Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Chlupáčková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.50 Jihlava 18.08.2012
60 m 09.20 Třebíč 03.05.2014
60 m 08.89 h Bratislava 16.12.2016
100 m 16.17 Jihlava 18.08.2012
150 m 22.06 Třebíč 09.05.2015
200 m 29.16 Jihlava 07.05.2016
400 m 65.60 Třebíč 21.05.2016
400 m 71.50 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
600 m 1:56.07 Vyškov 29.09.2013
800 m 2:31.45 Plzeň 15.06.2015
800 m 2:34.98 h Praha-Strahov 16.01.2016
1000 m 3:24.59 Třebíč 17.04.2016
1500 m 5:32.80 Praha 17.05.2015
1500 m 5:48.15 h Praha 28.11.2015
2000 m 7:47.37 Vlašim 14.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.72 Třebíč 15.06.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 10.50 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 17.28 Jihlava 07.05.2016
100 m překážek (0.84) 17.99 Znojmo 10.06.2018
200 m překážek (0.76) 36.00 Třebíč 25.05.2014
300 m překážek (0.76) 48.19 Pacov 18.06.2016
400 m překážek (0.76) 69.83 Vlašim 11.06.2016
skok vysoký 1.59 Třebíč 21.05.2016
skok vysoký 1.52 h Praha - Strahov 10.01.2017
skok o tyči 2.35 Znojmo 10.06.2018
skok daleký 4.38 h Praha - Strahov 10.01.2017
skok daleký 4.80 Třebíč 21.05.2017
trojskok 10.52 h Ostrava 18.02.2017
trojskok 10.46 Sušice 03.06.2017
vrh koulí 2kg 07.48 Humpolec 01.06.2013
vrh koulí 3kg 07.56 Jihlava 07.05.2016
hod diskem 0,75kg 14.70 Nové Město na Moravě 04.05.2013
hod diskem 1kg 16.71 Pacov 27.05.2018
hod oštěpem 500g 28.07 Třebíč 06.09.2015
hod oštěpem 600g 22.96 Sušice 14.05.2016
hod kriketovým míčkem 43.99 Třebíč 21.09.2013
středoškolský pohár 1117 Atletický stadion 19.09.2018
sedmiboj [Zky] 3327 Třebíč 09.05.2015
sedmiboj [Dky] 3497 Jihlava 07.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.20 Třebíč 03.05.2014
800 m 2:46.08 h Praha-Strahov 18.01.2014
800 m 2:40.72 Praha 31.05.2014
1500 m 5:45.03 Praha 22.06.2014
2000 m 7:47.37 Vlašim 14.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 11.52 h Praha-Strahov 18.01.2014
200 m překážek (0.76) 36.00 Třebíč 25.05.2014
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 18.01.2014
skok vysoký 1.45 Hradec Králové 13.09.2014
skok daleký 4.36 Třebíč 07.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko 1500 m/Dky 7 Südstadt 5:46.36
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko skok vysoký/Dky 13 Südstadt 1.35
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Žky/B1 6 Hradec Králové 5:50.78
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žky/F 9 Hradec Králové 1.45
07.09.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Žky/F Třebíč 5:54.33
07.09.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F Třebíč 1.44
07.09.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F 4 Třebíč 4.36
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) 1500 m/Ž/F 10 Třebíč 6:05.11
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) skok vysoký/Ž/F 4 Třebíč 1.45
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Žky/F 4 Třebíč 6:04.90
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F Třebíč 1.40
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Žky/F Třebíč NM
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž/B 5 Praha 5:45.03
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž 6 Praha 1.40
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 2000 m/Žky/F 17 Vlašim 7:47.37
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 800 m/Ž/B1 9 Praha 2:40.72
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok vysoký/Ž 7 Praha 1.40
25.05.2014 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/F Třebíč 2:43.44
25.05.2014 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 3 Třebíč 36.00
25.05.2014 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F Třebíč 1.40
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž/B 9 Praha 5:48.67
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž 8= Praha 1.35
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B4 Pacov DNP
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Žky/F 4 Pacov 5:52.65
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F 4 Pacov 1.35
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B5 2 Třebíč 09.20
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/B1 3 Třebíč 2:52.47
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F 5 Třebíč 1.30
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/B1 4 Praha-Strahov 2:46.08
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 3 Praha-Strahov 11.52
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F 11 Praha-Strahov 1.40