Karta atleta

Export do excelu
  • Kühr Jan
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 20.11.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.9 h Chrudim 03.02.2016
60 m 07.66 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.09.2018
60 m 08.7 h Pardubice 20.11.2014
100 m 12.08 Nové Město nad Metují 26.05.2018
150 m 24.1 Pardubice 14.05.2014
200 m 26.46 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
300 m 45.77 Svitavy 08.05.2016
800 m 2:59.7 Chrudim 09.10.2013
1000 m 3:55.9 Chrudim 09.06.2015
1500 m 5:53.07 Kolín 12.09.2015
60 m překážek 12.9 Chrudim 09.10.2013
60 m překážek 11.2 h Chrudim 03.02.2016
100 m překážek 19.7 Chrudim 11.05.2016
200 m překážek 35.84 Ústí nad Orlicí 22.05.2016
300 m překážek 50.87 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
středoškolský pohár 1210 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.09.2018
pětiboj 0863 Chrudim 16.06.2014
devítiboj 2382 Chrudim 11.05.2016
hod diskem 1kg 20.02 Chrudim 01.06.2016
hod oštěpem 600g 15.01 Chrudim 11.05.2016
hod kriketovým míčkem 28.63 Chrudim 09.10.2013
vrh koulí 3kg 06.11 Chrudim 02.04.2014
vrh koulí 4kg 07.95 Chrudim 11.05.2016
skok daleký 5.92 Nové Město nad Metují 26.05.2018
skok daleký 5.12 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok o tyči 1.35 Chrudim 11.05.2016
skok vysoký 1.40 Chrudim 11.05.2016
skok vysoký 1.33 h Chrudim 27.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2014 Vánoční laťka Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žcm 5 Chrudim 1.25
03.12.2014 Mikulášské závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B1 2 Chrudim 07.7
03.12.2014 Mikulášské závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B1 1 Chrudim 11.7
20.11.2014 Utkání sportovních tříd dálka/Žci 20 Pardubice 4.18
20.11.2014 Utkání sportovních tříd 60 m/Žci/R3 3 Pardubice 08.7
01.10.2014 Nejrychlejší Chrudimák (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm/F Chrudim 08.5
14.09.2014 Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm/R3 3 Litomyšl 09.06
14.09.2014 Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm/FB Litomyšl 08.97
14.09.2014 Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žcm/B3 1 Litomyšl 51.60
14.09.2014 Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žcm 4 Litomyšl 4.21
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žcm 5 Chrudim 0863
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm 6= Chrudim 12.9
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žcm 11 Chrudim 27.94
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm Chrudim 09.1
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žcm Chrudim 4.01
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žcm 7 Chrudim 3:04.2
08.06.2014 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R2 4 Svitavy 09.32
08.06.2014 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/FB Svitavy 09.35
08.06.2014 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) výška/Žcm/F 7 Svitavy NM
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm/R1 3 Chrudim 08.7
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm/FB Chrudim 08.8
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) 300 m/Žcm/B3 2 Chrudim 52.7
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m/Žcm/R1 4 Pardubice 08.9
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m/Žcm/FB Pardubice 08.8
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 150 m/Žcm/B1 2 Pardubice 24.1
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m/Žcm/R1 4 Pardubice 08.9
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m/Žcm/FB Pardubice 08.8
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 150 m/Žcm/B1 2 Pardubice 24.1
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žcm 5 Chrudim 0685
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm 6 Chrudim 13.4
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žcm 10 Chrudim 25.73
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žcm 3= Chrudim 09.4
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žcm 4 Chrudim 3.85
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žcm 6 Chrudim 3:11.1
02.04.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) dálka/Žcm Chrudim 4.00
02.04.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žcm 6 Chrudim 06.11
26.02.2014 6. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žcm 4 Chrudim 1.17
19.02.2014 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B1 1 Chrudim 07.8
19.02.2014 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B1 2 Chrudim 12.9
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žcm/R2 3 Jablonec nad Nisou 09.25
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) dálka/Žcm/F 10 Jablonec nad Nisou 3.87
29.01.2014 4. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žcm Chrudim 1.23
22.01.2014 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B1 1 Chrudim 08.0
22.01.2014 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B1 2 Chrudim 13.6
15.01.2014 2. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žcm Chrudim 1.20
08.01.2014 1. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B1 2 Chrudim 07.9
08.01.2014 1. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B1 2 Chrudim 13.7