Karta atleta

Export do excelu
  • Zaplatílková Lucie
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 Praha 14.05.2013
60 m 08.13 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 12.89 Nové Město nad Metují 26.06.2012
150 m 19.73 Břeclav 03.10.2009
150 m 20.03 h Praha-Strahov 22.01.2010
200 m 25.64 Praha 04.06.2013
200 m 26.20 h Praha-Strahov 03.02.2013
300 m 41.20 Plzeň 13.05.2014
300 m 41.77 h Praha-Strahov 20.01.2012
400 m 57.05 Praha 22.06.2012
400 m 57.18 h Praha-Stromovka 23.02.2013
500 m 1:22.93 h Praha-Strahov 21.01.2011
600 m 1:42.83 Jablonec nad Nisou 10.05.2011
600 m 1:47.22 h Praha-Strahov 14.01.2011
800 m 2:15.47 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
800 m 2:15.14 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
1000 m 3:08.32 Domažlice 01.09.2019
60 m překážek 12.42 Kladno 27.06.2008
100 m překážek 18.82 Praha-Vokovice 30.08.2016
300 m překážek 51.69 Stará Boleslav 14.05.2011
pětiboj 1592 Kladno 27.06.2008
sedmiboj 3113 Praha-Vokovice 30.08.2016
hod oštěpem 600g 15.84 Praha-Vokovice 30.08.2016
hod kriketovým míčkem 22.86 Kladno 27.06.2008
vrh koulí 4kg 07.58 Kladno 06.10.2012
skok daleký 4.29 Stará Boleslav 20.06.2010
skok vysoký 1.30 Mladá Boleslav 08.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 60.46 h Praha - Strahov 09.02.2020
800 m 2:15.14 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2014 Hvězdné házení na Chodsku, Memoriál Jana Mazance na 400 m (Mílaři Domažlice) 400 m/Ž/F1 Domažlice 59.41
15.09.2014 9. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 400 m/Ž Praha 59.22
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B2 5 Kolín 57.49
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/U23Z/R1 3 Jablonec nad Nisou 58.37
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/U23Z/F 7 Jablonec nad Nisou 58.60
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/F Kladno 59.10
12.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 400 m/U23Z 6 Ostrava 57.44
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Ž/R2 MB Mladá Boleslav 13.43
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 200 m/Ž/B3 MB Mladá Boleslav 27.25
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 400 m/Ž/B1 MS Praha-Juliska 57.28
03.06.2014 3. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Praga Academica 2014 (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/BB 7 Praha 2:22.68
01.06.2014 2. kolo KPD mužů a žen (AC SYNER Turnov) 800 m/Ž/F MB Turnov DNF
27.05.2014 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 400 m/Ž/BA 4 Turnov 57.81
17.05.2014 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B2 2 Kladno 57.84
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 300 m/Ž/B1 4 Plzeň 41.20
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/F Stará Boleslav DNP
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/F Stará Boleslav 26.64
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Ž/F Stará Boleslav 2:23.37
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R1 2 Praha-Stromovka 57.71
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/F 5 Praha-Stromovka 58.28
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 2:24.77
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B5 1 Praha-Stromovka 26.60
01.02.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R5 MS Praha-Strahov 08.44
01.02.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B1 MS Praha-Strahov 26.77
28.01.2014 Mezinárodní mítink 200 m/Ž/B11 2 Vídeň 26.80
28.01.2014 Mezinárodní mítink 400 m/Ž/B2 3 Vídeň 58.28
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Ž/R2 5 Praha-Strahov 08.56
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B3 2 Praha-Strahov 26.90
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Ž/B1 3 Praha-Strahov 26.65