Karta atleta

Export do excelu
  • Bárta Filip
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 07.11.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.12 Plzeň 15.06.2015
60 m 07.04 h Ostrava 24.02.2018
100 m 10.85 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 16.78 Praha 19.09.2015
150 m 17.13 h Praha-Strahov 05.02.2015
200 m 22.12 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
200 m 22.38 h Ostrava 18.02.2017
300 m 43.81 Kladno 16.09.2012
800 m 2:25.01 Stará Boleslav 24.05.2013
1000 m 3:39.30 Písek 08.05.2012
60 m překážek 09.76 Pacov 13.07.2013
pětiboj 2445 Stará Boleslav 24.05.2013
hod kriketovým míčkem 50.55 Pacov 13.07.2013
vrh koulí 4kg 11.95 Písek 06.09.2014
skok daleký 6.61 Třinec 25.06.2016
skok daleký 6.58 h Praha-Stromovka 20.02.2016
trojskok 12.32 Sušice 14.05.2016
trojskok 13.06 h Praha-Stromovka 20.02.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/R4 1 Plzeň 07.37
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/M2 3 Plzeň 07.21
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/F 4 Plzeň 07.29
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žci/R2 1 Plzeň 17.19
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žci/F 4 Plzeň 17.15
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žci/F 5 Plzeň 6.27
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R1 1 Praha 07.26
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/FA Praha 07.30
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 1 Praha 16.92
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žci/F Praha 6.26
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 60 m/Žci/B1 1 Písek 07.32
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) dálka/Žci/F Písek 6.10
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) koule 4kg/Žci/F 5 Písek 11.95
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R2 6 Vlašim 11.71
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FB 6 Vlašim 11.60
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/M/F 7 Vlašim 6.16
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/F Pacov 07.39
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/B2 1 Pacov 11.52
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/M 9 Pacov 5.63
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R4 4 Sušice 11.63
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/FB Sušice DNS
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) dálka/M/F 6 Sušice 6.16
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R2 1 Vlašim 07.32
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/FA Vlašim 07.29
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žci 4 Vlašim 6.11
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R2 3 Plzeň 11.48
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/F 6 Plzeň 11.56
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) dálka/M/F Plzeň 5.79
03.06.2014 Republikové finále Poháru rozhlasu (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B1 1 Plzeň 07.43
03.06.2014 Republikové finále Poháru rozhlasu (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm Plzeň 6.46
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/M/B3 4 České Budějovice 23.68
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) dálka/M/F 11 České Budějovice 5.83
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žci/R2 1 Tábor 07.49
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žci/F Tábor 07.41
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žci/B1 1 Tábor 17.78
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) dálka/Žci Tábor 6.54
20.05.2014 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Mikuláše z Husi) 60 m/Žcm/B3 1 Tábor 07.53
20.05.2014 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Mikuláše z Husi) dálka/Žcm/F Tábor 5.98
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R1 6 Pacov 11.53
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FB 5 Pacov 11.50
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/M 7 Pacov 5.95
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/B1 1 Klatovy 07.38
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 150 m/Žci/B2 1 Klatovy 17.60
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 60 m/Žci/R1 2 Jablonec nad Nisou 07.41
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 60 m/Žci/F 4 Jablonec nad Nisou 07.39
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) dálka/Žci/F Jablonec nad Nisou NM
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 150 m/Žci/R4 1 Jablonec nad Nisou 18.08
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 150 m/Žci/FA Jablonec nad Nisou 18.03
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 150 m/Žci/B1 1 Praha-Strahov 18.03
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žci/F Praha-Strahov 07.44
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žci/R2 1 Praha-Strahov 07.57
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/Žci/F Praha-Strahov 6.15
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m/Dci/R2 3 Praha-Strahov 07.51
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Dci/B5 1 Praha-Strahov 24.86
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) dálka/Dci/F 7 Praha-Strahov 5.78