Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Bursová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 23.11.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.5 h Chrudim 19.02.2014
60 m 09.3 Chrudim 16.06.2014
800 m 3:22.4 Chrudim 16.10.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 13.1 Chrudim 16.10.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 14.2 h Chrudim 19.02.2014
skok vysoký 1.22 h Chrudim 26.02.2014
skok vysoký 1.25 Litomyšl 14.09.2014
skok daleký 3.48 Chrudim 02.04.2014
vrh koulí 2kg 08.41 Chrudim 17.09.2014
vrh koulí 3kg 07.14 Chrudim 14.10.2015
hod diskem 0,75kg 15.57 Chrudim 15.10.2014
hod kladivem 3kg 15.76 Litomyšl 09.05.2015
hod oštěpem 500g 15.97 Svitavy 06.09.2015
hod kriketovým míčkem 30.62 Chrudim 16.06.2014
pětiboj 1113 Chrudim 16.06.2014
vrhačský trojboj 0801 Chrudim 08.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.5 h Chrudim 19.02.2014
60 m 09.3 Chrudim 16.06.2014
800 m 3:33.6 Chrudim 16.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 14.2 h Chrudim 19.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 13.4 Chrudim 08.04.2014
skok vysoký 1.22 h Chrudim 26.02.2014
skok vysoký 1.25 Litomyšl 14.09.2014
skok daleký 3.48 Chrudim 02.04.2014
vrh koulí 2kg 08.41 Chrudim 17.09.2014
hod diskem 0,75kg 15.57 Chrudim 15.10.2014
hod oštěpem 500g 15.22 Chrudim 08.10.2014
hod kriketovým míčkem 30.62 Chrudim 16.06.2014
pětiboj 1113 Chrudim 16.06.2014
vrhačský trojboj 0801 Chrudim 08.10.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) vrhačský trojboj/Žkm Chrudim 0779
15.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm Chrudim 07.70
15.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) hod diskem 0,75kg/Žkm Chrudim 15.57
15.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) hod oštěpem 500g/Žkm Chrudim 15.19
08.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) vrhačský trojboj/Žkm Chrudim 0801
08.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm Chrudim 08.18
08.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) hod diskem 0,75kg/Žkm Chrudim 15.01
08.10.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) hod oštěpem 500g/Žkm Chrudim 15.22
01.10.2014 Nejrychlejší Chrudimák (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/F 4 Chrudim 09.3
17.09.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Chrudim 08.41
14.09.2014 Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žkm 8= Litomyšl 1.25
14.09.2014 Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 2kg/Žkm 10 Litomyšl 07.79
14.09.2014 Finále KP družstev Pardubického kraje ml.žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Litomyšl 28.98
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žkm 4 Chrudim 1113
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 7= Chrudim 13.8
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žkm Chrudim 30.62
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm 3= Chrudim 09.3
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žkm 7 Chrudim 3.36
16.06.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm 7 Chrudim 3:33.6
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm 12 Chrudim 07.92
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žkm 21 Chrudim 24.25
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Pardubice 28.13
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Pardubice 07.77
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Pardubice 28.13
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Pardubice 07.77
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žkm 4 Chrudim 1031
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Chrudim 13.4
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žkm Chrudim 29.89
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm Chrudim 09.4
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žkm 4 Chrudim 3.40
08.04.2014 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm 9 Chrudim 3:58.4
02.04.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) skok daleký/Žkm Chrudim 3.48
02.04.2014 Atletická středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm Chrudim 08.36
26.02.2014 6. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm Chrudim 1.22
19.02.2014 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B3 1 Chrudim 08.5
19.02.2014 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Chrudim 14.2