Karta atleta

Export do excelu
  • Raabe Jakub
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 05.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.36 Plzeň 15.06.2015
60 m 07.28 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
100 m 11.22 Ústí nad Orlicí 05.06.2016
150 m 17.48 Hradec Králové 27.06.2015
200 m 25.10 Týniště nad Orlicí 14.09.2014
200 m 24.15 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
300 m 38.85 Trutnov 14.05.2015
300 m 38.70 h Praha 28.11.2015
1000 m 3:21.88 Týniště nad Orlicí 26.05.2015
čtyřboj 2145 Týniště nad Orlicí 26.05.2015
hod oštěpem 800g 30.38 Týniště nad Orlicí 29.05.2016
vrh koulí 4kg 10.05 Týniště nad Orlicí 26.05.2015
vrh koulí 5kg 10.08 Trutnov 21.06.2017
skok vysoký 1.65 Dvůr Králové nad Labem 15.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2014 5. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 200 m/M/B2 1 Týniště nad Orlicí 25.10
10.09.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B1 4 Stará Boleslav 18.36
07.09.2014 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň Královehradeckého kraje (SK Týniště nad Orlicí) 60 m/Žci/B1 1 Týniště nad Orlicí 07.78
07.09.2014 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň Královehradeckého kraje (SK Týniště nad Orlicí) 300 m/Žci/B1 2 Týniště nad Orlicí 40.58
31.08.2014 4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/R4 MB Týniště nad Orlicí 12.10
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žci/B1 1 Dvůr Králové nad Labem 07.80
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Žci/F Dvůr Králové nad Labem 12.55
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Dci/B1 1 Dvůr Králové nad Labem 18.84
26.07.2014 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B3 3 Litomyšl 07.69
26.07.2014 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B3 Litomyšl DNP
22.06.2014 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/B1 1 Hradec Králové 7.72
22.06.2014 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žci/B1 2 Hradec Králové 18.25
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R1 7 Vlašim 07.81
08.06.2014 2. kolo KP družstev a jednotlivců KH kraje starších žáků a žákyň (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žci/R1 1 Jaroměř 07.71
08.06.2014 2. kolo KP družstev a jednotlivců KH kraje starších žáků a žákyň (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žci/FA Jaroměř 07.78
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R3 5 Hradec Králové 12.16