Karta atleta

Export do excelu
  • Vostatek Jakub
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.57 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 07.18 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 10.95 Praha 11.06.2019
150 m 17.16 Praha-Juliska 01.05.2018
200 m 23.13 Praha - Kotlářka 11.09.2019
100 m překážek 19.63 Praha 07.05.2009
sprintérský trojboj 2261 Praha - Kotlářka 11.09.2019
skok daleký 5.15 Praha 08.06.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.22 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 100 m/J/R1 Opava DNP
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 200 m/J/B2 Opava DNP
15.09.2014 9. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) dálka/M Praha 5.34
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R3 4 Pardubice 11.65
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B4 1 Pardubice 23.98
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 7 Praha 11.79
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R1 6 Vlašim 11.71
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FB Vlašim 11.42
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B3 2 Vlašim 24.29
16.08.2014 Mladá Evropa 2014 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/R1 1 Jablonec nad Nisou 11.62
16.08.2014 Mladá Evropa 2014 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/F 5 Jablonec nad Nisou 11.56
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/B1 6 Pacov 11.46
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/M Pacov DNP
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/J/R1 5 Třinec 11.87
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/J/R2 6 Třinec 24.38
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R1 3 Sušice 11.47
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/FB Sušice 11.35
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B3 Sušice DNS
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 100 m/J/R3 3 Praha-Juliska 11.65
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 100 m/J/F 4 Praha-Juliska 11.41
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 200 m/J/B2 Praha-Juliska DNS
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 2 České Budějovice 11.45
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m/M/FA 5 České Budějovice 11.36
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/M/B2 České Budějovice DNP
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 8 Praha 11.65
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R3 2 Pacov 11.44
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FB Pacov 11.36
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B3 3 Pacov 23.16
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B4 2 Praha 07.39
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B5 1 Praha 17.50
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R1 7 Praha-Stromovka 07.35
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 6 Jablonec nad Nisou 07.45
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R1 2 Praha-Stromovka 07.34
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/FA 6 Praha-Stromovka 07.35
25.01.2014 Jablonecká hala 2014 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/R2 7 Jablonec nad Nisou 07.39
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/R7 3 Praha-Strahov 07.41
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/J/B2 1 Praha-Strahov 07.50