Karta atleta

Export do excelu
  • Cocherová Jana
  • Narozen: 1981
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 29.12.2016
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 Praha 09.05.2007
60 m 08.56 h Praha-Stromovka 06.02.2007
100 m 13.26 Domažlice 17.08.2013
150 m 19.26 Stará Boleslav 27.04.2014
150 m 19.23 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 25.54 Stará Boleslav 10.05.2014
200 m 25.92 h Praha-Strahov 11.01.2014
300 m 40.87 Stará Boleslav 27.04.2014
300 m 41.60 h Praha-Strahov 17.01.2014
400 m 57.01 Stará Boleslav 21.06.2014
400 m 57.61 h Praha-Stromovka 15.02.2014
500 m 1:19.39 Bílina 06.08.2013
600 m 1:44.27 Kolín 01.05.2012
800 m 2:34.75 Stará Boleslav 15.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Ž/B1 2 Stará Boleslav 57.01
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B1 4 Třebíč 25.18
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Ž/B1 2 Třebíč 57.21
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B1 3 Tábor 25.58
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Ž/B1 1 Tábor 57.58
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/F Stará Boleslav 25.54
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Ž/F Stará Boleslav 57.47
27.04.2014 2.kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 300 m/Ž Stará Boleslav 40.87
27.04.2014 2.kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 150 m/Ž Stará Boleslav 19.26
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R2 2 Praha-Stromovka 57.61
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/F 6 Praha-Stromovka 58.91
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B2 2 Praha-Stromovka 58.15
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 25.97
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B7 1 Praha-Strahov 19.25
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B8 1 Praha-Strahov 41.60
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Ž/B1 1 Praha-Strahov 25.92
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/Ž/F Praha-Strahov 58.32