Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Holenda
  • Narozen: 1981
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: Štěpánková Petra
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.19 Pacov 26.07.2014
150 m 18.18 h Praha-Strahov 09.01.2015
200 m 24.96 Veselí nad Lužnicí 20.05.2009
200 m 24.19 h Praha-Stromovka 24.01.2015
300 m 38.18 Praha 24.05.2011
300 m 38.93 h Praha-Strahov 13.01.2012
400 m 51.14 Pardubice 20.08.2014
400 m 52.08 h Praha-Strahov 17.01.2015
500 m 1:07.28 Praha 08.05.2015
600 m 1:26.00 Praha 03.05.2011
600 m 1:23.23 h Praha-Strahov 09.01.2015
800 m 1:54.84 Bílina 16.08.2014
800 m 1:56.93 h Praha-Stromovka 24.01.2015
1000 m 2:38.09 Praha 07.05.2009
1500 m 4:09.04 h Praha-Strahov 17.01.2015
1500 m 4:06.19 Praha 04.06.2015
300 m překážek 40.69 Praha 08.05.2015
400 m překážek (0.91) 55.76 Vlašim 23.08.2014
skok daleký 4,89 Pacov 09.06.2012
vrh koulí 7,26kg 07.59 Pacov 09.06.2012
vrh koulí 7,26kg 07.06 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
hod oštěpem 800g 38.64 Pacov 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.19 Pacov 26.07.2014
300 m 38.77 Praha 23.05.2014
400 m 56.04 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
400 m 51.14 Pardubice 20.08.2014
500 m 1:08.05 Praha 09.05.2014
800 m 1:54.84 Bílina 16.08.2014
1500 m 4:14.43 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
1500 m 4:08.94 Vlašim 23.08.2014
300 m překážek 42.25 Praha 23.05.2014
400 m překážek (0.91) 55.76 Vlašim 23.08.2014
vrh koulí 7,26kg 07.06 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M/F Vlašim 4:08.94
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.91)/M/B1 1 Vlašim 55.76
20.08.2014 7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/F 6 Pardubice 51.14
16.08.2014 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/M/B1 5 Bílina 1:54.84
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/B2 2 Pacov 12.19
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B1 Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/M/F Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M/F Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/M/F Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 7,26kg/M/F Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 2kg/M/F Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/M/F 11 Pacov DNP
26.07.2014 40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj [M]/M/F Pacov DNF
25.07.2014 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha ) 400 m překážek (0.91)/M/B2 1 Praha 55.96
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/B3 4 Tábor 1:56.38
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B1 3 Pacov 51.42
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/B1 1 Sušice 1:58.32
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m překážek (0.91)/M/B1 1 Sušice 56.85
15.06.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/F Pacov 52.25
15.06.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.91)/M/F Pacov 57.60
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 400 m/M/B3 1 České Budějovice 53.15
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 800 m/M/B1 2 České Budějovice 1:59.37
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 České Budějovice 58.16
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 8 Praha 38.77
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek/M/B1 4 Praha 42.25
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/M/B1 1 Pacov 1:59.77
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F 5 Pacov 4:24.00
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 Pacov 58.80
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B3 3 Praha 1:08.05
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/M/F Třebíč 2:00.53
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 56.04
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/M/F Jablonec nad Nisou 4:14.43
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 7,26kg/M/F 6 Jablonec nad Nisou 07.06