Karta atleta

Export do excelu
  • Starka Tomáš
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AK Slatiňany
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 Pardubice 20.05.2014
60 m 07.8 h Pardubice 25.01.2014
100 m 12.83 Nové Město nad Metují 10.05.2014
150 m 19.55 Svitavy 08.06.2014
200 m 26.51 Nové Město nad Metují 10.05.2014
300 m 45.61 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
vrh koulí 4kg 10.76 Pardubice 24.05.2016
skok daleký 0 Pardubice 26.08.2014
skok vysoký 1.45 Pardubice 20.05.2014
skok vysoký 1.32 h Pardubice 25.01.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R1 5 Pardubice 12.97
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FB Pardubice DNP
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/J/F Pardubice 0
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žci/R3 4 Svitavy 08.15
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žci/FB Svitavy DNP
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 150 m/Žci/B3 2 Svitavy 19.55
20.05.2014 Krajské kolo Poháru rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žcm/B2 1 Pardubice 08.03
20.05.2014 Krajské kolo Poháru rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žcm/F Pardubice 1.45
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/R2 6 Nové Město nad Metují 12.83
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/F2 Nové Město nad Metují DNP
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B3 4 Nové Město nad Metují 26.51
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žci/R1 3 Jablonec nad Nisou 08.24
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žci/F 4 Jablonec nad Nisou 08.20
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 300 m/Žci/B3 1 Jablonec nad Nisou 45.61
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) výška/Žci/F Jablonec nad Nisou DNP
25.01.2014 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) 60 m/M/B6 2 Pardubice 07.8
25.01.2014 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) výška/M 17 Pardubice 1.32