Karta atleta

Export do excelu
  • Čmuda Petr
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 09.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.43 Bílina 24.04.2010
60 m 07.37 h Praha-Strahov 06.02.2011
100 m 11.53 Ústí nad Labem 19.06.2010
150 m 17.70 Wiesau 05.07.2011
150 m 17.76 h Praha-Strahov 21.01.2011
200 m 23.91 Děčín 12.06.2011
200 m 25.43 h Praha-Stromovka 03.02.2009
1000 m 3:28.94 Ústí nad Labem 26.05.2007
100 m překážek 17.23 Děčín 10.06.2007
110 m překážek 20.57 Tábor 28.09.2007
400 m překážek 67.55 Děčín 15.06.2008
sprintérský trojboj 1965 Ústí nad Labem 20.09.2011
devítiboj 3343 Ústí nad Labem 26.05.2007
hod diskem 1kg 24.16 Ústí nad Labem 26.05.2007
hod diskem 2kg 30.30 Meziboří 13.05.2018
hod kladivem 7,26kg 14.12 Děčín 05.09.2015
hod oštěpem 600g 28.98 Bílina 13.05.2007
hod oštěpem 800g 38.59 Děčín 11.06.2016
vrh koulí 4kg 08.60 Ústí nad Labem 26.05.2007
skok daleký 6.29 Děčín 25.05.2014
skok daleký 6.34 h Chemnitz 04.01.2014
trojskok 13.82 Tábor 25.06.2010
trojskok 13.26 h Praha-Stromovka 26.02.2011
skok o tyči 2.20 Děčín 15.05.2015
skok vysoký 1.75 Bílina 15.08.2009
skok vysoký 1.65 h Praha-Stromovka 15.01.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M/F Bílina 6.28
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/M/F Bílina 12.35
16.08.2014 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B3 5 Bílina 07.59
16.08.2014 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B4 Bílina DNP
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M/F 11 Kladno 5.82
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M/F 6 Kladno 12.17
25.05.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (ASK Děčín) dálka/M/F Děčín 6.29
25.05.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (ASK Děčín) trojskok/M/F Děčín 13.06
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) dálka/M 7 Most 5.98
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) trojskok/M Most 13.24
03.05.2014 Vrhačský a skokanský mítink a VC ve vrhačském trojboji (8. ročník) (ASK Lovosice) 100 m/M/R2 3 Lovosice 11.83
03.05.2014 Vrhačský a skokanský mítink a VC ve vrhačském trojboji (8. ročník) (ASK Lovosice) dálka/M 6 Lovosice 5.88
27.04.2014 Rozlučka se starým polytanem (AK Bílina) 60 m/M/B1 3 Bílina 07.49
27.04.2014 Rozlučka se starým polytanem (AK Bílina) dálka/M Bílina DNP
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/M/B3 2 Praha-Strahov 07.41
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) dálka/M/F Praha-Strahov NM
04.01.2014 24. Jugendhallenmeeting dálka/M 4 Chemnitz 6.34
04.01.2014 24. Jugendhallenmeeting trojskok/M Chemnitz 11.45