Karta atleta

Export do excelu
  • Vobecký Antonín
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.23 h Nová Včelnice 19.12.2008
60 m 07.52 Vlašim 06.09.2014
60 m 07.41 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 11.49 Praha 22.06.2012
150 m 18.72 Kladno 07.05.2010
150 m 17.54 h Praha-Strahov 17.01.2014
200 m 23.43 Praha 22.06.2012
200 m 23.72 h Praha-Stromovka 01.02.2014
300 m 38.50 Praha 11.09.2010
300 m 37.69 h Praha-Strahov 11.01.2013
400 m 54.02 h Praha - Strahov 08.12.2012
800 m 2:38.67 Stará Boleslav 18.07.2008
1000 m 3:14.27 Šumperk 18.06.2010
60 m překážek 10.64 Kladno 11.10.2008
60 m překážek 10.27 h Praha-Stromovka 21.01.2009
100 m překážek 21.91 Kolín 07.05.2009
sprintérský trojboj 2111 Vlašim 06.09.2014
pětiboj 1784 Čáslav 26.06.2008
vrhačský trojboj 0913 Praha-Juliska 17.09.2015
čtyřboj 2187 Šumperk 18.06.2010
hod diskem 2kg 19.62 Praha-Juliska 17.09.2015
hod oštěpem 800g 29.09 Praha-Juliska 17.09.2015
hod kriketovým míčkem 39.90 Veselí nad Lužnicí 09.09.2008
vrh koulí 4kg 09.96 Šumperk 18.06.2010
vrh koulí 7,26kg 08.58 Vlašim 03.09.2016
skok daleký 6.32 Vlašim 23.08.2014
skok daleký 6.22 h Praha-Strahov 23.01.2015
trojskok 14.30 Třinec 28.06.2014
trojskok 13.81 h Praha-Stromovka 10.02.2015
skok vysoký 1.50 Kladno 07.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 25.66 h Praha - Strahov 11.01.2020
trojskok 12.79 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) dálka/J/F 23 Opava 4.07
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) trojskok/J/F Opava 13.79
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/J/F 9 Pardubice 6.19
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/J/F Pardubice 13.74
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/F Vlašim 07.52
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/F 4 Vlašim 11.89
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/F 4 Vlašim 23.57
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) sprint. tr/M/F 4 Vlašim 2111
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha DNP
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) trojskok/U23M/F 5 Jablonec nad Nisou 13.90
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/M/F 6 Vlašim 6.32
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) trojskok/M/F Vlašim 14.03
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) trojskok/J/F Třinec 14.30
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) dálka/M/F 5 Sušice 6.23
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) trojskok/M/F Sušice 13.76
15.06.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/F 4 Pacov 23.69
15.06.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/M/F Pacov 6.07
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) dálka/M/F 6 České Budějovice 6.01
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) trojskok/M/F České Budějovice 13.25
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R4 4 Pacov 12.03
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/M Pacov 13.63
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/J/F 5 Stará Boleslav 12.04
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/J/F2 Stará Boleslav 24.25
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/J/F 5 Praha-Stromovka 13.74
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 Jablonec nad Nisou DNP
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) trojskok/M/F 5 Jablonec nad Nisou 13.26
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R2 3 Praha-Stromovka 07.61
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/FB Praha-Stromovka 07.51
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/J/F 9 Praha-Stromovka 5.75
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B4 3 Praha-Stromovka 23.72
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B29 1 Praha-Strahov 17.54
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) trojskok/M Praha-Strahov 13.46
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/J/B3 3 Praha-Strahov 07.62
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) trojskok/J/F Praha-Strahov 13.66