Karta atleta

Export do excelu
  • Hofmanová Martina
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Martina Blažková
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Praha 14.5.2013
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 25.2.2017
100 m 11.90 Praha - Juliska 13.5.2017
150 m 18.39 Praha 8.5.2015
150 m 18.18 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 23.65 Třinec 9.6.2017
200 m 24.14 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 39.38 Sušice 15.5.2018
300 m 38.95 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 54.41 Kladno 14.7.2018
400 m 53.64 h Praha - Stromovka 17.2.2018
800 m 2:37.45 Praha 27.5.2011
800 m 2:30.50 h Praha-Stromovka 10.2.2012
60 m překážek 08.79 h Praha-Stromovka 10.2.2012
80 m překážek 12.73 Kolín 2.5.2010
100 m překážek 14.21 Praha 22.6.2012
200 m překážek 31.11 Jablonec nad Nisou 10.5.2011
300 m překážek 42.35 Sušice 15.5.2018
400 m překážek 58.06 Tábor 18.7.2018
sprintérský trojboj 2738 Bílina 15.8.2015
pětiboj hala 3409 h Praha-Stromovka 10.2.2012
sedmiboj 4365 Praha 27.5.2011
hod oštěpem 500g 24.54 Jablonec nad Nisou 5.5.2012
hod oštěpem 600g 25.56 Mladá Boleslav 8.6.2013
vrh koulí 3kg 10.56 Praha 27.5.2011
vrh koulí 3kg 10.51 h Jablonec nad Nisou 2.2.2011
vrh koulí 4kg 08.45 Mladá Boleslav 8.6.2013
vrh koulí 4kg 08.78 h Jablonec nad Nisou 9.1.2013
skok daleký 5.62 Liberec 21.5.2011
skok daleký 5.53 h Jablonec nad Nisou 19.1.2013
skok vysoký 1.48 Praha 27.5.2011
skok vysoký 1.51 h Praha-Stromovka 10.2.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 18.32 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.39 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 39.50 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 54.57 h Praha - Stromovka 2.2.2019
400 m překážek 63.30 Plzeň 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 100 m/Jky/R3 1 Opava 12.64
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 100 m/Jky/FA 5 Opava 12.63
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 200 m/Jky/B1 4 Opava 25.66
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) dálka/Jky/F Opava 5.57
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Jky/R2 1 Pardubice 12.78
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Jky/FA Pardubice 12.67
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Jky/B1 4 Pardubice 25.73
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Jky/F Pardubice 5.67
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/U23Z/R3 5 Jablonec nad Nisou 12.59
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/U23Z/R2 2 Jablonec nad Nisou 25.89
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/U23Z/F 7 Jablonec nad Nisou 26.18
23.08.2014 4. kolo I. ligy žen, skupina B (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R2 3 Jičín 12.95
23.08.2014 4. kolo I. ligy žen, skupina B (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FA 5 Jičín 12.96
23.08.2014 4. kolo I. ligy žen, skupina B (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 4 Jičín 26.80
23.08.2014 4. kolo I. ligy žen, skupina B (AC TJ Jičín) dálka/Ž/F 4 Jičín 5.34
05.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko- Slovinsko juniorů a juniorek (Atletska zveza Slovenije, AK S) 100 m/Jky/B2 2 Slovenj Gradec 12.34
05.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko- Slovinsko juniorů a juniorek (Atletska zveza Slovenije, AK S) 200 m/Jky/B2 3 Slovenj Gradec 24.85
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/R3 1 Třinec 12.37
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Jky/R2 3 Třinec 15.14
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Jky/F 4 Třinec 15.33
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/F Třinec 12.35
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/R3 1 Třinec 25.29
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/F Třinec 24.86
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 200 m/Ž/B1 1 Děčín 25.32
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 400 m/Ž/B1 3 Děčín 58.83
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 100 m př./Ž/B1 2 Děčín 15.29
09.06.2014 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o.) 100 m/Ž/BA Praha DNP
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Jky/B1 2 Jablonec nad Nisou 12.50
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Jky/B1 2 Jablonec nad Nisou 24.96
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Jky/F Jablonec nad Nisou 5.32
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/R2 1 Jablonec nad Nisou 12.23
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 12.18
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 25.15
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m př./Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 15.13
27.05.2014 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 100 m/Ž/BA 4 Turnov 12.40
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 100 m/Ž/R1 1 Liberec 12.59
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 100 m/Ž/FA Liberec 12.53
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 200 m/Ž/B1 1 Liberec 25.70
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 100 m př./Ž/B1 4 Liberec 15.50
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 100 m/Ž/R2 1 Plzeň 12.31
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 100 m/Ž/FA Plzeň 12.46
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 100 m př./Dky/B1 1 Plzeň 15.00
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/B1 2 Stará Boleslav 12.6
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Jky/F Stará Boleslav 15.6
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Ž/B 1 Jablonec nad Nisou 09.22
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.16
25.02.2014 Mítink EA - Prague Indoor (ČAS) 60 m př./Ž/R2 5 Praha - O2 aréna 09.04
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R2 1 Praha-Stromovka 07.77
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/F 4 Praha-Stromovka 07.77
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/R1 1 Praha-Stromovka 25.14
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/R3 2 Praha-Stromovka 09.00
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/F Praha-Stromovka 08.92
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/F Praha-Stromovka 24.82
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m př./Ž/R2 4 Praha-Stromovka 08.96
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R1 3 Praha-Stromovka 24.76
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) dálka/Jky/F Jablonec nad Nisou 5.49
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/B1 2 Praha-Stromovka 25.18
25.01.2014 Jablonecká hala 2014 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Ž/R2 3 Jablonec nad Nisou 09.07
25.01.2014 Jablonecká hala 2014 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 09.03
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R1 5 Jablonec nad Nisou 07.93
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 07.91
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.38
15.01.2014 2. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 07.91