Karta atleta

Export do excelu
  • Starý Adam
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.66 Praha - Eden 30.9.2017
60 m 07.63 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m 11.94 Praha - Děkanka 4.5.2019
150 m 18.79 Praha-Stromovka 22.6.2016
150 m 18.65 h Praha-Stromovka 3.12.2016
200 m 26.02 Praha - Děkanka 1.6.2016
300 m 38.73 Praha-Juliska 1.5.2018
300 m 42.31 h Praha-Strahov 29.1.2016
400 m 53.81 Kolín 12.5.2018
600 m 1:49.38 Praha 21.5.2015
800 m 2:17.76 Praha - Kotlářka 6.9.2016
1000 m 2:58.15 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
1000 m 2:58.30 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 5:00.08 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 10.82 Praha 28.9.2015
60 m překážek 08.64 h Praha - Stromovka 9.12.2017
100 m překážek 13.80 Praha - Děkanka 14.6.2017
110 m překážek 16.39 Praha - Děkanka 4.5.2019
200 m překážek 27.57 Praha - Děkanka 14.6.2017
pětiboj 1816 Praha 28.9.2015
sedmiboj hala 4051 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 5193 Olomouc 26.5.2017
desetiboj 5486 Praha - Děkanka 4.5.2019
čtyřboj 1790 Stadion mládeže 3.6.2016
hod diskem 1kg 35.35 Praha - Eden 21.6.2017
hod diskem 1,5kg 39.86 Praha - Eden 25.5.2019
hod diskem 1,75kg 31.73 Praha - Děkanka 15.5.2019
hod oštěpem 600g 35.98 České Budějovice 16.9.2017
hod oštěpem 700g 34.30 Praha-Juliska 1.5.2018
hod kriketovým míčkem 48.05 Stadion mládeže 3.6.2016
vrh koulí 3kg 06.99 Praha - Strahov 18.9.2014
vrh koulí 4kg 11.93 Praha - Děkanka 28.9.2017
vrh koulí 4kg 10.67 h Praha - Stromovka 10.2.2017
vrh koulí 5kg 11.44 Kolín 12.5.2018
vrh koulí 5kg 12.49 h Praha - Stromovka 2.2.2019
vrh koulí 6kg 10.53 Praha - Přátelství 6.9.2018
skok daleký 6.07 Kolín 12.5.2018
skok daleký 6.01 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok o tyči 3.78 Praha - Juliska 11.5.2019
skok o tyči 3.70 h Praha - Stromovka 9.12.2017
skok vysoký 1.70 Praha - Eden 30.9.2017
skok vysoký 1.75 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m 11.94 Praha - Děkanka 4.5.2019
400 m 55.28 Praha - Děkanka 4.5.2019
1500 m 5:00.08 Praha - Děkanka 4.5.2019
110 m překážek 16.39 Praha - Děkanka 4.5.2019
desetiboj 5486 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 1,5kg 39.86 Praha - Eden 25.5.2019
hod diskem 1,75kg 31.73 Praha - Děkanka 15.5.2019
hod oštěpem 700g 30.31 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 5kg 10.90 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 5kg 12.49 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 5.99 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok daleký 6.01 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok o tyči 3.78 Praha - Juliska 11.5.2019
skok vysoký 1.63 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2014 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B2 2 Praha 12.25
25.09.2014 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm/F 15 Praha 06.56
22.09.2014 Atletický čtyřboj pro Prahu 4, Prahu 11, Prahu 12 (ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus,SK Dvojka Praha, DDM Prahy 4, Prahy 11, Prahy 12) 60 m/Žcm/B4 1 Praha 11 09.26
22.09.2014 Atletický čtyřboj pro Prahu 4, Prahu 11, Prahu 12 (ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus,SK Dvojka Praha, DDM Prahy 4, Prahy 11, Prahy 12) 800 m/Žcm/B1 2 Praha 11 3:02.71
22.09.2014 Atletický čtyřboj pro Prahu 4, Prahu 11, Prahu 12 (ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus,SK Dvojka Praha, DDM Prahy 4, Prahy 11, Prahy 12) dálka/Žcm 12 Praha 11 3.47
22.09.2014 Atletický čtyřboj pro Prahu 4, Prahu 11, Prahu 12 (ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus,SK Dvojka Praha, DDM Prahy 4, Prahy 11, Prahy 12) kriket/Žcm 30 Praha 11 35.91
22.09.2014 Atletický čtyřboj pro Prahu 4, Prahu 11, Prahu 12 (ZŠ Campanus, AŠSK ZŠ Campanus,SK Dvojka Praha, DDM Prahy 4, Prahy 11, Prahy 12) čtyřboj/Žcm 21 Praha 11 0766
18.09.2014 Semifinále B přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (SK ZŠ Jeseniova, USK Praha) 60 m př./Žcm/B2 1 Praha - Strahov 12.48
18.09.2014 Semifinále B přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (SK ZŠ Jeseniova, USK Praha) koule 3kg/Žcm/F 11 Praha - Strahov 06.99
05.06.2014 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (SC Radotín Praha a SK Aritma P) 150 m/Žcm/B5 1 Praha 24.10
05.06.2014 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (SC Radotín Praha a SK Aritma P) koule 3kg/Žcm Praha 06.59
29.05.2014 2. kolo MPD mladšího žactva skupina C (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B1 5 Praha 13.57
29.05.2014 2. kolo MPD mladšího žactva skupina C (Spartak Praha 4) dálka/Žcm 9 Praha 3.63
22.05.2014 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva skupina C (Univerzitní sportovní klub Pra) 600 m/Žcm/F 10 Praha-Strahov 2:16.20
22.05.2014 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva skupina C (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žcm 13 Praha-Strahov 27.10
14.04.2014 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B3 2 Praha-Děkanka 09.72
14.04.2014 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm Praha-Děkanka DNF
14.04.2014 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha-Děkanka 13.22
14.04.2014 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žcm 13 Praha-Děkanka 3.13
14.04.2014 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žcm 9 Praha-Děkanka 28.30
14.04.2014 Pětiboj SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žcm 9 Praha-Děkanka 0474
12.02.2014 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žcm/B1 7 Praha-Stromovka 12.84
31.01.2014 3. veřejné závody PAS žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žcm/B4 1 Praha 12.07
16.01.2014 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žcm/B5 2 Praha-Juliska 12.59