Karta atleta

Export do excelu
  • Ján Jan
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.11.2016
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 Pacov 09.08.2008
60 m 07.35 h Praha-Strahov 18.01.2014
100 m 11.30 Chodov 04.05.2013
150 m 17.22 Praha 08.05.2015
150 m 16.85 h Praha-Strahov 11.01.2013
200 m 22.12 Praha 24.08.2013
200 m 22.46 h Praha-Stromovka 01.02.2014
300 m 34.43 Domažlice 17.08.2013
300 m 35.36 h Praha-Stromovka 15.01.2013
400 m 49.86 Klatovy 21.05.2011
400 m 49.09 h Vídeň 09.02.2013
800 m 2:47.6 Čáslav 15.09.2006
800 m 2:28.02 h Praha-Strahov 07.01.2007
1000 m 3:04.91 Pacov 09.08.2008
60 m překážek 09.4 Vlašim 13.05.2007
60 m překážek 08.01 h Praha-Stromovka 15.02.2014
100 m překážek 14.50 Třinec 13.09.2008
110 m překážek 14.23 Braunschweig 21.06.2014
200 m překážek 24.40 Chodov 04.05.2013
300 m překážek 37.42 Praha 10.05.2013
400 m překážek 52.21 Tábor 18.05.2013
sprintérský trojboj 1853 Vlašim 29.08.2009
pětiboj 1696 Kladno 06.05.2006
devítiboj 3924 Pacov 09.08.2008
hod diskem 1kg 28.36 Pacov 09.08.2008
hod oštěpem 600g 23.79 Kladno 12.10.2007
hod kriketovým míčkem 33.06 Čáslav 15.09.2006
vrh koulí 4kg 09.57 Pacov 09.08.2008
skok daleký 6.43 Pacov 05.06.2010
skok daleký 4.53 h Praha-Stromovka 26.02.2007
skok o tyči 2.02 Kladno 13.10.2007
skok vysoký 1.60 Pacov 09.08.2008
skok vysoký 1.45 h Praha-Strahov 07.01.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.07.2014 Linzer Leichtathletik Gala (ULC Linz Oberbank) 110 m př./M/R1 2 Linz 14.51
12.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 110 m př./U23M Ostrava 14.19
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m př./M/B1 Tábor DNS
21.06.2014 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV (Superliga-muži+ženy) 110 m př./M/B2 5 Braunschweig 14.23
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 110 m př./M Praha-Juliska 14.31
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 110 m př./M/F Praha-Juliska 14.33
09.06.2014 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o.) 110 m př./U23M/F Praha 14.26
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B3 2 Třebíč 22.24
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 110 m př./M/B1 1 Třebíč 14.33
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./M/B2 5 Praha 38.42
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B 5 Sušice 35.50
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 110 m př./M/B 1 Sušice 14.37
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/M/B2 Tábor DNP
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m př./M/B1 1 Tábor 14.66
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/M/B2 1 Chodov 35.14
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 200 m př./M/B1 2 Chodov 24.85
25.02.2014 Mítink EA - Prague Indoor (ČAS) 60 m př./M/R1 7 Praha - O2 aréna 08.09
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m př./M/R3 2 Praha-Stromovka 08.19
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m př./M/F 4 Praha-Stromovka 08.01
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R4 4 Praha-Stromovka 22.49
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./M/B3 4 Praha-Stromovka 08.20
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./M/R2 2 Praha-Stromovka 08.10
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./M/FA 5 Praha-Stromovka 08.21
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B3 3 Praha-Stromovka 22.46
28.01.2014 Mezinárodní mítink 400 m/M/B9 2 Vídeň 50.40
25.01.2014 Jablonecká hala 2014 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./M/R1 4 Jablonec nad Nisou 08.18
25.01.2014 Jablonecká hala 2014 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./M/F 4 Jablonec nad Nisou 08.19
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/R9 6 Praha-Strahov 07.35
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m př./M/B1 2 Praha-Strahov 08.14
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B1 3 Praha-Strahov 17.03
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B2 2 Praha-Strahov 35.57