Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Hladík
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2015: ME vrch (U20)/26., MS vrch (U20)/13.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - 1 - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - 1 1 - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 25.96 Pardubice 28.05.2014
400 m 55.62 Pardubice 15.06.2014
600 m 1:30.36 Pardubice 28.05.2014
800 m 2:00.69 Stará Boleslav 14.09.2016
1000 m 2:51.48 h Jablonec nad Nisou 11.01.2012
1000 m 2:35.57 Choceň 13.09.2019
1500 m 4:02.62 h Praha-Stromovka 26.01.2016
1500 m 3:59.25 Ostrava 20.05.2016
1 anglická míle 5:01.88 Kolín 18.08.2013
2000 m 6:34.87 Pardubice 07.09.2011
2000 m 5:38.19 h Praha-Strahov 15.01.2016
3000 m 09:07.70 Ústí nad Orlicí 10.06.2015
3000 m 08:42.88 h Ostrava 16.02.2019
5000 m 15:23.04 Pardubice 26.06.2018
10000 m 31:57.55 Beroun 30.04.2016
10 km silnice 33:28 Běchovice-Praha 27.09.2015
hodinovka běh 17517 Pardubice 10.04.2019
1500 m překážek 4:44.48 Pardubice 13.06.2012
2000 m překážek 6:15.78 Pliezhausen 08.05.2016
3000 m překážek 09:14.00 Ostrava 02.09.2018
skok vysoký 1.54 Pardubice 16.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.96 Pardubice 28.05.2014
400 m 55.62 Pardubice 15.06.2014
600 m 1:30.36 Pardubice 28.05.2014
800 m 2:00.72 Pardubice 20.08.2014
1000 m 2:40.83 Pardubice 23.09.2014
1500 m 4:14.87 h Praha-Stromovka 23.02.2014
1500 m 4:09.78 Praha 25.07.2014
3000 m 09:24.17 h Jablonec nad Nisou 08.02.2014
3000 m 09:41.12 Pardubice 01.10.2014
5000 m 16:56.12 Třinec 29.06.2014
10000 m 33:12.54 Jičín 03.05.2014
10 km silnice 47:26 Běchovice-Praha 28.09.2014
hodinovka běh 16785 Pardubice 09.04.2014
3000 m překážek 10:15.22 Pardubice 13.09.2014
skok vysoký 1.54 Pardubice 16.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M/F Pardubice 09:41.12
28.09.2014 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (PSK Olymp Praha) 10 km silnice/J 18 Běchovice-Praha 47:26
23.09.2014 VC města Pardubic na 400 m mužů a žen, Memoriál Jaroslava Brože v dálce mužů (AC Pardubcie) 1000 m/M Pardubice 2:40.83
16.09.2014 Okresní kolo Corny poháru (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B1 Pardubice DNP
16.09.2014 Okresní kolo Corny poháru (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/J/B1 1 Pardubice 4:22.32
16.09.2014 Okresní kolo Corny poháru (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/J/F Pardubice 1.54
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m překážek/J/F Pardubice 10:15.22
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 1500 m/M/F 6 Svitavy 4:20.71
31.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 3000 m překážek/U23M/F 7 Jablonec nad Nisou 10:15.94
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/F Pardubice DNP
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/J/F Pardubice 2:05.30
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/J/B1 2 Pardubice 4:25.16
20.08.2014 7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/F 8 Pardubice 2:00.72
09.08.2014 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek, Běh na Šerák (TJ Šumperk) Beh do vrchu/J/F Lipová-lázně-Šerák DNP
25.07.2014 6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály (ASK Slavia Praha ) 1500 m/M/F 18 Praha 4:09.78
11.07.2014 5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/M/F 10 Nové Město nad Metují 4:15.22
02.07.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/F 5 Pardubice 2:01.76
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/J/F 6 Třinec 4:11.06
29.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 5000 m/J/F 7 Třinec 16:56.12
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 4:15.86
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B2 2 Pardubice 55.62
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/J/B1 2 Pardubice 2:01.57
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/M/B1 6 Hradec Králové 4:29.48
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 5000 m/M/B1 11 Pardubice 17:09.79
28.05.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B2 2 Pardubice 25.96
28.05.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 600 m/M Pardubice 1:30.36
20.05.2014 Krajské kolo Poháru rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Žci/B2 MB Pardubice 4:29.98
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 3 Ústí nad Orlicí 4:17.72
14.05.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/M Pardubice 10:12.40
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/J/B2 2 Nové Město nad Metují 2:06.25
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/J/B1 4 Nové Město nad Metují 4:29.63
03.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (AC TJ Jičín) 10000 m/J/F 4 Jičín 33:12.54
09.04.2014 Jarní hodinovka na dráze (Hvězda SKP Pardubice) hodinovka běh/M 4 Pardubice 16785
09.04.2014 Jarní hodinovka na dráze (Hvězda SKP Pardubice) 10000 m/M 4 Pardubice 35:33.5
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh/J 13 Bělá nad Radbuzou 21:42
05.03.2014 Veřejné atletické závody (Hvězda SKP Pardubice) 1000 m/M Pardubice 2:47.12
23.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/J/F 12 Praha-Stromovka 4:14.87
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/J/F 13 Praha-Stromovka 09:30.92
08.02.2014 Memoriál Karla Líbala (Sdružení přátel atletiky) 3000 m/M/B6 10 Jablonec nad Nisou 09:24.17
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 1500 m/M/F 9 Jablonec nad Nisou 4:35.15
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 3000 m/M/F 14 Jablonec nad Nisou 10:25.63
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 1500 m/M/B2 1 Praha-Strahov 4:14.93