Karta atleta

Export do excelu
  • Rudolf Růžek
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.76 Praha 08.05.2012
60 m 07.09 Praha 26.06.2014
60 m 06.96 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 11.06 Ostrava 02.08.2014
150 m 17.05 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 17.06 Cheb 29.07.2014
200 m 23.19 Praha 26.06.2014
200 m 23.05 h Praha-Stromovka 31.01.2015
300 m 37.00 Domažlice 16.08.2015
400 m 54.69 Praha - Strahov 13.10.2012
1500 m 5:34.30 Praha - Strahov 13.10.2012
60 m překážek (1.06) 09.19 h Praha-Stromovka 15.01.2013
110 m překážek (0.99) 16.50 Praha - Strahov 13.10.2012
110 m překážek (1.06) 18.57 Praha-Eden 31.05.2015
skok vysoký 1.52 Praha - Strahov 13.10.2012
skok o tyči 2.85 Praha - Strahov 13.10.2012
skok daleký 6.33 Praha 19.05.2012
skok daleký 6.57 h Vídeň 09.02.2013
vrh koulí 6kg 10.77 h Praha-Stromovka 04.02.2012
vrh koulí 6kg 10.43 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 7,26kg 09.71 h Praha-Stromovka 15.01.2013
hod diskem 1,75kg 28.63 Praha - Strahov 13.10.2012
hod diskem 2kg 21.70 Kolín 26.08.2012
hod oštěpem 700g 38.13 Praha - Eden 24.08.2010
hod oštěpem 800g 45.84 Praha - Juliska 27.09.2012
desetiboj [J] 5097 Praha - Strahov 13.10.2012
sprintérský trojboj 2409 Praha 26.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.07 h Praha-Juliska 21.01.2014
60 m 07.09 Praha 26.06.2014
100 m 11.06 Ostrava 02.08.2014
150 m 17.05 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 17.06 Cheb 29.07.2014
200 m 23.19 Praha 26.06.2014
sprintérský trojboj 2409 Praha 26.06.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/U23M/R3 Jablonec nad Nisou DQ
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R1 3 Praha 11.30
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB 5 Praha 11.62
02.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/M/R1 6 Ostrava 11.06
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 60 m/M/B1 7 Cheb 07.18
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 150 m/M/B1 7 Cheb 17.06
25.07.2014 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha ) 100 m/M/B3 5 Praha 11.29
25.07.2014 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha ) 200 m/M/B5 2 Praha 23.36
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B3 1 Kladno 11.27
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 60 m/M/B6 1 Praha 07.09
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 100 m/M/B6 1 Praha 11.32
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 200 m/M/B2 1 Praha 23.19
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M Praha 2409
24.06.2014 České akademické hry (Technická univerzita v Liberci) 100 m/M/R1 3 Liberec 11.33
24.06.2014 České akademické hry (Technická univerzita v Liberci) 100 m/M/F 4 Liberec 11.28
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B5 MB Stará Boleslav 23.35
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 100 m/M/R2 3 Praha-Juliska 11.55
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 200 m/M/B4 4 Praha-Juliska 23.50
09.06.2014 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o.) 100 m/M/BB 8 Praha 11.46
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R4 MB Kladno 11.48
27.05.2014 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 100 m/M/BB 5 Turnov 11.51
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B2 2 Praha 11.49
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B6 2 Praha 11.52
19.02.2014 Zimní pražská tyčka 2014 (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B1 3 Praha-Strahov 07.22
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R4 6 Praha-Stromovka 07.09
28.01.2014 Mezinárodní mítink 60 m/M/R5 3 Vídeň 07.10
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B16 5 Praha-Juliska 07.13
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B2 2 Praha-Juliska 07.07
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 60 m/M/B1 4 Praha-Strahov 07.08
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B23 2 Praha-Strahov 17.05
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/M/B1 3 Praha-Strahov 07.16
06.01.2014 Akademické mistrovství ČR 60 m/M/B1 4 Praha-Strahov 07.16