Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Šilhavý
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletika Klatovy
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.23 Klatovy 08.10.2016
150 m 19.29 Klatovy 05.09.2010
200 m 25.79 Domažlice 11.06.2011
300 m 40.64 Klatovy 13.05.2014
400 m 58.59 Klatovy 06.10.2012
800 m 2:32.37 h Praha 12.02.2011
1500 m 5:26.29 Plzeň 18.06.2017
60 m překážek (0.99) 08.59 h Praha-Stromovka 22.02.2014
60 m překážek (1.06) 08.69 h Praha - Stromovka 27.01.2018
110 m překážek (0.91) 16.34 Pardubice 22.09.2012
110 m překážek (0.99) 15.34 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
110 m překážek (1.06) 15.33 Sušice 15.05.2018
300 m překážek (0.84) 42.30 Praha 23.06.2012
300 m překážek 43.09 Sušice 15.05.2018
400 m překážek (0.91) 60.93 Domažlice 08.06.2013
400 m překážek (0.91) 61.81 Sušice 16.05.2017
skok vysoký 1.74 Klatovy 08.10.2016
skok o tyči 2.60 h Praha-Strahov 04.02.2012
skok o tyči 3.40 Praha - Eden 09.06.2018
skok daleký 5.79 Plzeň 17.06.2017
vrh koulí 4kg 11.02 Domažlice 15.05.2010
vrh koulí 5kg 11.13 h Praha-Strahov 04.02.2012
vrh koulí 5kg 11.53 Klatovy 16.06.2012
vrh koulí 6kg 11.20 Plzeň 08.09.2013
vrh koulí 6kg 11.30 h Praha-Strahov 25.01.2014
vrh koulí 7,26kg 09.98 h Praha-Strahov 31.01.2015
vrh koulí 7,26kg 10.31 Plzeň 17.06.2017
hod diskem 1,5kg 32.86 Klatovy 07.10.2012
hod diskem 1,75kg 33.02 Domažlice 08.06.2013
hod diskem 2kg 32.61 Plzeň 18.06.2017
hod kladivem 5kg 20.65 Stříbro 12.05.2012
hod oštěpem 600g 31.64 Klatovy 03.07.2011
hod oštěpem 700g 26.72 Klatovy 06.05.2012
hod oštěpem 800g 45.28 Plzeň 18.06.2017
desetiboj [Dci] 4778 Klatovy 06.10.2012
desetiboj [J] 4322 Klatovy 04.05.2013
desetiboj [M] 5215 Plzeň 17.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.24 Klatovy 13.05.2014
300 m 40.64 Klatovy 13.05.2014
60 m překážek (0.99) 08.59 h Praha-Stromovka 22.02.2014
110 m překážek (0.99) 15.47 Sušice 21.05.2014
110 m překážek (1.06) 16.03 Sušice 21.06.2014
400 m překážek (0.91) 63.76 Sušice 21.06.2014
400 m překážek (0.91) 67.22 Písek 06.09.2014
vrh koulí 6kg 11.30 h Praha-Strahov 25.01.2014
vrh koulí 6kg 11.12 Písek 06.09.2014
vrh koulí 7,26kg 09.27 Klatovy 13.05.2014
hod diskem 1,75kg 31.30 Pardubice 13.09.2014
hod diskem 2kg 27.52 České Budějovice 31.05.2014
hod oštěpem 800g 34.57 Klatovy 13.05.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 110 m překážek (0.99)/J/B1 7 Pardubice 15.81
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) vrh koulí 6kg/J/F 12 Pardubice 10.62
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) hod diskem 1,75kg/J/F 11 Pardubice 31.30
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 400 m překážek (0.91)/J/F 4 Písek 67.22
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) vrh koulí 6kg/J/F Písek 11.12
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) hod diskem 1,75kg/J/F 5 Písek 28.99
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Vlašim 16.74
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.91)/M/B2 5 Vlašim 68.36
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 2kg/M/F Vlašim DNS
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.99)/J/R2 5 Třinec 15.61
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Sušice 16.03
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m překážek (0.91)/M/B1 5 Sušice 63.76
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) hod diskem 2kg/M/F Sušice DNP
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/F Plzeň 15.86
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) vrh koulí 6kg/J/F 5 Plzeň 11.00
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) hod diskem 1,75kg/J/F 4 Plzeň 31.09
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 110 m překážek (1.06)/M/B1 5 České Budějovice 16.43
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.91)/M/B3 1 České Budějovice 66.22
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) hod diskem 2kg/M/F 15 České Budějovice 27.52
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 110 m překážek (0.99)/J/B 1 Sušice 15.47
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Pacov 16.10
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.91)/M/B1 5 Pacov 66.10
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 2kg/M Pacov DNP
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 100 m/M/R1 5 Klatovy 12.24
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/M/B2 5 Klatovy 40.64
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) vrh koulí 7,26kg/M/F Klatovy 09.27
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) hod oštěpem 800g/M/F 12 Klatovy 34.57
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/R2 4 Praha-Stromovka 08.59
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha-Strahov 08.61
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Strahov 11.30