Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Šorm
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kupka Dalibor
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 125 1114
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2011: MEJ-4x400 m/5.; 2013: ME22-4x400 m/6.; 2014: ME-400 m/R, 4x400 m/7.; 2015: HME-400 m/SF, 4x400 m/3., ME22-400 m/6., 4x400 m/4.; 2016: ME-4x400 m/4.; 2017: HME-400 m/R, 4x400 m/3., MS štafet-4x400 m/FB; 2018: HMS-400 m/SF, 4x400 m/5., ME-400 m/R, 4x400 m/7.; 2019: MS-4x400 m/R, 4x400 m mix/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
3 - - - - - - 1 - 1 1 - - - -
3 2 - 2 - - - - - - - - - - -
- 5 - 1 - - 1 1 - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Halové mistrovství Evropy
Bělehrad 2017 4x400 m
Praha 2015 4x400 m
Evropské hry
Minsk 2019 stíhací štafeta 800-600-400-200
Rekordy ČR
Dráha Muži
4 x 400 m 3:02.52 Berlin 10.08.2018
Hala Muži
4 x 400 m 3:04.09 Praha 08.03.2015

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.03 h Praha-Stromovka 26.01.2016
60 m 07.18 Cheb 27.07.2017
100 m 10.66 Jablonec nad Nisou 30.08.2014
150 m 16.20 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 16.10 Cheb 02.08.2016
200 m 21.02 Kolín 07.09.2014
200 m 21.15 h Praha - Stromovka 18.02.2018
300 m 33.58 h Praha-Stromovka 19.01.2016
300 m 32.50 Ostrava 28.06.2017
400 m 46.13 Linz 17.06.2018
400 m 46.41 h Ostrava - Vítkovice 23.02.2020
500 m 1:02.21 h Praha - Stromovka 17.01.2017
500 m 1:01.81 Potchefstroom 28.01.2020
600 m 1:23.98 h Praha-Strahov 15.01.2010
800 m 1:53.59 Ostrava 31.05.2011
800 m 1:54.49 h Coque 04.02.2012
1000 m 2:53.71 h Praha-Strahov 23.01.2009
1000 m 2:33.65 Uherské Hradiště 02.05.2010
1500 m 4:44.72 h Praha-Stromovka 31.01.2009
1500 m 4:24.43 Praha - Eden 09.06.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 10.66 Jablonec nad Nisou 30.08.2014
150 m 16.20 h Praha-Strahov 17.01.2014
200 m 21.92 h Praha-Stromovka 02.02.2014
200 m 21.02 Kolín 07.09.2014
300 m 34.21 h Praha-Strahov 17.01.2014
300 m 33.25 Cheb 29.07.2014
400 m 47.79 h Praha-Stromovka 15.02.2014
400 m 46.20 Ostrava 03.08.2014
500 m 1:02.60 h Praha-Strahov 24.01.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B1 1 Kolín 47.10
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 1 Kolín 21.02
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/U23M/R3 1 Jablonec nad Nisou 10.66
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/U23M/F 4 Jablonec nad Nisou 10.79
31.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/U23M/R3 1 Jablonec nad Nisou 21.94
31.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/U23M/F Jablonec nad Nisou 21.44
12.08.2014 MISTROVSTVÍ EVROPY 400 m/M/R2 7 Curych 46.35
02.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (SSK Vítkovice) 400 m/M/R1 1 Ostrava 47.24
03.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (SSK Vítkovice) 400 m/M/F Ostrava 46.20
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 300 m/M/F Cheb 33.25
25.07.2014 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha ) 200 m/M/B1 5 Praha 21.58
25.07.2014 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha ) 400 m/M/B1 2 Praha 46.65
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B1 2 Kladno 47.37
12.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 200 m/U23M Ostrava 21.13
12.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 400 m/U23M Ostrava 46.99
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/M/B1 3 Tábor 46.91
18.06.2014 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava 400 m/M/BA 1 Ostrava 47.27
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 200 m/M/B1 3 Praha-Juliska 21.30
09.06.2014 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o.) 400 m/M/BA 3 Praha 47.45
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B1 1 Praha 21.42
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B 2 Sušice 33.36
17.05.2014 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 1 Kladno 21.59
25.02.2014 Mítink EA - Prague Indoor (ČAS) 400 m/M/BA 4 Praha - O2 aréna 48.03
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R3 2 Praha-Stromovka 47.79
16.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/M/F Praha-Stromovka 48.06
02.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B1 4 Praha-Stromovka 21.92
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B1 1 Praha-Stromovka 48.47
28.01.2014 Mezinárodní mítink 400 m/M/B6 1 Vídeň 48.18
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 500 m/M/B1 3 Praha-Strahov 1:02.60
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B8 1 Praha-Strahov 16.20
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B2 1 Praha-Strahov 34.21