Karta atleta

Export do excelu
  • Nádvorníková Kateřina Anna
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Milan Brzek
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.56 Litomyšl 22.06.2014
60 m 08.19 h Jablonec nad Nisou 10.02.2016
100 m 13.41 Pardubice 07.05.2016
150 m 20.44 Pardubice 24.05.2015
150 m 21.38 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
200 m 27.31 h Praha-Stromovka 26.01.2016
300 m 45.88 Svitavy 11.05.2014
300 m 48.51 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
800 m 2:58.11 Břeclav 13.06.2014
800 m 3:01.87 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
60 m překážek 09.39 h Ostrava 14.01.2016
100 m překážek 14.80 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
pětiboj hala 2687 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
hod oštěpem 500g 22.59 Pardubice 24.05.2015
hod kriketovým míčkem 28.98 Břeclav 13.06.2014
vrh koulí 3kg 08.42 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
vrh koulí 4kg 09.79 Pardubice 05.05.2018
vrh koulí 4kg 10.11 h Praha-Stromovka 23.01.2018
skok daleký 4.88 Třebíč 29.05.2016
skok daleký 4.84 h Praha-Stromovka 19.01.2016
skok o tyči 2.80 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
skok o tyči 2.73 h Ostrava 18.02.2017
skok vysoký 1.60 Nové Město nad Metují 03.09.2016
skok vysoký 1.59 h Jablonec nad Nisou 10.02.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/R4 3 Hradec Králové 08.68
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žky/F 6 Hradec Králové 1.45
07.09.2014 4. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R1 5 Ústí nad Orlicí 08.74
07.09.2014 4. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žky 7 Ústí nad Orlicí 1.40
07.09.2014 4. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žky 7 Ústí nad Orlicí 4.35
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R3 1 Litomyšl 08.56
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FB 4 Litomyšl 08.57
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žky/B2 3 Litomyšl 46.80
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky/F 11 Litomyšl 4.04
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) výška/Žky Vlašim NH
14.06.2014 RunTour Hradec Králové - 10 km (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/B6 1 Hradec Králové 08.65
14.06.2014 RunTour Hradec Králové - 10 km (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žky Hradec Králové 1.35
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) 60 m/Žky/B2 3 Břeclav 8.57
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) 800 m/Žky/B1 15 Břeclav 2:58.11
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) dálka/Žky/F 7 Břeclav 4.63
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) kriket/Žky/F 26 Břeclav 28.98
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R2 3 Svitavy 08.89
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) výška/Žky/F Svitavy 1.45
25.05.2014 2. kolo KPD staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/R4 2 Pardubice 08.82
25.05.2014 2. kolo KPD staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žky/F 3= Pardubice 1.35
11.05.2014 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R5 3 Svitavy 08.90
11.05.2014 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B2 1 Svitavy 45.88
11.05.2014 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) výška/Žky/F 4 Svitavy 1.40
29.04.2014 Pohár rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/B6 1 Pardubice 08.65
29.04.2014 Pohár rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žky Pardubice 1.35
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 300 m/Žky/B2 3 Jablonec nad Nisou 48.51
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) výška/Žky/F 2= Jablonec nad Nisou 1.40
25.01.2014 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) 60 m/Ž/B4 2 Pardubice 09.2
25.01.2014 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) výška/Ž 12 Pardubice 1.28