Karta atleta

Export do excelu
  • Hromadník Filip
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Kladno 07.09.2010
60 m 08.31 h Praha-Strahov 08.01.2011
150 m 22.22 Kladno 13.06.2009
300 m 43.46 Kladno 02.09.2010
300 m 39.76 h Praha-Strahov 11.01.2013
600 m 1:28.92 h Praha-Strahov 11.01.2013
800 m 1:59.77 Pardubice 13.09.2014
800 m 2:02.22 h Praha-Strahov 11.01.2014
1500 m 4:13.43 Třinec 28.06.2014
1500 m 4:13.37 h Praha-Stromovka 01.02.2014
3000 m 09:57.83 Kladno 05.09.2012
100 m překážek 17.84 Kladno - Sletiště 11.06.2010
skok daleký 4.78 Kladno - Sletiště 11.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2014 Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav) 1500 m/J/B1 4 Břeclav 4:17.01
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/J/B1 6 Pardubice 1:59.77
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/J/B1 7 Pardubice 4:13.84
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 1500 m/M/F Bílina 4:14.79
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 800 m/J Beroun 2:01.85
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/J/R1 8 Třinec 2:05.03
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/J/F 9 Třinec 4:13.43
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 800 m/M/B1 3 Mladá Boleslav 2:01.05
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/J/F Jablonec nad Nisou DNP
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/J/F Jablonec nad Nisou 4:18.63
01.06.2014 2. kolo KPD mužů a žen (AC SYNER Turnov) 1500 m/M/F MB Turnov 4:19.07
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 1500 m/M/F 5 Most 4:19.76
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/J/F Stará Boleslav 4:28.0
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/J/F 11 Praha-Stromovka 4:14.42
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/J/F Praha-Stromovka 4:13.37
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 1500 m/M/B2 2 Praha-Strahov 4:15.23
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 800 m/J/F Praha-Strahov 2:02.22