Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Kešner
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 11.94 Pardubice 01.07.2009
150 m 18.21 h Praha-Stromovka 12.01.2013
200 m 23.41 Praha - Eden 30.05.2019
200 m 23.52 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 36.65 Praha 05.05.2014
300 m 36.85 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 50.07 Pardubice 09.06.2018
400 m 50.61 h Praha - Stromovka 02.02.2019
500 m 1:06.99 Praha-Eden 07.05.2010
600 m 1:30.2 h Praha-Strahov 16.01.2009
600 m 1:24.56 Praha - Juliska 01.06.2020
800 m 1:58.05 Jihlava 14.08.2010
800 m 2:00.92 h Praha - Strahov 12.01.2019
1000 m 2:40.72 Pardubice 18.08.2009
1500 m 4:35.0 Čáslav 16.10.2011
110 m překážek (0.99) 19.6 Čáslav 11.10.2008
110 m překážek (1.06) 16.41 Pardubice 22.06.2019
200 m překážek (0.76) 31.37 Čáslav 16.06.2006
400 m překážek (0.83) 63.75 Kladno 05.05.2007
400 m překážek (0.91) 55.47 Litomyšl 20.05.2018
3000 m překážek 10:53.93 Svitavy 06.09.2014
skok vysoký 1.60 h Praha-Strahov 06.12.2008
skok vysoký 1.77 Čáslav 15.10.2011
skok o tyči 2.30 h Praha-Strahov 06.12.2008
skok o tyči 2.65 Čáslav 18.10.2009
skok daleký 5.67 h Praha-Strahov 06.12.2008
skok daleký 5.46 Kolín 11.06.2011
trojskok 11.85 Stará Boleslav 24.05.2008
vrh koulí 5kg 08.73 Čáslav 11.10.2008
vrh koulí 7,26kg 08.90 Čáslav 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 21.81 Čáslav 11.10.2008
hod diskem 2kg 23.01 Čáslav 16.10.2011
hod oštěpem 700g 31.74 Čáslav 11.10.2008
hod oštěpem 800g 35.00 Čáslav 10.10.2015
desetiboj [Dci] 4263 Čáslav 11.10.2008
desetiboj [M] 4870 Čáslav 16.10.2011
vrhačský trojboj 1100 Čáslav 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.80 h Praha-Stromovka 02.02.2014
200 m 23.70 Stará Boleslav 10.05.2014
300 m 36.65 Praha 05.05.2014
400 m 50.73 h Praha-Strahov 11.01.2014
400 m 50.69 Ústí nad Orlicí 17.05.2014
110 m překážek (1.06) 17.98 Svitavy 06.09.2014
400 m překážek (0.91) 57.10 Ústí nad Orlicí 17.05.2014
3000 m překážek 10:53.93 Svitavy 06.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Svitavy 17.98
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 400 m překážek (0.91)/M/B1 4 Svitavy 60.86
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 3000 m překážek/M/F 5 Svitavy 10:53.93
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B1 2 Ústí nad Orlicí 51.62
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Ústí nad Orlicí 17.27
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 Ústí nad Orlicí 57.13
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/B1 5 Pardubice 50.76
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Pardubice 57.72
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/M/F Pardubice DNP
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B3 7 Praha 24.01
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 2 Praha 36.69
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B2 Ústí nad Orlicí DNF
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B1 4 Ústí nad Orlicí 50.69
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Ústí nad Orlicí 57.10
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/F2 Stará Boleslav 23.70
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/F Stará Boleslav 50.88
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m překážek (0.91)/M/F Stará Boleslav DNP
05.05.2014 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B2 3 Praha 36.65
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) 400 m/M/B1 6 Kolín 51.54
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B4 4 Praha-Stromovka 51.19
02.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B9 1 Praha-Stromovka 23.80
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 400 m/M/B2 MS Praha-Strahov 50.84
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/M/B3 2 Praha-Strahov 23.82
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/M/B1 3 Praha-Strahov 50.73
06.01.2014 Akademické mistrovství ČR 400 m/M/B2 4 Praha-Strahov 52.13