Karta atleta

Export do excelu
  • Valentýna Přibylová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Svoboda Martin
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.2 Vlašim 23.05.2020
60 m 08.11 Brno 07.09.2015
60 m 08.21 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m 13.07 Kolín 29.08.2020
150 m 19.74 h Praha-Strahov 18.02.2015
150 m 19.90 Stará Boleslav 03.10.2015
200 m 26.84 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 27.29 Kolín 21.08.2019
300 m 42.42 h Praha - Strahov 21.02.2015
300 m 43.72 Brno 08.09.2015
600 m 1:58.97 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:35.59 Vlašim 06.09.2014
800 m 2:37.34 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.96 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 10.19 Stará Boleslav 26.05.2013
60 m překážek 09.36 Vlašim 06.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 08.91 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 08.93 h Praha - Stromovka 10.02.2017
60 m překážek (0.84) 09.21 h Praha - Stromovka 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 14.84 Plzeň 20.09.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 14.78 Praha-Juliska 31.08.2016
100 m překážek (0.84) 14.48 Plzeň 08.08.2020
200 m překážek (0.76) 30.62 Stará Boleslav 03.10.2015
300 m překážek (0.76) 46.30 Pacov 10.06.2017
400 m překážek (0.76) 65.41 Kolín 22.08.2020
skok vysoký 1.58 Sušice 25.08.2018
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 5.10 Sušice 19.05.2019
vrh koulí 3kg 10.36 h Praha - Stromovka 10.02.2017
vrh koulí 3kg 10.64 Vlašim 13.09.2017
vrh koulí 4kg 08.52 h Praha - Stromovka 09.02.2019
vrh koulí 4kg 10.03 St.Pölten 27.06.2020
hod oštěpem 500g 25.49 Praha-Eden 21.05.2016
hod oštěpem 600g 28.76 Kolín 29.08.2020
hod kriketovým míčkem 39.93 Stará Boleslav 30.04.2013
středoškolský pohár 2622 Na Lukách, Vlašim 18.09.2018
pětiboj 3095 Vlašim 06.09.2014
pětiboj hala [Zky] 2954 h Praha-Stromovka 06.02.2015
pětiboj hala [Dky] 3148 h Praha - Stromovka 10.02.2017
pětiboj hala [Z] 3100 h Praha - Stromovka 09.02.2019
sedmiboj [Zky] 3578 Pacov 27.07.2014
sedmiboj [Dky] 4055 Praha-Eden 21.05.2016
sprintérský trojboj 2155 Vlašim 03.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Vlašim 06.09.2014
100 m 13.55 Kolín 24.08.2014
150 m 21.01 Stará Boleslav 10.06.2014
150 m 20.06 h Praha 17.12.2014
200 m 27.97 Kolín 24.08.2014
300 m 44.16 h Praha 20.02.2014
300 m 44.37 Třebíč 31.08.2014
800 m 2:35.59 Vlašim 06.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.45 h Jablonec nad Nisou 26.02.2014
60 m překážek 09.36 Vlašim 06.09.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 14.84 Plzeň 20.09.2014
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 12.01.2014
skok vysoký 1.57 Třebíč 31.08.2014
skok daleký 4.53 Pacov 27.07.2014
vrh koulí 3kg 08.26 Pacov 26.07.2014
vrh koulí 3kg 08.83 h Praha 17.12.2014
hod oštěpem 500g 19.76 Pacov 27.07.2014
pětiboj 3095 Vlašim 06.09.2014
sedmiboj [Zky] 3578 Pacov 27.07.2014
sprintérský trojboj 2001 Kolín 24.08.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2014 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky 5 Praha 08.83
17.12.2014 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha 09.54
17.12.2014 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B6 2 Praha 20.06
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 3 Plzeň 14.84
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 7 Plzeň 15.35
21.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žky/F Plzeň NH
08.09.2014 European kids athletics games 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/RB2 1 Brno 15.33
09.09.2014 European kids athletics games 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FBA Brno 15.12
09.09.2014 European kids athletics games 300 m/Žky/BB1 Brno DNS
08.09.2014 European kids athletics games skok daleký/Žky/KB2 2 Brno 4.47
09.09.2014 European kids athletics games skok vysoký/Žky/FB 5= Brno 1.49
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/F Vlašim 08.53
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky/F Vlašim 2:35.59
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek/Žky/F Vlašim 09.36
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky/F Vlašim 4.89
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žky/F Vlašim 08.21
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žky/F Vlašim 3095
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 300 m/Žky Beroun 44.50
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Beroun 15.66
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) skok vysoký/Žky 4 Beroun 1.48
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 300 m/Žky/B1 MB Třebíč 44.37
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 MB Třebíč 15.70
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F MB Třebíč 1.57
28.08.2014 1. finále přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 MB Praha DNP
27.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/B1 6 Stará Boleslav 13.76
27.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Ž/F Stará Boleslav 45.04
27.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Stará Boleslav 15.97
27.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Ž Stará Boleslav 1.50
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B2 1 Kolín 08.53
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 2 Kolín 13.55
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B1 4 Kolín 27.97
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž/F 4 Kolín 4.42
24.08.2014 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž/F 6 Kolín 2001
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Ž/F Vlašim 1.44
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Ž/F 15 Vlašim 4.29
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 44.75
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Stará Boleslav 15.94
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky Stará Boleslav 4.57
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/F Pacov 21.18
27.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:41.40
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Pacov 16.51
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F 2= Pacov 1.47
27.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F Pacov 4.53
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žky/F Pacov 08.26
27.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky/F 5 Pacov 19.76
27.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky/F Pacov 3578
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok vysoký/Ž/F 9= Sušice 1.38
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B1 5 Kolín 45.09
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/F 6 Kolín 1.41
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B3 1 Stará Boleslav 21.01
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky/F 7 Stará Boleslav 1.40
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) skok vysoký/Ž/F 5= České Budějovice 1.37
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky/F Stará Boleslav
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky/F 20 Stará Boleslav 3.95
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/F5 Vlašim 21.82
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/F1 4 Vlašim 47.37
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 Jablonec nad Nisou DNF
26.02.2014 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 44.81
26.02.2014 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Jablonec nad Nisou 09.45
20.02.2014 VZ žactva (ročníky 1999 - 2002) (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha 09.58
20.02.2014 VZ žactva (ročníky 1999 - 2002) (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B3 1 Praha 44.16
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Žky/B2 2 Praha-Strahov 47.89
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha-Strahov 09.60
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B3 2 Jablonec nad Nisou 45.40
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Jablonec nad Nisou 09.67
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Praha-Strahov 10.17
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žky/F 12 Praha-Strahov 1.40