07.2016
skok vysoký 1.65 Čáslav 07.07.2016
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok daleký 5.54 Třebíč 19.05.2015
trojskok 11.41 h Praha-Strahov 09.01.2016
trojskok 11.36 Stará Boleslav 06.05.2017
vrh koulí 4kg 10.83 Stará Boleslav 20.08.2014
vrh koulí 5kg 11.58 Kolín 18.06.2017
vrh koulí 6kg 10.65 Kolín 25.05.2019
hod diskem 1kg 19.27 Čáslav 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 19.88 Čáslav 15.10.2017
hod diskem 1,75kg 27.30 Kolín 25.05.2019
hod oštěpem 600g 22.04 Čáslav 10.10.2015
hod oštěpem 700g 24.09 Čáslav 15.10.2017
sprintérský trojboj 2174 Litomyšl 06.08.2016
vrhačský trojboj 1028 Čáslav 15.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
60 m 07.67 h Praha - Strahov 06.12.2014
100 m 11.91 Pardubice 31.05.2014
150 m 19.50 h Praha-Strahov 12.01.2014
150 m 18.13 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
200 m 24.89 Svitavy 06.09.2014
200 m 25.42 h Praha - Strahov 06.12.2014
300 m 38.99 Vlašim 14.06.2014
skok daleký 5.20 Pardubice 31.05.2014
skok daleký 4.82 h Praha - Strahov 06.12.2014
vrh koulí 4kg 10.83 Stará Boleslav 20.08.2014
sprintérský trojboj 1879 Kolín 24.08.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2014 Středočeský pohár družstev mládeže (S KAS) 60 m/M/B3 4 Praha - Strahov 07.67
06.12.2014 Středočeský pohár družstev mládeže (S KAS) 200 m/M/B2 4 Praha - Strahov 25.42
06.12.2014 Středočeský pohár družstev mládeže (S KAS) skok daleký/Žci Praha - Strahov 4.82
04.10.2014 Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/R3 3 Jablonec nad Nisou 07.55
04.10.2014 Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/FB Jablonec nad Nisou 07.55
04.10.2014 Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žci/B2 3 Jablonec nad Nisou 18.13
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/R2 2 Hradec Králové 7.73
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/FB Hradec Králové 07.65
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žci/B3 1 Hradec Králové 18.16
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žci/F 11 Hradec Králové 4.96
08.09.2014 European kids athletics games 60 m/Žci/RB2 3 Brno 07.58
08.09.2014 European kids athletics games 60 m/Žci/FBA 7 Brno 07.64
08.09.2014 European kids athletics games skok daleký/Žci/KB2 2 Brno 5.52
08.09.2014 European kids athletics games skok daleký/Žci/FB 6 Brno 5.53
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/R2 5 Svitavy 12.27
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/FB Svitavy 12.11
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 200 m/M/B2 4 Svitavy 24.89
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 60 m/Žci 8 Beroun 07.74
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 150 m/Žci 6 Beroun 18.33
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) vrh koulí 4kg/Žci 8 Beroun 09.80
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B2 3 Kolín 07.71
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B2 3 Kolín 12.12
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B2 3 Kolín 25.01
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M/F 7 Kolín 1879
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B1 3 Stará Boleslav 18.25
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/M/B1 5 Stará Boleslav 39.49
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci Stará Boleslav 10.83
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R1 4 Kolín 07.68
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/FA 6 Kolín 07.99
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B1 Kolín DNP
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žci/B4 2 Vlašim 38.99
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/R1 3 Stará Boleslav 07.75
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/FA 4 Stará Boleslav 07.75
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žci/B1 3 Stará Boleslav 18.36
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci/F 6 Stará Boleslav 5.39
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R1 4 Pardubice 12.05
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/FB Pardubice 11.91
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M/F 12 Pardubice 5.20
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/R3 1 Stará Boleslav 07.77
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/FA Stará Boleslav
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žci/F Stará Boleslav
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci/F Stará Boleslav
20.05.2014 Pohár rozhlasu - krajské kolo (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žcm/B1 1 Třebíč 07.70
20.05.2014 Pohár rozhlasu - krajské kolo (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žcm/F Třebíč 5.50
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 5 Ústí nad Orlicí 12.20
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R1 Vlašim 07.76
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/F 5 Vlašim 07.84
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žci/F1 Vlašim DNP
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R1 Kolín 7.89
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/FA 5 Kolín 7.72
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B5 2 Kolín 40.16
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R1 1 Kladno 07.88
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA 4 Kladno 07.82
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B2 1 Kladno 18.93
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R05 1 Praha-Strahov 07.99
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žci/B02 2 Praha-Strahov 19.50
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci/F 18 Praha-Strahov 4.06