Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Utíkal
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 29.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.15 h Sokolov 20.12.2013
60 m 08.13 h Praha-Strahov 15.02.2014
150 m 19.45 h Praha-Strahov 15.02.2014
150 m 19.61 Cheb 26.04.2014
300 m 41.47 h Praha-Strahov 15.02.2014
300 m 40.77 Chodov 22.04.2014
400 m 57.16 h Praha-Strahov 11.01.2014
400 m 55.89 Mariánské Lázně 25.06.2014
500 m 1:16.08 Chodov 22.04.2014
600 m 1:34.06 h Praha-Strahov 10.01.2014
600 m 1:39.55 Cheb 26.04.2014
800 m 2:14.63 h Praha - Strahov 07.12.2013
800 m 2:06.62 Plzeň 07.06.2014
1000 m 2:56.33 Karlovy Vary 01.05.2014
skok daleký 4.80 h Sokolov 20.12.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.13 h Praha-Strahov 15.02.2014
150 m 19.45 h Praha-Strahov 15.02.2014
150 m 19.61 Cheb 26.04.2014
300 m 41.47 h Praha-Strahov 15.02.2014
300 m 40.77 Chodov 22.04.2014
400 m 57.16 h Praha-Strahov 11.01.2014
400 m 55.89 Mariánské Lázně 25.06.2014
500 m 1:16.08 Chodov 22.04.2014
600 m 1:34.06 h Praha-Strahov 10.01.2014
600 m 1:39.55 Cheb 26.04.2014
800 m 2:06.62 Plzeň 07.06.2014
1000 m 2:56.33 Karlovy Vary 01.05.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.06.2014 XXIX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VI. ročník memoriálu Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně) 400 m/M/B2 4 Mariánské Lázně 55.89
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 400 m/M/B4 5 Plzeň 56.64
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 800 m/M/B2 2 Plzeň 2:06.62
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 800 m/M/B2 MB České Budějovice 2:08.68
14.05.2014 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C, OPEN závody (Athletic Club Mariánské Lázně) 300 m/M/B 1 Mariánské Lázně 41.29
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 800 m/J/F MB Klatovy 2:09.11
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/M/B 1 Karlovy Vary 2:56.33
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B2 3 Cheb 19.61
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 600 m/M/F Cheb 1:39.55
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 300 m/J/F Chodov 40.77
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 500 m/M/F 4 Chodov 1:16.08
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/M/B2 3= Praha-Strahov 08.13
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/M/B2 3 Praha-Strahov 19.45
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/M/B1 4 Praha-Strahov 41.47
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/J/B3 5 Praha-Strahov 08.30
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/J/B2 2 Praha-Strahov 57.16
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B2 8 Praha-Strahov 1:34.06