Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Řeháková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.60 Litomyšl 19.09.2015
150 m 22.79 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
300 m 54.91 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
300 m 46.00 Litomyšl 18.06.2017
400 m 65.37 Pardubice 06.05.2017
800 m 2:27.41 Pardubice 27.05.2017
800 m 2:32.69 h Praha - Strahov 12.01.2019
1500 m 5:17.72 Nové Město nad Metují 03.06.2017
1500 m 5:19.48 h Praha - Stromovka 20.01.2019
3000 m 11:53.02 Nové Město nad Metují 09.06.2018
3000 m 11:46.56 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.36 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.33 Pardubice 10.06.2015
200 m překážek (0.76) 41.12 Svitavy 06.09.2015
1500 m překážek 5:54.70 Praha-Juliska 23.06.2018
skok vysoký 1.10 Pardubice 14.05.2014
skok daleký 3.69 Pardubice 13.05.2015
hod kriketovým míčkem 17.48 Litomyšl 19.09.2015
středoškolský pohár 0558 Ústí nad Orlicí 13.09.2018
pětiboj 1493 Litomyšl 19.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 53.6 Chrudim 28.05.2014
800 m 2:56.31 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
800 m 2:52.1 Chrudim 28.05.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 14.36 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 14.04 Svitavy 08.06.2014
skok vysoký 1.10 Pardubice 15.05.2014
skok daleký 3.26 Chrudim 28.05.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2014 4. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žky/F Ústí nad Orlicí DNS
08.06.2014 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 800 m/Žkm/F 7 Svitavy 2:56.69
08.06.2014 Krajský přebor mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 6 Svitavy 14.04
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) 300 m/Žkm/B3 3 Chrudim 53.6
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm/F 10 Chrudim 2:52.1
28.05.2014 2. kolo KP Pardubického kraje družstev mladšího žactva skupina A (Atletika Chrudim) skok daleký/Žkm 33 Chrudim 3.26
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Pardubice 13.1
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 800 m/Žkm/F 7 Pardubice 2:59.3
15.05.2014 1. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) skok vysoký/Žkm 12 Pardubice 1.10
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Pardubice 13.1
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 800 m/Žkm 7 Pardubice 2:59.3
14.05.2014 1.kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) skok vysoký/Žkm 12 Pardubice 1.10
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 800 m/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 2:56.31
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Jablonec nad Nisou 14.36