Karta atleta

Export do excelu
  • Holakovská Adéla
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 h Praha-Juliska 28.1.2014
150 m 22.50 h Praha-Strahov 23.1.2009
200 m 30.18 Praha 11.10.2014
200 m 29.84 h Praha-Stromovka 27.1.2015
300 m 47.41 h Praha-Strahov 10.1.2014
400 m 64.18 Praha 22.6.2014
400 m 63.64 h Praha-Stromovka 23.1.2016
500 m 1:22.42 Bílina 5.8.2014
600 m 1:43.89 Cheb 29.7.2014
600 m 1:46.95 h Praha-Strahov 10.1.2014
800 m 2:23.68 Praha 22.5.2015
800 m 2:24.56 h Ostrava 16.2.2016
1000 m 3:12.57 Bílina 5.8.2014
1000 m 3:16.43 h Praha-Strahov 18.1.2013
1500 m 5:10.02 Domažlice 16.8.2015
1500 m 5:03.09 h Praha-Stromovka 30.1.2016
2000 m 7:54.32 Praha 8.9.2015
3000 m 12:24.36 Mladá Boleslav 28.5.2016
60 m překážek 11.97 h Jablonec nad Nisou 11.2.2015
100 m překážek 18.97 Praha 19.5.2015
200 m překážek 34.15 Praha 2.6.2015
400 m překážek 75.75 Kladno 25.6.2011
1500 m překážek 5:59.73 Praha 20.6.2008
2000 m překážek 8:15.53 Praha-Juliska 11.9.2007
sedmiboj 2938 Praha 11.10.2014
vrhačský trojboj 0819 Juliska, Praha 25.9.2013
hod diskem 1kg 18.22 Juliska, Praha 25.9.2013
hod oštěpem 600g 19.10 Praha 11.10.2014
vrh koulí 4kg 07.36 Praha 11.10.2014
skok daleký 4.31 Praha 11.10.2014
skok vysoký 1.30 Praha 11.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 200 m/Ž/B 3 Praha 30.18
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Ž/B 2 Praha 2:26.44
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m př./Ž/B 4 Praha 19.91
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) výška/Ž/F 4 Praha 1.30
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) dálka/Ž/F Praha 4.31
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) koule 4kg/Ž/F Praha 07.36
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) oštěp 600g/Ž/F 4 Praha 19.10
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) sedmiboj/Ž/F 4 Praha 2938
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) 800 m/Ž/F Třebíč 2:25.41
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) 1500 m/Ž/F Třebíč 5:15.03
27.08.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Ž/F 4 Stará Boleslav 2:28.17
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Ž/F Domažlice DNF
05.08.2014 Bílinský Polytan (AK Bílina) 500 m/Ž/B1 2 Bílina 1:22.42
05.08.2014 Bílinský Polytan (AK Bílina) 1000 m/Ž/B 3 Bílina 3:12.57
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 600 m/Ž/F 8 Cheb 1:43.89
25.07.2014 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha ) 800 m/Ž/F 11 Praha 2:28.79
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B2 1 Praha 64.18
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B1 2 Praha 2:26.69
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 800 m/Ž/F Praha-Juliska 2:32.7
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 800 m/Ž/B2 1 Plzeň 2:28.98
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 400 m/Ž/B1 2 Praha 65.40
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 800 m/Ž/B1 6 Praha 2:3174
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B4 3 Jablonec nad Nisou 09.17
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B3 3 Jablonec nad Nisou 29.89
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 3:20.03
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 2:33.01
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F Praha-Stromovka DNP
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž/F Praha-Stromovka NP
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B11 3 Praha-Juliska 09.14
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B3 5 Praha-Juliska 09.07
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 1000 m/Ž/B2 5 Praha-Strahov 3:20.96
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B8 4 Praha-Strahov 47.41
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/Ž/B2 4 Praha-Strahov 1:46.95