Karta atleta

Export do excelu
  • Ledvinka Michal
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.51 Kladno 12.6.2015
60 m 07.97 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
150 m 24.95 Kladno 9.6.2012
150 m 21.78 h Praha-Strahov 11.1.2015
200 m 27.56 Vlašim 8.5.2016
200 m 28.47 h Praha-Strahov 9.1.2016
300 m 52.09 Kladno 5.9.2013
300 m 50.63 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
600 m 2:05.25 Stará Boleslav 8.6.2012
800 m 2:52.99 Stará Boleslav 30.4.2013
1000 m 3:30.16 Kladno 10.10.2015
1500 m 5:59.00 Kladno 31.5.2013
3000 m 12:17.15 Kolín 12.9.2015
60 m překážek 12.91 Stará Boleslav 30.4.2013
100 m překážek 19.38 Kladno 26.4.2015
200 m překážek 34.42 Kladno 26.4.2015
pětiboj 0328 Kladno - Sletiště 25.5.2012
devítiboj 2552 Kladno 10.10.2015
hod diskem 1kg 24.15 Kladno 10.10.2015
hod oštěpem 600g 21.93 Kladno 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 23.12 Kladno - Sletiště 25.5.2012
vrh koulí 4kg 06.74 Kladno 10.10.2015
skok daleký 5.66 Liberec 4.6.2017
skok daleký 4.83 h Praha-Strahov 9.1.2016
trojskok 11.70 Kolín 18.6.2017
skok o tyči 3.80 Stará Boleslav 5.5.2018
skok o tyči 3.60 h Praha - Strahov 13.1.2018
skok vysoký 1.32 Kladno 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 3000 m/Žci/B1 5 Hradec Králové 12:57.70
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 200 m př./Žci 4 Beroun 40.29
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) tyč/Žci 6 Beroun 2.00
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci/F 7 Kolín 1.86
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F 7 Kolín 4.52
14.06.2014 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting dálka/Žci 7 Kladno 4.46
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m př./Žci/B2 4 Stará Boleslav 38.35
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) tyč/Žci/F 8 Stará Boleslav 2.00
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Žci/F 11 Stará Boleslav 4.17
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m př./Žci/F Stará Boleslav
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) tyč/Žci/F Stará Boleslav
20.05.2014 Pohár rozhlasu - krajské finále Středočeského kraje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 9 Kolín 4.47
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R2 6 Vlašim 09.16
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žci/F2 Vlašim 38.25
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žci/F 13 Vlašim 4.47
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R3 6 Kladno 08.96
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B2 4 Kladno 40.66
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) dálka/Žci 12 Kladno 4.16
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žci/R2 6 Praha-Strahov 09.14
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Žci/B3 Praha-Strahov DNP
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žci/R5 MS Praha-Strahov 09.02
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/Žci/F MS Praha-Strahov 3.83
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 300 m/Žci/B2 3 Jablonec nad Nisou 50.63
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R07 4 Praha-Strahov 09.27
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žci/B09 4 Praha-Strahov 22.84
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) dálka/Žci/F Praha-Strahov NM