Karta atleta

Export do excelu
  • Perkner Jiří
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 03.50 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
60 m 08.06 Bílina 27.04.2013
60 m 07.70 h Praha-Stromovka 06.02.2015
100 m 12.27 Stará Boleslav 22.05.2015
150 m 19.98 Ústí nad Labem 29.09.2009
150 m 19.10 h Praha-Stromovka 05.01.2013
200 m 26.56 Ústí nad Labem 29.08.2010
300 m 40.39 Bílina 27.04.2013
400 m 55.82 Stará Boleslav 22.05.2015
800 m 2:40.19 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
1000 m 3:20.82 Praha 09.10.2010
1000 m 3:06.29 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015
1500 m 5:04.54 Stará Boleslav 22.05.2015
60 m překážek 09.00 h Praha - Strahov 17.12.2011
100 m překážek 15.38 Praha 27.05.2011
110 m překážek 17.74 Stará Boleslav 22.05.2015
200 m překážek 29.44 Tábor 25.09.2010
300 m překážek 44.57 Praha 14.09.2013
400 m překážek 63.01 Děčín 06.06.2015
sprintérský trojboj 1451 Ústí nad Labem 29.08.2010
pětiboj 1975 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
sedmiboj hala 4096 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015
devítiboj 4491 Praha 27.05.2011
desetiboj 5182 Stará Boleslav 22.05.2015
vrhačský trojboj 1423 Bílina 02.10.2010
vrhačský čtyřboj 1637 Bílina 02.10.2010
hod diskem 1kg 39.19 Nové Město nad Metují 03.09.2011
hod diskem 1,5kg 35.09 Bílina 09.08.2011
hod diskem 1,75kg 30.94 Bílina 27.04.2014
hod diskem 2kg 27.24 Bílina 07.09.2014
hod kladivem 4kg 24.79 Bílina 01.10.2011
hod kladivem 5kg 24.66 Pardubice 22.09.2012
hod oštěpem 600g 41.37 Ústí nad Labem 15.05.2011
hod oštěpem 700g 36.43 Děčín 05.05.2013
hod oštěpem 800g 37.11 Kolín 08.05.2014
hod kriketovým míčkem 55.59 Bílina 15.09.2009
vrh koulí 3kg 12.02 Bílina 15.09.2009
vrh koulí 3kg 11.47 h Jablonec nad Nisou 27.12.2009
vrh koulí 4kg 13.23 Bílina 30.04.2011
vrh koulí 4kg 13.44 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
vrh koulí 5kg 12.68 Stará Boleslav 24.05.2013
vrh koulí 5kg 12.48 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
vrh koulí 6kg 11.76 Stará Boleslav 20.04.2014
vrh koulí 6kg 12.10 h Praha-Stromovka 06.02.2015
vrh koulí 7,26kg 10.80 Děčín 06.06.2015
skok daleký 6.00 Bílina 06.09.2014
skok daleký 6.01 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok o tyči 3.50 Bílina 08.05.2015
skok o tyči 3.60 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015
skok vysoký 1.70 Bílina 08.05.2015
skok vysoký 1.71 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2014 Silvestrovská hala 2014 (AC Slovan Liberec, o.s.) dálka/J Jablonec nad Nisou 5.88
27.12.2014 Silvestrovská hala 2014 (AC Slovan Liberec, o.s.) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 10.70
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 110 m př./J/B2 6 Pardubice 18.00
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m př./J/B2 4 Pardubice 64.31
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) tyč/J/F 7 Pardubice 3.40
07.09.2014 3. kolo krajského přeboru družstev mužů (AK Bílina) koule 7,26kg/M/F MB Bílina 10.35
07.09.2014 3. kolo krajského přeboru družstev mužů (AK Bílina) disk 2kg/M/F MB Bílina 27.24
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 110 m př./M/B1 4 Bílina 19.03
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) tyč/M/F Bílina 3.50
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M/F 5 Bílina 6.00
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 110 m př./M/F Mladá Boleslav DNP
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) tyč/M/F Mladá Boleslav 3.20
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) dálka/M/F Mladá Boleslav DNP
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./M/B1 6 Kladno 18.70
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) tyč/M/F 7 Kladno 3.40
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M/F 17 Kladno 5.55
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B3 5 Praha 12.40
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/J/F 17 Praha 4633
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/J/F 14 Praha 5.69
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J/F 6 Praha 11.19
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/J/FB 6 Praha 1.57
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/FC 5 Praha 58.41
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F 16 Praha 5:30.53
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/B3 5 Praha 18.91
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/J/FB Praha 3.30
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J/F 11 Praha 27.93
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J/FA 5 Praha 35.61
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 110 m př./M/B2 4 Most 21.74
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) tyč/M 7 Most 3.20
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) dálka/M 17 Most 5.49
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 100 m/J/F2 5 Česká Lípa 12.56
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 400 m/J/F3 Česká Lípa 57.99
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 1500 m/J/F 10 Česká Lípa 5:23.93
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 110 m př./J/FF2 5 Česká Lípa 18.03
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) výška/J/F 9 Česká Lípa 1.60
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) tyč/J/F 4 Česká Lípa 3.20
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) dálka/J/F 9 Česká Lípa 5.53
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) koule 6kg/J/F Česká Lípa 11.37
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) disk 1,75kg/J/F Česká Lípa 28.90
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) oštěp 800g/J/F 8 Česká Lípa 33.57
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/F 7 Kolín 12.87
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J/F Kolín 11.53
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J/F 4 Kolín 37.11
01.05.2014 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) tyč/J Ústí nad Labem 3.30
01.05.2014 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) dálka/J Ústí nad Labem 5.61
27.04.2014 Rozlučka se starým polytanem (AK Bílina) koule 6kg/J Bílina 11.52
27.04.2014 Rozlučka se starým polytanem (AK Bílina) disk 1,75kg/J Bílina 30.94
26.04.2014 Bílinské víceboje žactva (Atletický klub Bílina) tyč/Dci MS Bílina 3.22
20.04.2014 1. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) koule 6kg/J Stará Boleslav 11.76
20.04.2014 1. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) disk 1,75kg/J Stará Boleslav 27.52
20.04.2014 1. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) oštěp 800g/M 6 Stará Boleslav 12.95
12.04.2014 9. Großolbersdorfer Werferpokal koule 6kg/J Großolbersdorf 11.15
12.04.2014 9. Großolbersdorfer Werferpokal disk 1,75kg/J Großolbersdorf 28.34
12.04.2014 9. Großolbersdorfer Werferpokal oštěp 800g/J Großolbersdorf 35.11
01.02.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) tyč/M/F Praha-Strahov 3.10
01.02.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) koule 6kg/J/F Praha-Strahov 10.79
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/J/B2 7 Jablonec nad Nisou 08.12
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1000 m/J/B1 10 Jablonec nad Nisou 3:34.76
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./J/B2 5 Jablonec nad Nisou 10.20
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/J/F2 5 Jablonec nad Nisou 1.58
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) tyč/J/F2 Jablonec nad Nisou 3.20
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/J/F 13 Jablonec nad Nisou 5.22
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 6kg/J/F 5 Jablonec nad Nisou 10.59
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj h/J 10 Jablonec nad Nisou 3194