Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Chudomel
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.09.2018
60 m 07.32 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m 11.38 Praha - Eden 25.07.2020
150 m 21.97 Svitavy 08.06.2013
150 m 21.36 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
200 m 23.46 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 23.08 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
300 m 47.25 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
300 m 41.75 Ústí nad Orlicí 21.06.2015
400 m 52.85 Chrudim 11.07.2020
800 m 2:28.04 Hradec Králové 01.07.2014
1000 m 3:21.10 Praha-Eden 21.05.2016
1000 m 2:55.46 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 4:56.16 Zlín 02.06.2019
60 m překážek (0.76) 10.18 Hradec Králové 01.07.2014
60 m překážek (0.84) 11.30 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
60 m překážek (0.91) 08.66 h Ostrava 14.01.2018
60 m překážek (0.99) 08.47 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.86 Praha-Eden 20.05.2016
110 m překážek (0.91) 15.14 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
110 m překážek (0.99) 15.15 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
200 m překážek (0.76) 30.83 Svitavy 04.06.2016
300 m překážek (0.84) 43.92 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
400 m překážek (0.91) 60.91 Praha - Eden 26.09.2020
skok vysoký 1.80 Litomyšl 20.05.2018
skok vysoký 1.77 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok o tyči 3.55 h Ostrava 14.01.2018
skok o tyči 3.64 Jičín 23.08.2020
skok daleký 6.54 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.52 Chrudim 11.07.2020
vrh koulí 3kg 07.64 Slatiňany 29.05.2013
vrh koulí 4kg 08.53 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
vrh koulí 4kg 11.08 Břeclav 17.06.2016
vrh koulí 5kg 11.72 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 5kg 12.22 Pardubice 05.05.2018
vrh koulí 6kg 10.97 h Praha - Stromovka 28.01.2020
vrh koulí 6kg 11.81 Pardubice 24.06.2020
hod diskem 1kg 31.29 Litomyšl 19.06.2016
hod diskem 1,5kg 26.76 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
hod diskem 1,75kg 34.30 Pardubice 24.06.2020
hod oštěpem 500g 21.10 Svitavy 12.05.2013
hod oštěpem 600g 30.30 Praha-Eden 20.05.2016
hod oštěpem 700g 36.11 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
hod oštěpem 800g 34.03 Chrudim 12.07.2020
hod kriketovým míčkem 46.91 Litomyšl 20.09.2014
středoškolský pohár 0000 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.09.2018
pětiboj 1959 Hradec Králové 01.07.2014
sedmiboj hala [Dci] 4179 h Ostrava 14.01.2018
sedmiboj hala [J] 4337 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
devítiboj 3897 Praha-Eden 21.05.2016
desetiboj [Dci] 5001 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
desetiboj [J] 5750 Chrudim 11.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
60 m 08.44 Praha 12.07.2014
150 m 20.8 Pardubice 14.05.2014
300 m 47.25 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
300 m 43.81 Jablonec nad Nisou 21.06.2014
800 m 2:28.04 Hradec Králové 01.07.2014
1000 m 3:25.13 Pardubice 20.05.2014
60 m překážek (0.76) 10.18 Hradec Králové 01.07.2014
skok daleký 4.27 Praha 12.07.2014
skok daleký 4.23 h Pardubice 20.11.2014
hod kriketovým míčkem 46.91 Litomyšl 20.09.2014
pětiboj 1959 Hradec Králové 01.07.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.11.2014 Utkání sportovních tříd skok daleký/Žci 18 Pardubice 4.23
20.11.2014 Utkání sportovních tříd 60 m/Žci/R6 2 Pardubice 08.3
20.09.2014 KP Pardubického kraje v pětiboji ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) 60 m/Žcm/B1 3 Litomyšl 08.64
20.09.2014 KP Pardubického kraje v pětiboji ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) 800 m/Žcm 5 Litomyšl 2:50.18
20.09.2014 KP Pardubického kraje v pětiboji ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Litomyšl 10.30
20.09.2014 KP Pardubického kraje v pětiboji ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) skok daleký/Žcm 6 Litomyšl 4.46
20.09.2014 KP Pardubického kraje v pětiboji ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Litomyšl 46.91
20.09.2014 KP Pardubického kraje v pětiboji ml.žactva (TJ JISKRA Litomyšl) pětiboj/Žcm Litomyšl 1737
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Praha 10.18
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 13 Praha 43.37
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm/F 16 Praha 1786
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 1 Praha 08.44
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm/F 16 Praha 4.27
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B1 8 Praha 2:45.67
01.07.2014 Přebor ČOS a krajský přebor Královéhradeckého KAS ve vícebojích mladšího a staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B4 1 Hradec Králové 08.56
01.07.2014 Přebor ČOS a krajský přebor Královéhradeckého KAS ve vícebojích mladšího a staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žcm/B1 2 Hradec Králové 2:28.04
01.07.2014 Přebor ČOS a krajský přebor Královéhradeckého KAS ve vícebojích mladšího a staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B5 1 Hradec Králové 10.18
01.07.2014 Přebor ČOS a krajský přebor Královéhradeckého KAS ve vícebojích mladšího a staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žcm Hradec Králové 4.55
01.07.2014 Přebor ČOS a krajský přebor Královéhradeckého KAS ve vícebojích mladšího a staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Hradec Králové 40.87
21.06.2014 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žcm/B2 1 Jablonec nad Nisou 43.81
21.06.2014 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Jablonec nad Nisou 10.29
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) 300 m/Žcm/B1 2 Chrudim 44.8
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 Chrudim 09.9
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) skok daleký/Žcm Chrudim 4.21
20.05.2014 Krajské kolo Poháru rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) 1000 m/Žcm/B1 5 Pardubice 3:25.13
20.05.2014 Krajské kolo Poháru rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Žcm/F 9 Pardubice 4.46
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Pardubice 14.0
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 150 m/Žcm/B2 1 Pardubice 20.8
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Pardubice 14.0
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 150 m/Žcm/B2 1 Pardubice 20.8
24.04.2014 Okresní kolo Poháru rozhlasu - mladší žactvo (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žcm/B1 4 Pardubice 08.6
24.04.2014 Okresní kolo Poháru rozhlasu - mladší žactvo (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Žcm Pardubice 4.59
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žcm/R3 1 Jablonec nad Nisou 08.62
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žcm/F Jablonec nad Nisou 08.46
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 300 m/Žcm/B1 1 Jablonec nad Nisou 47.25
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) skok daleký/Žcm/F 6 Jablonec nad Nisou 4.20