Karta atleta

Export do excelu
  • František Doleček
  • Narozen: 1943
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 17.10 Praha 08.05.2012
50 m 10.65 h Český Brod 16.01.2016
50 m 11.12 Praha-Pekařka 23.04.2016
60 m 11.92 Bílina 16.08.2014
60 m 12.30 h Český Brod 16.01.2016
100 m 18.24 h Jablonec nad Nisou 29.02.2012
100 m 18.80 Kolín 01.05.2014
150 m 28.46 h Jablonec nad Nisou 01.02.2012
150 m 30.79 Bílina 06.08.2013
200 m 38.81 h Praha-Strahov 27.01.2012
200 m 40.99 Stará Boleslav 28.08.2013
300 m 63.28 Stará Boleslav 24.08.2011
300 m 63.12 h Jablonec nad Nisou 18.01.2012
400 m 92.87 h Jablonec nad Nisou 08.02.2012
400 m 94.58 Týniště nad Orlicí 12.08.2012
500 m 1:59.87 h Praha-Strahov 20.01.2012
500 m 2:25.60 Stará Boleslav 06.09.2017
600 m 2:33.62 Stará Boleslav 07.09.2011
600 m 2:38.70 h Jablonec nad Nisou 15.02.2012
800 m 3:33.46 h Praha-Strahov 14.01.2012
800 m 3:37.51 Stará Boleslav 28.08.2013
1000 m 4:39.74 h Jablonec nad Nisou 11.01.2012
1000 m 4:49.07 Bílina 05.08.2014
1500 m 7:18.34 h Praha-Stromovka 24.01.2012
1500 m 7:41.10 Pacov 16.09.2012
1 anglická míle 7:43.54 Praha - Kotlářka 05.10.2011
1 anglická míle 8:34.82 h Jablonec nad Nisou 04.02.2015
3000 m 15:24.64 h Jablonec nad Nisou 18.02.2012
3000 m 16:56.00 Pardubice 15.10.2014
5000 m 27:13.98 Pardubice 21.09.2011
5000 m 28:10.68 h Praha-Stromovka 28.02.2012
10000 m 61:48.07 Praha-Stromovka 20.07.2012
hodinovka běh 10424 Praha 14.09.2011
vrh koulí 4kg 05.90 Stará Boleslav 15.04.2018
hod diskem 1kg 13.79 Stará Boleslav 15.04.2018
hod oštěpem 500g 10.56 Stará Boleslav 15.04.2018
sprintérský trojboj 0000 Bílina 16.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.4 h Český Brod 22.11.2014
60 m 11.92 Bílina 16.08.2014
60 m 11.3 h Český Brod 22.11.2014
100 m 18.80 Kolín 01.05.2014
150 m 30.81 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 31.48 Stará Boleslav 20.08.2014
200 m 41.40 h Praha-Stromovka 02.02.2014
200 m 41.78 Praha 23.05.2014
300 m 67.54 h Praha-Strahov 17.01.2014
400 m 98.82 h Jablonec nad Nisou 22.01.2014
400 m 95.78 Stará Boleslav 20.04.2014
500 m 2:11.32 h Jablonec nad Nisou 15.01.2014
600 m 2:45.61 h Jablonec nad Nisou 08.01.2014
600 m 2:43.29 Stará Boleslav 20.08.2014
800 m 3:41.87 h Praha-Strahov 11.01.2014
800 m 3:49.06 Děčín 28.06.2014
1000 m 4:52.86 h Jablonec nad Nisou 12.02.2014
1000 m 4:49.07 Bílina 05.08.2014
1500 m 7:41.74 h Praha-Strahov 24.01.2014
1500 m 7:57.17 Pardubice 02.07.2014
1 anglická míle 8:18.46 Praha-Kotlářka 08.10.2014
3000 m 15:47.80 h Jablonec nad Nisou 08.02.2014
3000 m 16:56.00 Pardubice 15.10.2014
5000 m 28:42.35 Pardubice 17.09.2014
hodinovka běh 10147 Chomutov 12.07.2014
sprintérský trojboj 0000 Bílina 16.08.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2014 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 50 m/V 5 Český Brod 09.9
13.12.2014 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/V 6 Český Brod 11.5
22.11.2014 Veřejné halové závody 50 m/M 8 Český Brod 09.4
22.11.2014 Veřejné halové závody 60 m/V 5 Český Brod 11.3
15.10.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M 8 Pardubice 16:56.00
08.10.2014 Kotlářská míle a desítka (SK Kotlářka Praha) 1 anglická míle/M 4 Praha-Kotlářka 8:18.46
01.10.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M/F 18 Pardubice 17:04.64
17.09.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 5000 m/M 10 Pardubice 28:42.35
14.09.2014 4. kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 3000 m/M 6 Stará Boleslav 17:00.04
06.09.2014 XXXXXII. ročník Velké ceny Čelákovic v běhu hodinovém hodinovka běh/M 23 Stará Boleslav 09726
03.09.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B2 5 Stará Boleslav 18.85
03.09.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B3 3 Stará Boleslav 98.61
27.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B2 7 Stará Boleslav 18.90
27.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/F Stará Boleslav 98.89
24.08.2014 Plzeňská hodinovka (SC MARATHON PLZEŇ) hodinovka běh/M 17 Plzeň 09630
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B3 3 Stará Boleslav 31.48
20.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 600 m/M/F 10 Stará Boleslav 2:43.29
16.08.2014 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B8 5 Bílina 11.92
16.08.2014 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B8 4 Bílina 19.37
16.08.2014 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B7 6 Bílina 41.99
16.08.2014 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 39 Bílina 0000
05.08.2014 Bílinský Polytan (AK Bílina) 1000 m/M/B 11 Bílina 4:49.07
16.07.2014 Pardubická pětka (Hvězda SKP Pardubice) 5000 m/M 52 Pardubice 29:44.16
12.07.2014 35. ročník Chomutovské hodinovky (TJ VTŽ Chomutov) hodinovka běh/M 24 Chomutov 10147
02.07.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/M/F Pardubice 7:57.17
28.06.2014 MČR veteránů na dráze (ASK Děčín) 400 m/M/B3 3 Děčín 99.80
28.06.2014 MČR veteránů na dráze (ASK Děčín) 800 m/M/B2 5 Děčín 3:49.06
28.06.2014 MČR veteránů na dráze (ASK Děčín) 1500 m/M/F 9 Děčín 8:04.88
14.06.2014 Děčínská míle (ASK Děčín) 1 anglická míle/M/BB 12 Děčín 8:42.40
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B6 7 Praha 41.78
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/M/F Stará Boleslav 3:51.84
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) 100 m/M/B5 8 Kolín 18.80
27.04.2014 2.kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 1500 m/M/F 6 Stará Boleslav 8:06.19
27.04.2014 2.kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/M 20 Stará Boleslav 19.57
20.04.2014 1. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/M 19 Stará Boleslav 19.35
20.04.2014 1. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/M 21 Stará Boleslav 43.21
20.04.2014 1. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 400 m/M 9 Stará Boleslav 95.78
05.03.2014 Veřejné atletické závody (Hvězda SKP Pardubice) 1000 m/M 10 Pardubice 4:50.77
26.02.2014 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/M/B3 4 Jablonec nad Nisou 69.50
26.02.2014 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/M/F 7 Jablonec nad Nisou 3:48.31
22.02.2014 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/V 7 Český Brod 11.6
22.02.2014 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 50 m/V 5 Český Brod 09.6
19.02.2014 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 150 m/M/B2 4 Jablonec nad Nisou 31.65
19.02.2014 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 1500 m/M/F 11 Jablonec nad Nisou 7:43.40
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/M/F 12 Jablonec nad Nisou 4:52.86
08.02.2014 Memoriál Karla Líbala (Sdružení přátel atletiky) 3000 m/M/B1 11 Jablonec nad Nisou 15:47.80
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/M/B2 9 Jablonec nad Nisou 3:46.81
02.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/V 5 Praha-Stromovka 41.40
29.01.2014 4. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 150 m/M/B3 4 Jablonec nad Nisou 31.08
29.01.2014 4. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 300 m/M/B4 4 Jablonec nad Nisou 70.14
25.01.2014 Veřejné halové závody 50 m/M 4 Český Brod 10.1
25.01.2014 Veřejné halové závody 60 m/V 4 Český Brod 11.7
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/M/B10 4 Praha-Strahov 43.54
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 1500 m/M/B3 5 Praha-Strahov 7:41.74
22.01.2014 3. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B5 4 Jablonec nad Nisou 98.82
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B19 3 Praha-Strahov 30.81
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B24 2 Praha-Strahov 67.54
15.01.2014 2. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 500 m/M/B2 5 Jablonec nad Nisou 2:11.32
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 800 m/M/F Praha-Strahov 3:41.87
08.01.2014 1. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 600 m/M/B2 6 Jablonec nad Nisou 2:45.61