Karta atleta

Export do excelu
  • Winterová Alena
  • Narozen: 1949
  • Klub / oddíl: TJ Rumburk
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 3:31.72 Liberec 10.05.2008
1500 m 7:01.09 Liberec 05.09.2004
3000 m 15:22.52 Liberec 22.08.2004
5000 m 26:21.48 Varnsdorf 24.08.2008
vrhačský trojboj 0603 Rumburk 03.10.2010
hod diskem 1kg 15.00 Rumburk 03.10.2010
hod kladivem 4kg 14.95 Jablonec nad Nisou 17.05.2014
hod oštěpem 600g 15.32 Varnsdorf 20.06.2009
vrh koulí 3kg 06.92 Česká Lípa 24.04.2010
vrh koulí 3kg 06.78 h Praha-Stromovka 08.03.2008
vrh koulí 4kg 06.38 Jičín 07.05.2006
vrh koulí 4kg 06.03 h Jablonec nad Nisou 06.02.2010
chůze dráha 1000m 7:14.9 Rumburk 01.07.2017
chůze dráha 2000 m 13:06.89 Česká Lípa 28.09.2003
chůze dráha 3000 m 19:48.85 Liberec 05.09.2004
chůze dráha 3000 m 19:34.68 h Praha-Stromovka 14.03.2015
chůze dráha 5000 m 33:45.8 Česká Lípa 04.07.2008
hodinovka chůze 08427 Mladá Boleslav 20.10.2007
3 km chůze 19:52.13 Jablonec nad Nisou 07.09.2008
5 km chůze 34:39 Poděbrady 10.04.2010
10 km chůze 1:07:58 Olomouc 17.04.2004
20 km chůze 2:25.26 Poděbrady 27.03.2004

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
chůze dráha 3000 m 22:46.52 h Jablonec nad Nisou 07.03.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2014 Silvestrovská hala 2014 (AC Slovan Liberec, o.s.) chůze 3000m/Vky Jablonec nad Nisou 21:10.4
27.09.2014 Memoriál Bódi Novotného (TJ Rumburk) koule 4kg/Ž Rumburk 05.45
27.09.2014 Memoriál Bódi Novotného (TJ Rumburk) disk 1kg/Ž Rumburk 13.35
27.09.2014 Memoriál Bódi Novotného (TJ Rumburk) oštěp 600g/Ž Rumburk 12.28
24.08.2014 4. kolo KP Libereckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 4kg/Ž/F 12 Jablonec nad Nisou 05.26
24.08.2014 4. kolo KP Libereckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N.) chůze 3000m/Ž/F Jablonec nad Nisou 21:19.0
28.06.2014 MČR veteránů na dráze (ASK Děčín) chůze 5000m/Ž/F Děčín 36:24.75
22.06.2014 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) koule 4kg/Ž/F Česká Lípa DNP
22.06.2014 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) kladivo 4kg/Ž/F 11 Česká Lípa 12.62
22.06.2014 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) chůze 3000m/Ž/F 4 Česká Lípa 21:05.85
01.06.2014 2. kolo KPD mužů a žen (AC SYNER Turnov) koule 4kg/Ž 15 Turnov 05.68
01.06.2014 2. kolo KPD mužů a žen (AC SYNER Turnov) chůze 3000m/Ž/F 4 Turnov 21:40.31
17.05.2014 KPD mužů a žen a Krajský přebor v dlouhých překážkových bězích všech kategorií (AC Jablonec nad Nisou, o.s.) kladivo 4kg/Ž 5 Jablonec nad Nisou 14.95
17.05.2014 KPD mužů a žen a Krajský přebor v dlouhých překážkových bězích všech kategorií (AC Jablonec nad Nisou, o.s.) chůze 3000m/Ž 4 Jablonec nad Nisou 21:02.32
08.05.2014 13. ročník Memoriálu Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, o.s.) chůze 3000m/Ž Liberec DNP
04.05.2014 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů, sk. B 10km chůze/Ž Hrádek nad Nisou 74:53
12.04.2014 Mítink EA v chůzi-Poděbrady 2014 10km chůze/Vky 5 Poděbrady 72:19