Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Kopecký
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 21.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.22 Pardubice 14.05.2008
200 m 26.68 Pardubice 14.05.2008
400 m 55.42 Týniště nad Orlicí 12.08.2012
600 m 1:29.47 Pardubice 07.05.2008
800 m 2:01.92 Týniště nad Orlicí 10.08.2008
800 m 2:03.87 h Praha-Stromovka 14.02.2009
1000 m 2:41.08 Pardubice 11.06.2008
1000 m 2:42.35 h Praha-Strahov 23.01.2009
1500 m 4:20.33 h Praha-Stromovka 12.02.2008
1500 m 4:08.06 Pardubice 25.05.2013
1 anglická míle 4:42.08 Litomyšl 02.08.2008
2000 m 6:01.8 h Praha-Strahov 16.01.2009
3000 m 09:09.99 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
3000 m 08:58.09 Ústí nad Orlicí 10.06.2015
5000 m 15:38.23 Pardubice 31.05.2014
10000 m 32:32.23 Jičín 03.05.2014
10 km silnice 33:37 Běchovice-Praha 28.09.2014
půlmaratón 1:11:47 Pardubice 18.04.2015
2000 m překážek (0.84) 6:55.25 Kladno 23.06.2007
3000 m překážek 09:52.98 Nové Město nad Metují 30.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:09.76 Svitavy 06.09.2014
3000 m 09:12.61 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
3000 m 09:01.64 Ústí nad Orlicí 11.06.2014
5000 m 15:38.23 Pardubice 31.05.2014
10000 m 32:32.23 Jičín 03.05.2014
10 km silnice 33:37 Běchovice-Praha 28.09.2014
půlmaratón 1:13:16 Pardubice 19.04.2014
3000 m překážek 10:03.79 Svitavy 06.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2014 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (PSK Olymp Praha) 10 km silnice/M 11 Běchovice-Praha 33:37
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 1500 m/M/F Svitavy 4:09.76
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 3000 m překážek/M/F Svitavy 10:03.79
09.08.2014 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek, Běh na Šerák (TJ Šumperk) Běh do vrchu/M/F 17 Lipová-lázně-Šerák 49:43
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 2 Ústí nad Orlicí 4:12.92
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 10000 m/M/B1 1 Ústí nad Orlicí 32:57.34
11.06.2014 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M/B1 2 Ústí nad Orlicí 09:01.64
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/M/B 3 Pardubice 4:14.81
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 5000 m/M/B1 3 Pardubice 15:38.23
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M/B1 Ústí nad Orlicí DNS
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 2 Ústí nad Orlicí 4:17.07
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M/B1 2 Ústí nad Orlicí 09:08.61
03.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (AC TJ Jičín) 10000 m/M/FB Jičín 32:32.23
19.04.2014 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen (Oldřich Bujnoch) půlmaratón/M 14 Pardubice 1:13:16
19.04.2014 Pardubický vinařský půlmaraton (Bujnoch s.r.o.) půlmaratón/M 20 Pardubice 1:13:16
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh mílaři/M 28 Bělá nad Radbuzou 13:26
05.02.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 10000 m/M Pardubice 33:52.9
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 3000 m/M/F 6 Jablonec nad Nisou 09:12.61