Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Kročáková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.24 h Sokolov 20.12.2013
60 m 09.19 h Praha-Strahov 25.01.2014
60 m 09.20 Chodov 03.05.2014
100 m 14.92 Karlovy Vary 01.05.2014
150 m 22.59 h Praha-Strahov 08.02.2014
150 m 22.59 Cheb 26.04.2014
200 m 31.40 h Praha-Strahov 11.01.2014
200 m 30.46 Karlovy Vary 01.05.2014
300 m 48.56 Cheb 26.04.2014
300 m 49.35 h Praha 06.12.2014
400 m 71.62 h Praha-Strahov 31.01.2015
400 m 70.07 Sušice 13.06.2015
500 m 1:28.62 Karlovy Vary 03.05.2015
600 m 1:51.77 Karlovy Vary 10.06.2015
800 m 2:36.85 h Praha - Strahov 21.02.2015
800 m 2:36.92 Tábor 06.06.2015
1000 m 3:49.70 Chodov 10.09.2014
1500 m 5:42.30 Stříbro 23.05.2015
1500 m 6:09.88 h Praha-Strahov 09.01.2016
skok daleký 3.94 h Sokolov 20.12.2013
skok daleký 4.11 Chodov 09.09.2015
vrh koulí 3kg 07.33 Nýřany 30.08.2017
Přespolní běh 0:04:27 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.19 h Praha-Strahov 25.01.2014
60 m 09.20 Chodov 03.05.2014
100 m 14.92 Karlovy Vary 01.05.2014
150 m 22.59 h Praha-Strahov 08.02.2014
150 m 22.59 Cheb 26.04.2014
200 m 31.40 h Praha-Strahov 11.01.2014
200 m 30.46 Karlovy Vary 01.05.2014
300 m 48.56 Cheb 26.04.2014
300 m 49.35 h Praha 06.12.2014
400 m 70.14 Plzeň 07.06.2014
800 m 2:42.93 Domažlice 19.08.2014
800 m 2:43.41 h Praha 06.12.2014
1000 m 3:49.70 Chodov 10.09.2014
1500 m 5:47.24 Vlašim 23.08.2014
Přespolní běh 0:04:27 Chodov 12.10.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2014 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B10 6 Praha 22.88
17.12.2014 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B5 6 Praha 09.41
13.12.2014 Vánoční hala žactva - 39. ročník (USK Praha) 800 m/Žky/B3 3 Praha - Strahov 2:45.25
06.12.2014 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/F 7 Praha 2:43.41
06.12.2014 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B7 2 Praha 49.35
12.10.2014 XXIII. ročník Běhu Smolnickým kopcem (ŠAK Chodov) Přespolní běh/Žky/F 4 Chodov 0:04:27
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 1500 m/Dky/B1 7 Kladno 6:02.47
10.09.2014 3.kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/B2 5 Chodov 09.40
10.09.2014 3.kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) 1000 m/Žky/B 3 Chodov 3:49.70
27.08.2014 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žky/R2 2 Plzeň 09.38
27.08.2014 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/Žky/B2 3 Plzeň 15.26
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Ž/F Vlašim 5:47.24
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R2 7 Domažlice 09.20
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 800 m/Žky/F 7 Domažlice 2:42.93
25.06.2014 XXIX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VI. ročník memoriálu Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně) 60 m/Žky/B3 3 Mariánské Lázně 09.27
25.06.2014 XXIX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VI. ročník memoriálu Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně) 150 m/Žky/B3 3 Mariánské Lázně 22.60
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 1500 m/Ž/F 11 Sušice 5:51.71
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 400 m/Ž/B3 7 Plzeň 70.14
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 800 m/Ž/B2 11 Plzeň 2:48.10
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž/F 13 České Budějovice 5:57.37
24.05.2014 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žky/B2 5 Stříbro 51.72
24.05.2014 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 1500 m/Žky/F 5 Stříbro 6:10.11
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Ž/F 4 Pacov 6:30.90
14.05.2014 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C, OPEN závody (Athletic Club Mariánské Lázně) 150 m/Ž/B2 4 Mariánské Lázně 22.69
14.05.2014 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C, OPEN závody (Athletic Club Mariánské Lázně) 300 m/Ž/B2 1 Mariánské Lázně 49.69
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/B3 4 Klatovy 09.28
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B4 5 Klatovy 22.93
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/R2 4 Chodov 09.20
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/Žky/B1 4 Chodov 49.76
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B3 3 Karlovy Vary 9.41
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B2 3 Karlovy Vary 14.92
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B3 1 Karlovy Vary 30.46
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) sprintérský trojboj/Žky Karlovy Vary
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Žky/B2 4 Cheb 09.23
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Žky/B2 4= Cheb 22.59
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Žky/B2 2 Cheb 48.56
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 60 m/Žky/B2 2 Chodov 09.25
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 150 m/Žky/B2 2 Chodov 22.59
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 300 m/Žky/F 5 Chodov 49.34
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/R5 2 Praha-Strahov 09.28
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žky/B3 3 Praha-Strahov 22.80
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 150 m/Žky/B8 MS Praha-Strahov 22.59
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 300 m/Žky/B3 MS Praha-Strahov 52.19
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žky/R4 MS Praha-Strahov 09.23
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m/Dky/R2 6 Praha-Strahov 09.19
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/R05 5 Praha-Strahov 09.36
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B04 3 Praha-Strahov 22.88
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dky/B4 6 Praha-Strahov 09.41
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Dky/B5 4 Praha-Strahov 31.40