Karta atleta

Export do excelu
  • Novotný David
  • Narozen: 1971
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Litomyšl
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.05 Litomyšl 31.07.2010
100 m 11.68 Břeclav 12.10.2009
150 m 22.2 Čáslav 11.09.2009
300 m 47.2 Kolín 05.06.2009
400 m 54.75 Břeclav 12.10.2009
600 m 2:31.94 Meziboří 04.10.2009
800 m 2:57.2 Čáslav 26.06.2008
1500 m 4:51.05 Liberec 22.09.2009
60 m překážek 11.7 Čáslav 26.06.2008
110 m překážek 18.1 Nová Paka 07.06.2003
desetiboj 4893 Česká Lípa 04.10.2003
vrhačský trojboj 1487 Rumburk 08.10.2011
hod diskem 2kg 39.83 Česká Lípa 18.09.2005
hod oštěpem 600g 41.74 Nová Paka, Jičín 04.09.2004
hod oštěpem 800g 49.55 Česká Lípa 07.09.2003
hod kriketovým míčkem 52.73 Liberec 29.05.2005
vrh koulí 7,26kg 13.53 Litomyšl 20.05.2006
vrh koulí 7,26kg 12.86 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
skok daleký 5.42 Ústí nad Orlicí 30.09.2006
skok o tyči 2.60 Nová Paka 16.07.2005
skok vysoký 1.52 Litomyšl 23.07.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Memoriál Bódi Novotného (TJ Rumburk) vrh. tr./M Rumburk 1404
27.09.2014 Memoriál Bódi Novotného (TJ Rumburk) koule 7,26kg/M Rumburk 11.43
27.09.2014 Memoriál Bódi Novotného (TJ Rumburk) disk 2kg/M Rumburk 28.48
27.09.2014 Memoriál Bódi Novotného (TJ Rumburk) oštěp 800g/M Rumburk 36.88
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) koule 7,26kg/M/F 11 Turnov 12.12
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) disk 2kg/M/F 11 Turnov 34.31
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) oštěp 800g/M/F 10 Turnov 44.96
02.08.2014 Jandíkův šestiboj 62.ročník (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B3 2 Litomyšl 08.24
02.08.2014 Jandíkův šestiboj 62.ročník (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B3 2 Litomyšl 14.04
02.08.2014 Jandíkův šestiboj 62.ročník (TJ Jiskra Litomyšl) výška/M 10 Litomyšl 1.50
02.08.2014 Jandíkův šestiboj 62.ročník (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/M 9 Litomyšl 4.96
02.08.2014 Jandíkův šestiboj 62.ročník (TJ Jiskra Litomyšl) koule 7,26kg/M Litomyšl 12.23
02.08.2014 Jandíkův šestiboj 62.ročník (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M Litomyšl 0
26.07.2014 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) koule 7,26kg/M 7 Litomyšl 12.45
26.07.2014 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M 6 Litomyšl 33.84
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) koule 7,26kg/M 12 Děčín 12.44
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) disk 2kg/M 16 Děčín 34.23
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) oštěp 800g/M 11 Děčín 44.45
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) koule 7,26kg/M 8 Hradec Králové 11.96
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) disk 2kg/M 9 Hradec Králové 34.79
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 800g/M 6 Hradec Králové 45.36
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 7,26kg/M/F 15 Jablonec nad Nisou 12.08
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) disk 2kg/M/F 16 Jablonec nad Nisou 33.47
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) oštěp 800g/M/F 10 Jablonec nad Nisou 44.77
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) koule 7,26kg/M/F 14 Liberec 12.33
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) disk 2kg/M/F 11 Liberec 34.73
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) oštěp 800g/M/F 17 Liberec 39.92