Karta atleta

Export do excelu
  • Koutný Jan
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.39 h Praha-Stromovka 25.01.2011
200 m 26.53 h Praha-Stromovka 25.01.2011
300 m 41.41 Praha 24.05.2011
300 m 41.45 h Praha - Strahov 18.12.2010
400 m 55.87 Praha 12.06.2012
500 m 1:13.70 Praha 24.05.2011
800 m 1:58.54 Turnov 27.05.2014
800 m 1:58.51 h Vídeň 08.02.2014
1000 m 2:34.81 Praha 23.05.2014
1000 m 2:36.42 h Praha-Strahov 17.01.2014
1500 m 4:02.31 Ostrava 17.06.2014
1500 m 4:07.88 h Praha-Strahov 24.01.2014
2000 m 5:47.69 h Praha-Strahov 10.01.2014
3000 m 09:00.11 Praha 23.08.2014
3000 m 08:55.27 h Praha-Stromovka 01.02.2014
5000 m 15:42.05 Třebíč 01.06.2014
10000 m 34:38.39 Třebíč 18.05.2019
1500 m překážek 4:22.35 Praha 09.05.2014
3000 m překážek 09:38.24 Třinec 28.06.2014
skok daleký 3.98 Praha-Strahov 02.06.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 5000 m/J/F Opava 15:58.38
20.09.2014 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A 3000 m př./J 4 Castellón 09:48.50
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/J/B1 3 Pardubice 4:07.40
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F Praha 4:12.11
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F Praha DNF
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 3000 m/M/F 8 Praha 09:00.11
05.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek (Atletska zveza Slovenije, AK S) 3000 m př./J 4 Slovenj Gradec 09:47.72
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 3000 m př./J/F Třinec 09:38.24
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/M/B 4 Stará Boleslav 4:04.07
17.06.2014 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava 1500 m/M 12 Ostrava 4:02.31
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 5000 m/M/F Třebíč 15:42.05
27.05.2014 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 800 m/M/BC 6 Turnov 1:58.54
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1000 m/M/F 5 Praha 2:34.81
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 3000 m př./M/F Tábor 09:42.76
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 800 m/J/B1 1 Praha 1:59.28
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1500 m př./M/F Praha 4:22.35
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/J/F Praha-Stromovka DNF
08.02.2014 Mezinárodní mítink 800 m/M/B3 3 Vídeň 1:58.51
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/J/F Praha-Stromovka 08:55.27
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 1500 m/M/B1 2 Praha-Strahov 4:07.88
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 1000 m/M/B3 2 Praha-Strahov 2:36.42
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 2000 m/M/B1 6 Praha-Strahov 5:47.69